Catalogus: 26 Januari 2020 [1]

KNOLL Inetrnational lederen salon Made by De Coene Kortrijk 2 x tweezit en éénzit
KNOLL International
lederen salon
Made by De Coene Kortrijk
2 x tweezit en éénzit
Schatting:
N° 355
19e eeuwse muurconsole met marmeren blad H 89 x 155 x 44 cm
19e eeuwse muurconsole met marmeren blad
H 89 x 155 x 44 cm
Schatting:
N° 356
Boulle klok 19e H 57.5 cm
Boulle klok 19e
H 57.5 cm
Schatting:
N° 357
Jean BOQUET (1908-1976) olie op doek Abstracte compositie afm 65 x 65 cm
Jean BOQUET (1908-1976)
olie op doek Abstracte compositie
afm 65 x 65 cm
Schatting:
N° 358
Noël VERMEULEN (1917-1989) olie op doek Compositie 1958-59 afm 100 x 80 cm
Noël VERMEULEN (1917-1989)
olie op doek Compositie 1958-59
afm 100 x 80 cm
Schatting:
N° 359
Alex Kindt (Gullegem) Le petit Belge olie op doek Compositie 2005 afm 40 x 50 cm
Alex Kindt (Gullegem)
Le petit Belge
olie op doek Compositie 2005
afm 40 x 50 cm
Schatting:
Etienne VAN DOORSLAER (1925-2013) 2 offset litho's getekend, genummerd en gedateerd afm 22.5 op 22 cm
Etienne VAN DOORSLAER (1925-2013)
2 offset litho’s
getekend, genummerd en gedateerd
afm 22.5 op 22 cm
Schatting:
N° 361
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) olie op doek Compositie getekend en gedateerd 1985 afm 56 x 76 cm
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)
olie op doek Compositie
getekend en gedateerd 1985
afm 56 x 76 cm
Schatting:
N° 362
olie op doek Compositie
getekend en gedateerd 1985
afm 56 x 76 cm
Schatting:
N° 363
Noel DRIEGHE (1948-2016) olie op doek Compositie afm 60 x 60 cm
Noel DRIEGHE (1948-2016)
olie op doek Compositie
afm 60 x 60 cm
Schatting:
N° 364
Willem VAN HECKE (1893-1976) gemengde techniek Zonder titel getekend en gedateerd 1962 afm 29 x 38 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
gemengde techniek Zonder titel
getekend en gedateerd 1962
afm 29 x 38 cm
Schatting:
Willem VAN HECKE (1893-1976) aquarel Landschap met hoeve 1936 afm 32 x 23 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
aquarel Landschap met hoeve 1936
afm 32 x 23 cm
Schatting:
Pieter Franz TINEL (1895-1964) art deco bas reliëf afm 22.5 x 29 cm
Pieter Franz TINEL (1895-1964)
art deco bas reliëf
afm 22.5 x 29 cm
Schatting:
N° 367
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) wenskaart Compositie getekend en gedateerd 1971 verso in plexi afm kaart 24 x 18 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
wenskaart Compositie
getekend en gedateerd 1971 verso
in plexi afm kaart 24 x 18 cm
Schatting:
N° 368
Gilbert DECOCK (1928-2007) litho Compositie 1973 getekend en genummerd 10/10 in potlood afm 27 x 27 cm
Gilbert DECOCK (1928-2007)
litho Compositie 1973
getekend en genummerd 10/10 in potlood
afm 27 x 27 cm
Schatting:
N° 369
Lieven DEMÜNTER (1962) terracotta Naakt H 87 cm
Lieven DEMÜNTER (1962)
terracotta Naakt H 87 cm
Schatting:
N° 370
Fons ROGGEMAN (1939) olie op doek generaal 1964 afm 100 x 75 cm
Fons ROGGEMAN (1939)
olie op doek generaal 1964
afm 100 x 75 cm
Schatting:
N° 371
Tafel graniet met fossielen afm H 52, 110 x 87 cm
Tafel graniet met fossielen
afm H 52, 110 x 87 cm
Schatting:
N° 372
MUGO (1953) lot 2 etsen genummerd
MUGO (1953)
lot 2 etsen genummerd
Schatting:
N° 373
MUGO (1953)
lot 2 etsen genummerd
Schatting:
N° 374
Johan TAHON (1965) brons Angle-Angel 2006 met 3 koperen bollen afm 131 x 111 x 91 cm
Johan TAHON (1965)
brons Angle-Angel 2006
met 3 koperen bollen
afm 131 x 111 x 91 cm
Schatting:
10000 – 14000 €
N° 375
Pol MARA (1920-1998) lithografie Naakt n° 35/75 afm 50 x 70 cm
Pol MARA (1920-1998)
lithografie Naakt n° 35/75
afm 50 x 70 cm
Schatting:
N° 376
Floris JESPERS (1889-1965) bronzen plaquettes afm 14 x 14 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
bronzen plaquettes afm 14 x 14 cm
Schatting:
N° 377
PANAMARENKO (1940-2019) Nouvelle synthèse d'anvers 1993 verzamelbox video-CD-kaartenset genummerd plexiplaatje en krant
PANAMARENKO (1940-2019)
Nouvelle synthèse d’anvers 1993
verzamelbox video-CD-kaartenset
genummerd plexiplaatje en krant
Schatting:
N° 378
Lot oude films (5) op rol oa propagandafilm Hitlerjugend in NTG Charlie Chaplin
Lot oude films (5) op rol
oa propagandafilm Hitlerjugend in NTG
Charlie Chaplin
Schatting:
N° 379
Feliers olie op hardboard Abstract landschap afm 120 x 90 cm
Feliers
olie op hardboard Abstract landschap
afm 120 x 90 cm
Schatting:
N° 380
Yves VELTER (1967) gemengde techniek Hoofd getekend en gedateerd 2002 verso afm 40 x 40 cm
Yves VELTER (1967)
gemengde techniek Hoofd
getekend en gedateerd 2002 verso
afm 40 x 40 cm
Schatting:
N° 381
Jim BIRD (1937-2010) lithografie Compositie getekend en genummerd afm 21 x 28 cm
Jim BIRD (1937-2010)
lithografie Compositie
getekend en genummerd
afm 21 x 28 cm
Schatting:
Clement '12 olie op doek Drowning girl naar Roy Lichtenstein afm 71 x 71 cm
Clement ’12
olie op doek Drowning girl
naar Roy Lichtenstein
afm 71 x 71 cm
Schatting:
N° 383
Jan DECONYNCK (1964) acryl op doek Onleesbaar getiteld getekend, getiteld en gedateerd '89 verso afm 220 x 200
Jan DECONYNCK (1964)
acryl op doek Onleesbaar getiteld
getekend, getiteld en gedateerd ’89 verso
afm 220 x 200
Schatting:
Christ MICHIELS (1939) olie op doek Magisch wit getekend en getiteld verso afm 50 x 60 cm
Christ MICHIELS (1939)
olie op doek Magisch wit
getekend en getiteld verso
afm 50 x 60 cm
Schatting:
Christ MICHIELS (1939) olie op paneel Zonder titel getekend M 75 afm 34 x 40 cm
Christ MICHIELS (1939)
olie op paneel Zonder titel
getekend M 75
afm 34 x 40 cm
Schatting:
N° 386
Christ MICHIELS (1939) olie op doek Geraamten 1987 getekend en getiteld verso afm 136 x 150 cm
Christ MICHIELS (1939)
olie op doek Geraamten 1987
getekend en getiteld verso
afm 136 x 150 cm
Schatting:
N° 387
Andy WARHOL (1928-1987) affiche QUERELLE afm 70 x 100 cm
Andy WARHOL (1928-1987)
affiche QUERELLE
afm 70 x 100 cm
Schatting:
N° 388
Bep TOSCANI (1940) 2 lithografiën '60
Bep TOSCANI (1940)
2 lithografiën ’60
Schatting:
N° 389
Primo FORMENTI (1941) olie op doek Compositie afm 80 x 120 cm
Primo FORMENTI (1941)
olie op doek Compositie
afm 80 x 120 cm
Schatting:
N° 390
Gepatineerd terracotta Kubistisch koppel H 47 cm monogram
Gepatineerd terracotta Kubistisch koppel
H 47 cm monogram
Schatting:
N° 391
Vintage tafel afm 194 x 78 x 75 cm
Vintage tafel
afm 194 x 78 x 75 cm
Schatting:
N° 392
Ernest PATRIS (Attrib.) (1909-1981) brons Damesmasker H 43 cm
Ernest PATRIS (Attrib.) (1909-1981)
brons Damesmasker
H 43 cm
Schatting:
N° 393
Christ MICHIELS (1939) Damesportret afm 62 x 67 cm
Christ MICHIELS (1939)
Damesportret
afm 62 x 67 cm
Schatting:
N° 394
Salvador DALI (1904-1989) lithografie n° 79/250 met certificaat afm 41 x 57 cm
Salvador DALI (1904-1989)
lithografie n° 79/250
met certificaat afm 41 x 57 cm
Schatting:
N° 395
Alexander Evgenevich IACOVLEFF (1887-1938) houtskooltekening Naakt 1919 afm 33 x 50 cm
Alexander Evgenevich IACOVLEFF (1887-1938)
houtskooltekening Naakt 1919
afm 33 x 50 cm
Schatting:
N° 396
lot Louis XV zetels (4) en stoelen (2)
Schatting:
N° 397
Lot Louis XV zetels (4) en stoelen(10) met canage
Schatting:
N° 398