Catalogus: 25 Januari 2020 [6]

Domien INGELS (1881-1946) gepatineerd gips Paard met ruiter afm 56 x 51 x 21 cm
gepatineerd gips Paard met ruiter
afm 56 x 51 x 21 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
Papegaai in half edelsteen op kristallen voet H 32 cm
Papegaai in half edelsteen op kristallen voet
H 32 cm
Schatting:
Regnier VAN DE HERDE (1914-2004) olie op hardboard Merida afm 40 x 50 cm
Regnier VAN DE HERDE (1914-2004)
olie op hardboard Merida
afm 40 x 50 cm
Schatting:
Regnier VAN DE HERDE (1914-2004) olie op hardboard Brugge afm 70 x 90 cm
olie op hardboard Brugge
afm 70 x 90 cm
Schatting:
N° 209
Olie op doek Brugs zicht onleesbaar getekend afm 67 x 87 cm
Olie op doek Brugs zicht
onleesbaar getekend
afm 67 x 87 cm
Schatting:
N° 210
Barokke sierezel H 152 cm
Barokke sierezel
H 152 cm
Schatting:
N° 211
Nyoman ERAWAN (1958) olie op doek afm 99 x 147 cm
Nyoman ERAWAN (1958)
afm 99 x 147 cm
Schatting:
N° 212
Geo VERBANCK (1881-1961) Le bâtisseur 1905 terracotta H 45 cm
Geo VERBANCK (1881-1961)
Le bâtisseur 1905 terracotta
H 45 cm
Schatting:
N° 213
Kurt PEISER (1887-1962) 2 tekeningen Dames- en herenportret + ets getekend
Kurt PEISER (1887-1962)
2 tekeningen Dames- en herenportret
+ ets getekend
Schatting:
N° 214
MURANO vaas glas H 68.5 cm
MURANO vaas
glas H 68.5 cm
Schatting:
N° 215
Maquette zeilboot afm L 128 H 36 B 30 cm
Maquette zeilboot
afm L 128 H 36 B 30 cm
Schatting:
N° 216
Vitrinekast afm H 224 B 172 D 34
Vitrinekast
afm H 224 B 172 D 34
Schatting:
N° 217
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Stilleven met fruit afm 50 x 65 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Stilleven met fruit
afm 50 x 65 cm
Schatting:
N° 218
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Herfst ochtendlicht afm 75 x 105 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Herfst ochtendlicht
afm 75 x 105 cm
Schatting:
N° 219
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Spel van schaduw en zon in de ochtend afm 75 x 100 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Spel van schaduw en zon in de ochtend
afm 75 x 100 cm
Schatting:
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek lot 2 tekeningen Pierre-Yves TRÉMOIS (1921) ets EA René GENIS (1922-2004) EA
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek lot 2 tekeningen
Pierre-Yves TRÉMOIS (1921) ets EA
René GENIS (1922-2004) EA
Schatting:
N° 221
Marc Neels, dit SLEEN (1922) originele tekening NERO 1965 afm 15 x 16 cm
Marc Neels, dit SLEEN (1922)
originele tekening NERO 1965
afm 15 x 16 cm
Schatting:
N° 222
4-delig schouwstel H 66 en 22.5 cm
4-delig schouwstel
H 66 en 22.5 cm
Schatting:
N° 223
Vuurvergulde bronzen klok H 45 cm
Vuurvergulde bronzen klok
H 45 cm
Schatting:
N° 224
Geo LANGIE (1906-1982) lot 2 etsen De woelige stede en De kritikaster
Geo LANGIE (1906-1982)
lot 2 etsen De woelige stede en De kritikaster
Schatting:
N° 225
Geo LANGIE (1906-1982) lot 2 etsen De Bruiloft en Winter
Geo LANGIE (1906-1982)
lot 2 etsen De Bruiloft en Winter
Schatting:
N° 226
Lot porselein blauw wit restauraties H 22.5 en 24.5 cm
Lot porselein blauw wit
restauraties H 22.5 en 24.5 cm
Schatting:
N° 227
Kelk zilver en verzilverd H 21 cm
Kelk zilver en verzilverd
H 21 cm
Schatting:
N° 228
François CHARETTE-DUVAL (1807-1895) aquarel Bloemenpracht afm 85 x 92 cm
François CHARETTE-DUVAL (1807-1895)
aquarel Bloemenpracht
afm 85 x 92 cm
Schatting:
N° 229
Aziatisch masker H 33 B 35 cm
Aziatisch masker
H 33 B 35 cm
Schatting:
N° 230
Joseph VERDEGEM (1897-1957) litho L'auguste 'Porto' du cirque Médrano n° 4/40 afm 23.5 x 32 cm
ets L’auguste ‘Porto’ du cirque Médrano n° 4/40
afm 23.5 x 32 cm
Schatting:
N° 231
Joseph VERDEGEM (1897-1957) litho 3e staat n° 4/17 1945 afm 19.5 x 14 cm
ets 3e staat n° 4/17 1945
afm 19.5 x 14 cm
Schatting:
N° 232
Joseph VERDEGEM (1897-1957) litho Entrée de François Fratellini n° 12/22 2e staat 1946 afm 10.5 x 19.5 cm
ets Entrée de François Fratellini n° 12/22 2e staat 1946
afm 10.5 x 19.5 cm
Schatting:
N° 233
Joseph VERDEGEM (1897-1957) litho Holiday EA 1e staat 1938 afm 13.5 x 25.5 cm
ets Holiday EA 1e staat 1938
afm 13.5 x 25.5 cm
Schatting:
N° 234
Antieke vitrinekast H 239 B 112 D 47 cm
Antieke vitrinekast
H 239 B 112 D 47 cm
Schatting:
N° 235
Uitschuifbare tafel op centrale poot afm 122 cm + 5 tussenstukken (44 cm)
Uitschuifbare tafel op centrale poot
afm 122 cm + 5 tussenstukken (44 cm)
Schatting:
N° 236
Friese klok H 141 B 53 cm
Friese klok
H 141 B 53 cm
Schatting:
N° 237
Alfons BLOMME (1889-1979) olie op hardboard Molen afm 32 x 50 cm
Alfons BLOMME (1889-1979)
olie op hardboard Molen
afm 32 x 50 cm
Schatting:
N° 238
A. Peleman 1943 olie op paneel Man met pijp afm 29, 5, x 40 cm
A. Peleman 1943
olie op paneel Man met pijp
afm 29, 5, x 40 cm
Schatting:
N° 239
Daguerrotype met glazuur overschilderd afm 11 x 24 cm
Daguerrotype met glazuur overschilderd
afm 11 x 24 cm
Schatting:
N° 240
Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) potloodtekening Les Latonies de Syracuse Mr. Feltkamp 1908-041, p. 377 afm 22 x 19 cm
Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926)
potloodtekening Les Latonies de Syracuse
Mr. Feltkamp 1908-041, p. 377
afm 22 x 19 cm
Schatting:
N° 241
Weens brons Erotische scene bronzen aapje op vliegend tapijt afm 10 x 6, 7 x 5, 6 cm
Weens brons Erotische scene
bronzen aapje op vliegend tapijt
afm 10 x 6, 7 x 5, 6 cm
Schatting:
N° 242
Weens brons olifant met Afrikaanse hoeder gesigneerd afm 3, 2 x 1, 5 cm
Weens brons olifant met Afrikaanse hoeder
gesigneerd
afm 3, 2 x 1, 5 cm
Schatting:
N° 243
Weense bronzen aapjes afm 4, 5 x 2, 8 x 1, 7 cm
Weense bronzen aapjes
afm 4, 5 x 2, 8 x 1, 7 cm
Schatting:
N° 244
Weens bronsje Varkensetentje afm 6.5 x 4 x 4.5 cm
Weens bronsje Varkensetentje
afm 6.5 x 4 x 4.5 cm
Schatting:
N° 245
Brons slapend kindje niet getekend afm 12 x 4 x 6.5 cm
Brons slapend kindje
afm 12 x 4 x 6.5 cm
Schatting:
N° 246