Catalogus: 26 januari 2019 [5]

Auguste HERBIN (1882-1960) ets Compositie naamstempel hurbin afm 15 x 21 cm
Auguste HERBIN (1882-1960)
ets Compositie
naamstempel hurbin
afm 15 x 21 cm
Schatting:
Michel SEUPHOR (1901-1999) litho Variaties 171/250 gesigneerd afm 24 x 33 cm
Michel SEUPHOR (1901-1999)
litho Variaties 171/250 gesigneerd
afm 24 x 33 cm
Schatting:
Jean DEWASNE (1921-1999) silkscreen Louisiana getekend afm 47 x 75 cm
Jean DEWASNE (1921-1999)
silkscreen Louisiana
afm 47 x 75 cm
Schatting:
André MASSON (1896-1987) litho E.A. The Sun afm 16.5 x 22 cm
André MASSON (1896-1987)
litho E.A. The Sun
afm 16.5 x 22 cm
Schatting:
Georges BRAQUE (1882-1963) litho Nature morte à la nappe rouge 1974 afm 13 x 11 cm
Georges BRAQUE (1882-1963)
litho ‘Nature morte à la nappe rouge’
afm 13 x 11 cm
Schatting:
PANAMARENKO (1940) Inktjetprint gekaderd Scotchgambit 2000 afm 40 x 69 cm
PANAMARENKO (1940)
Inktjetprint gekaderd
Scotchgambit 2000
afm 40 x 69 cm
Schatting:
Lot kunstboeken oa Gilbert George
Lot kunstboeken
oa Gilbert George
Schatting:
Lot kunstboeken oa Yves Tanguy
Lot kunstboeken
oa Yves Tanguy
Schatting:
TING Walasse (1929-2010) affiche + invitatie one-man tentoonstelling TING Galerie Taptoe Brussel 1956 met tekening Walasse Ting en dedicatie aan Roger Raveel
TING Walasse (1929-2010)
affiche + invitatie one-man tentoonstelling TING
Galerie Taptoe Brussel 1956
met tekening Walasse Ting
en dedicatie aan Roger Raveel
Schatting:
Graham ILLINGWORTH (1953) litho The compromise reached gesigneerd en genummerd 137/275 afm 50 x 70 cm
Graham ILLINGWORTH (1953)
litho ‘The compromise reached’
gesigneerd en genummerd 137/275
afm 50 x 70 cm
Schatting:
Albert CLAEYS (1889-1967) olie op paneel Koeien in de wei afm 18 x 21.5 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
olie op paneel Koeien in de wei
afm 18 x 21.5 cm
Schatting:
N° 187
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Winter in Vlaanderen 1e staat afm 22 x 16 cm
ets Winter in Vlaanderen 1e staat
afm 22 x 16 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Nu 3e staat afm 15 x 6.5 cm
ets Nu 3e staat
afm 15 x 6.5 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Les seins 5e staat afm 19, 5 x 15, 5 cm
ets Les seins 5e staat
afm 19, 5 x 15, 5 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Claude et marionettes 4e staat afm 24 x 14 cm
ets Claude et marionettes 4e staat
afm 24 x 14 cm
Schatting:
Achiel VEREECKEN (1889-1933) Aquarel Zomers landschap afm 54 x 39 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
Aquarel Zomers landschap
afm 54 x 39 cm
Schatting:
N° 192
Achiel VEREECKEN (1889-1933) aquarel Stilleven met fruit afm 48 x 65 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
aquarel Stilleven met fruit
afm 48 x 65 cm
Schatting:
N° 193
Frans MASEREEL (1889-1972) houtsnede De optocht afm 11.5 x 15.5 cm
houtsnede De optocht
afm 11.5 x 15.5 cm
Schatting:
Pendant 17e eeuwse werken afm 18 x 15.5 cm
Pendant 17e eeuwse werken
afm 18 x 15.5 cm
Schatting:
N° 195
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) olie op doek Naakt in badteil Tentoonstellingsetiket VDK 2001 en Salon des artistes 1962 afm 114 x 116 cm
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974)
olie op doek Naakt in badteil
Tentoonstellingsetiket VDK 2001
en Salon des artistes 1962
afm 114 x 116 cm
Schatting:
4500 – 5500 €
N° 196
Jonge dame met kind Getekend A. Renoir H 20 cm
Jonge dame met kind
Getekend A. Renoir
H 20 cm
Schatting:
N° 197
Louis Philippe tafel met marmer H 72 dia 100 cm
Louis Philippe tafel met marmer
H 72 dia 100 cm
Schatting:
N° 198
Koppel Louis XV zetels
Koppel Louis XV zetels
Schatting:
N° 199
Koppel Louis XV gobelain zeteltjes
Schatting:
N° 200
Harnas H 176 cm
Harnas H 176 cm
Schatting:
N° 201
Antieke weegschaal rond 1850 L 138 cm
Antieke weegschaal rond 1850
L 138 cm
Schatting:
N° 202
Geëtst vaasje blauw initialen CMN en getekend H 18.5 cm
Geëtst vaasje blauw
initialen CMN en getekend
H 18.5 cm
Schatting:
Assemblage Tony Criel Opbrengst voor Het Majinhuis Gent
Assemblage Tony Criel
Opbrengst voor Het Majinhuis Gent
Schatting:
Assemblage Tony Criel
Schatting:
Assemblage Tony Criel Neksteun Mali brons China 1930 Opbrengst voor Het Majinhuis Gent
Assemblage Tony Criel
Neksteun Mali brons China 1930
Schatting:
Assemblage Tony Criel
Schatting:
Pierre ALECHINSKY (1927) litho met ets Les yeux infatigables getekend afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Les yeux infatigables
afm 50 x 57 cm
Schatting:
Pierre ALECHINSKY (1927) litho met ets Madame papin disparut getekend afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Madame papin disparut
afm 50 x 57 cm
Schatting:
N° 209
Pierre ALECHINSKY (1927) litho met ets Le ravissant débordement de ses lèvres getekend afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Le ravissant débordement de ses lèvres
afm 50 x 57 cm
Schatting:
N° 210
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Ruelle Gand getekend afm 13.5 x 33.5 cm
ets Ruelle Gand
afm 13.5 x 33.5 cm
Schatting:
N° 211
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Quai au Herbes Gand getekend afm 50 x 60 cm
ets Quai au Herbes Gand
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 212
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Gravenkasteel afm 60 x 70 cm getekend
ets Gravenkasteel
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 213
Alfons DE CUYPER (1887-1950) olie op doek Visserssloepen in de haven afm 100 x 80 cm
Alfons DE CUYPER (1887-1950)
olie op doek Visserssloepen in de haven
afm 100 x 80 cm
Schatting:
800 – 900 €
N° 214
Paul DELVAUX (1897-1994) ets opgehoogd met aquarel 39/45 afm 26.5 x 34.5 cm
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets opgehoogd met aquarel 39/45
afm 26.5 x 34.5 cm
Schatting:
N° 215
Lot 2 DIOR sjaaltjes afm 85 x 85 cm
Lot 2 DIOR sjaaltjes
afm 85 x 85 cm
Schatting:
N° 216
Lot van 3 Versace sjaaltjes afm 85 x 85 cm
Lot van 3 Versace sjaaltjes
afm 85 x 85 cm
Schatting:
N° 217
Michel Herreman keramiek H 50 cm
Michel Herreman
keramiek H 50 cm
Schatting:
N° 218
Clovis-Edmond MASSON (1838-1913) Brons jachthonden B 32 h 28 cm
Clovis-Edmond MASSON (1838-1913)
Brons jachthonden
B 32 h 28 cm
Schatting:
450 – 500 €
N° 219
Irénée ROCHARD (1906-1984) Brons Hertenjongen B 52 H 36 cm
Irénée ROCHARD (1906-1984)
Brons Hertenjongen
B 52 H 36 cm
Schatting: