Catalogus: 25 maart 2018 [1]

Tabakspot 1re qualité    eind 18e eeuw H 24 cm
Tabakspot 1re qualité
eind 18e eeuw H 24 cm
Schatting:
N° 650
Tabakspot Tabac Toyal    faience met transferprint    circo 1820 H 23.5 cm
Tabakspot Tabac Toyal
faience met transferprint
circo 1820 H 23.5 cm
Schatting:
N° 651
Gong in massief zilver em ivoor    interbellium periode (circa 1930)    H 26 cm
Gong in massief zilver em ivoor
interbellium periode (circa 1930)
H 26 cm
Schatting:
N° 652
lot adellijke lakzegels Belgische families
Schatting:
N° 653
Lot schilpad console en kadertje    afm B 32 H 14 en 18.5 op 19.5 cm
Lot schilpad console en kadertje
afm B 32 H 14 en 18.5 op 19.5 cm
Schatting:
N° 654
Scailmont   Vaas L'apéritif Père MOTTE    collector item
Scailmont
Vaas L’apéritif Père MOTTE
collector item
Schatting:
N° 655
Scailmont   vaas decor bloemen    H 24 cm
Scailmont
vaas decor bloemen
H 24 cm
Schatting:
N° 656
Hector Joseph LEMAIRE (1846-1933)   Brons Vioolspelster getekend    H 43 cm
Hector Joseph LEMAIRE (1846-1933)
Brons Vioolspelster getekend
H 43 cm
Schatting:
N° 657
Groen gegraveerde glazen coupe    op zilveren voet gemerkt 800     19e eeuw H 42 cm
Groen gegraveerde glazen coupe
op zilveren voet gemerkt 800
19e eeuw H 42 cm
Schatting:
N° 658
Duitse faience    tegel 19e eeuw     afm 14 op 11 cm
Duitse faience
tegel 19e eeuw
afm 14 op 11 cm
Schatting:
N° 659
Spaanse vijzel teroul    18e eeuw H 11.5 cm
Spaanse vijzel teroul
18e eeuw H 11.5 cm
Schatting:
N° 660
Desvres porselein     schaal met familiewapenschild 18e eeuw    één coupe barsten    dia 33 cm
Desvres porselein
schaal met familiewapenschild 18e eeuw
één coupe barsten
dia 33 cm
Schatting:
N° 661
Napoleon III schouwpendule 1855    marmer met bronzen engel    gemerkt
Napoleon III schouwpendule 1855
marmer met bronzen engel
gemerkt
Schatting:
N° 662
Breughels tafereel olie op paneel    getekend Mayaert gedateerd 1942    afm 14 op 19 cm
Breughels tafereel olie op paneel
getekend Mayaert gedateerd 1942
afm 14 op 19 cm
Schatting:
N° 663
Ottomaanse veldfles    circa 1850 in messing
Ottomaanse veldfles
circa 1850 in messing
Schatting:
N° 664
fotoboek SMS Fürst Bismarck    voor WO I
fotoboek SMS Fürst Bismarck
voor WO I
Schatting:
N° 665
Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927)   Brons Damesbuste H 14 cm    getekend
Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927)
Brons Damesbuste H 14 cm
Schatting:
N° 666
Boedha in serpentijn    H 17 B 22 cm
Boedha in serpentijn
H 17 B 22 cm
Schatting:
N° 667
Art deco wijnhouder met    florale motieven    H 21 cm
Art deco wijnhouder met
florale motieven
H 21 cm
Schatting:
N° 668
Daum Nancy    Uranium vaas H 13 cm
Daum Nancy
Uranium vaas H 13 cm
Schatting:
N° 669
Art Deco vrouwenbuste    marmer H 20 cm
Art Deco vrouwenbuste
marmer H 20 cm
Schatting:
N° 670
Bronzen arend op onyx sokkel    rond 1900 H 33 cm
Bronzen arend op onyx sokkel
rond 1900 H 33 cm
Schatting:
N° 671
Presentatiekist met 19e eeuws medailles
Schatting:
N° 672
Sculptuur Maisje met doodskop    albast H 20 cm
Sculptuur Maisje met doodskop
albast H 20 cm
Schatting:
N° 673
Art deco panter in gepatineerd gips    H 35 L 52 cm
Art deco panter in gepatineerd gips
H 35 L 52 cm
Schatting:
N° 674
19e eeuwse groen glazen dekselcoupe    in bronzen montuur    (element van deksel ontbreekt) H 46 cm
19e eeuwse groen glazen dekselcoupe
in bronzen montuur
(element van deksel ontbreekt) H 46 cm
Schatting:
N° 675
French Art Deco Crackle Ceramic    Greyhound Couple by E SIEGL 1930s
French Art Deco Crackle Ceramic
Greyhound Couple by E SIEGL 1930s
Schatting:
N° 676
René de Beaulieu 1930    Goauche Solitude    afm 55 op 85 cm
René de Beaulieu 1930
Goauche Solitude
afm 55 op 85 cm
Schatting:
N° 677
Alfons DE CUYPER (1887-1950)   oliewerk Oogsten van het hooi    afm 70 op 50 cm
Alfons DE CUYPER (1887-1950)
oliewerk Oogsten van het hooi
afm 70 op 50 cm
Schatting:
N° 678
De Potter    aquarel de Graslei Gent    afm 47 op 61 cm
De Potter
aquarel de Graslei Gent
afm 47 op 61 cm
Schatting:
N° 679
Louis XV Salon    tweezit, 2 armzetels en 2 stoelen    en salontafel met arduienen blad
Louis XV Salon
tweezit, 2 armzetels en 2 stoelen
en salontafel met arduienen blad
Schatting:
N° 680
Duitse 18e eeuwse kast    handgeschilderd
Duitse 18e eeuwse kast
handgeschilderd
Schatting:
N° 681
Vitrine stijl Louis XV    H 187 B 83 cm
Vitrine stijl Louis XV
H 187 B 83 cm
Schatting:
N° 682
Napoleon III vitrine in acajou    H 111 B 90 cm
Napoleon III vitrine in acajou
H 111 B 90 cm
Schatting:
N° 683
Engelse commode 19e eeuw    H 99 B 110 cm
Engelse commode 19e eeuw
H 99 B 110 cm
Schatting:
N° 684
Engels bijzettafeltje met 2 laden    H 74 B 84 cm
Engels bijzettafeltje met 2 laden
H 74 B 84 cm
Schatting:
N° 685
Empire console in acajou    met marmeren blad    H 108 B 129 cm
Empire console in acajou
met marmeren blad
H 108 B 129 cm
Schatting:
N° 686
Bijzettafeltje met ivoren bolpootjes    H 63 dia 50 cm
Bijzettafeltje met ivoren bolpootjes
H 63 dia 50 cm
Schatting:
N° 687
18e eeuwse hoekkast eik    d'époque H 250 cm
18e eeuwse hoekkast eik
d’époque H 250 cm
Schatting:
N° 688
19e eeuwse eierkoker    H 30 cm
19e eeuwse eierkoker
H 30 cm
Schatting:
N° 689
J F De Geyter (Aalst)     Houten sculptuur H 50 cm getekend
J F De Geyter (Aalst)
Houten sculptuur H 50 cm getekend
Schatting:
N° 690
Pierre D'AVESN (1901-1990/91)   Art deco boulevaas glasmet ingegoten vissen    blue pétrole H 28 cm
Pierre D’AVESN (1901-1990/91)
Art deco boulevaas glasmet ingegoten vissen
blue pétrole H 28 cm
Schatting:
1600 – 1800 €
N° 691
Scailmont    Michel Massart    decor 6043 H 15 cm
Scailmont
Michel Massart

decor 6043 H 15 cm
Schatting:
N° 692