Catalogus: 25 november 2018 – 15.00u sessie [1]

Bronzen engel gedoreerd H 35 cm
Bronzen engel gedoreerd
H 35 cm
Schatting:
N° 543
Miniatuur wasprofiel 19e eeuw afm 11 x 12 cm
Miniatuur wasprofiel 19e eeuw
afm 11 x 12 cm
Schatting:
N° 544
Saksisch biscuit 19e eeuw arabier te paard gemerkt perfecte staat <nt>B 40 H 54 cm
Saksisch biscuit 19e eeuw
arabier te paard gemerkt
B 40 H 54 cm
Schatting:
N° 545
Unterweissbach kantporselein kant perfecte staat afm 25 x 20 cm
Unterweissbach kantporselein
kant perfecte staat
afm 25 x 20 cm
Schatting:
N° 546
Bronzen Christus getekend H 43 cm
Bronzen Christus
getekend H 43 cm
Schatting:
N° 547
Zilveren hengselmand gemerkt (Duits) dia 30 cm periode 1850-'70
Zilveren hengselmand gemerkt (Duits)
dia 30 cm periode 1850-’70
Schatting:
N° 548
Set (4) zilveren zoutschaaltjes met schepjes Emile Anthony Wolfers
Set (4) zilveren zoutschaaltjes
met schepjes
Emile Anthony Wolfers
Schatting:
N° 549
Zilveren punchlepel gemerkt periode 1850-'70 L 43 cm
Zilveren punchlepel gemerkt
periode 1850-’70 L 43 cm
Schatting:
N° 550
Aziatisch bronzen beeld H 42 cm
Aziatisch bronzen beeld
H 42 cm
Schatting:
N° 551
Blackamoor H 177 cm
Blackamoor H 177 cm
Schatting:
N° 552
JF De Geyter houten sculptuur Mannenhoofd
JF De Geyter
houten sculptuur Mannenhoofd
Schatting:
N° 553
Koppel gedoreerde vuurbokken H 40 cm
Koppel gedoreerde vuurbokken
H 40 cm
Schatting:
N° 554
Koppel beelden in kunstbrons H 47 cm
Koppel beelden in kunstbrons
H 47 cm
Schatting:
N° 555
De smid kunstbrons h 47 cm
De smid kunstbrons
h 47 cm
Schatting:
N° 556
Lot 2 luchters
Lot 2 luchters
Schatting:
N° 557
Decoratieve lampadaire H 157 cm
Schatting:
N° 558
Lot bronzen wandarmaturen en bronsbeslag H 52 en 25 cm
Lot bronzen wandarmaturen en
bronsbeslag
H 52 en 25 cm
Schatting:
N° 559
Poppenbuste porselein H 50 cm
Poppenbuste porselein
H 50 cm
Schatting:
N° 560
Charley GARRY (1891-1973) olie op doek Danseuse afm 27 x 35 cm
Charley GARRY (1891-1973)
olie op doek Danseuse
afm 27 x 35 cm
Schatting:
N° 561
Charley GARRY (1891-1973)
olie op doek Danseuse
afm 27 x 35 cm
Schatting:
N° 562
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets uit Site et vision de Gand afm 16 x 25 cm
ets uit Site et vision de Gand
afm 16 x 25 cm
Schatting:
N° 563
Lot Japans bronzen vaasje, champlevé en beeldje zeepsteen H 19, 17 en 23 cm
Lot Japans
bronzen vaasje, champlevé
en beeldje zeepsteen
H 19, 17 en 23 cm
Schatting:
N° 564
Giuseppe MAGGIOLINI (1738-1814) secretaire met marqueterie H 152 B 87 D 38 cm
Giuseppe MAGGIOLINI (1738-1814)
secretaire met marqueterie
H 152 B 87 D 38 cm
Schatting:
N° 565
Eiken secretaire Herve H 98 B 95 cm
Eiken secretaire Herve
H 98 B 95 cm
Schatting:
N° 566
19e eeuwse tweedeurskast met marmeren blad verschillende houtsoorten en ivoor marqueterie H 89 B 129 D 53 cm
19e eeuwse tweedeurskast
met marmeren blad
verschillende houtsoorten en ivoor marqueterie
H 89 B 129 D 53 cm
Schatting:
N° 567
Japanse schotel blauw wit dia 47 cm
Japanse schotel blauw wit
dia 47 cm
Schatting:
N° 568
Gedoreerde console met imitatie marmeren blad <br<afm H 89 B 124 cm
Gedoreerde console met imitatie
marmeren blad <br
Schatting:
N° 569
Koppel Louis XV armzetels
Koppel Louis XV armzetels
Schatting:
N° 570
lot tafeltjes met imitatie marqueterie
Schatting:
N° 571
Lot salon- en bijzettafeltjes met marmeren blad dia 90 cm H 43 cm en H 50 dia 40 cm
Lot salon- en bijzettafeltjes
met marmeren blad
dia 90 cm H 43 cm en
H 50 dia 40 cm
Schatting:
N° 572
Antieke waaier in kistje B 55 H 32 cm
Antieke waaier in kistje
B 55 H 32 cm
Schatting:
N° 573
lot Chinees 8 bordjes, bowl en bordje dia 11 tot 24 cm
lot Chinees
8 bordjes, bowl en bordje
dia 11 tot 24 cm
Schatting:
N° 574
Demeuldre - Coche bruxelles Porseleinen vaas gedoreerd in koffer geschenk koningin Elisabeth 1932 H 23 cm
Demeuldre – Coche bruxelles
Porseleinen vaas gedoreerd
in koffer
geschenk koningin Elisabeth 1932
H 23 cm
Schatting:
N° 575
Chinese staf slangenhuid met zilveren knop rond 1930 China L 94 cm
Chinese staf slangenhuid met zilveren knop
rond 1930 China L 94 cm
Schatting:
N° 576
Bronzen Egyptisch beeldje H 21 cm
Bronzen Egyptisch beeldje
H 21 cm
Schatting:
N° 577
Lot 2 miniatuurtjes getekend dia 11 cm
Lot 2 miniatuurtjes getekend
dia 11 cm
Schatting:
N° 578
plaquette Kuifje email afm 10 x 15 cm
plaquette Kuifje email
afm 10 x 15 cm
Schatting:
N° 579
Lot uranium glazen H 10 cm en spiraalglazen H 15 cm
Lot uranium glazen H 10 cm
en spiraalglazen H 15 cm
Schatting:
N° 580
Lot Wegwood vazen H 17, 21 en 28 cm
Lot Wegwood vazen
H 17, 21 en 28 cm
Schatting:
140 – 160 €
N° 581
Zilveren coupe Engles 19e eeuw silvermark J N D H 18 dia 13 cm
Zilveren coupe Engles 19e eeuw
silvermark J N D
H 18 dia 13 cm
Schatting:
N° 582
Massief zilveren vaas H 33 cm 1907 925 gram gemerkt Frans exportmerk
Massief zilveren vaas H 33 cm 1907
925 gram gemerkt Frans exportmerk
Schatting:
N° 583
Koppel 19e eeuwse Franse vazen handbeschilderd H 32 cm één met barst
Koppel 19e eeuwse Franse vazen
handbeschilderd H 32 cm
één met barst
Schatting:
N° 584