Catalogus: 26 Januari 2020 [3]

CHRISTO (1935) lithografie “Over the river” (Project for Arkansas River, Colorado) afm 60 x 75 cm
CHRISTO (1935)
lithografie “Over the river”
(Project for Arkansas River, Colorado)
afm 60 x 75 cm
Schatting:
N° 443
Metro Goldwyn Mayer 3 originele prints met certificaat afm 31.5 x 26.5 en 41 x 34 cm
Metro Goldwyn Mayer
3 originele prints met certificaat
afm 31.5 x 26.5 en 41 x 34 cm
Schatting:
N° 444
Willem VAN HECKE (1893-1976) litho Zonder titel getekend en genummerd XII/XX afm 46 x 65 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
litho Zonder titel
getekend en genummerd XII/XX
afm 46 x 65 cm
Schatting:
N° 445
Lot 4 zeteltjes (2 stof en 2 velours)
Schatting:
N° 446
Lot van 4 poefs
Lot van 4 poefs
Schatting:
N° 447
Grote poef stof H 40 x 100 x 100 cm
Grote poef stof
H 40 x 100 x 100 cm
Schatting:
N° 448
koppel industriële lampen dia 50 L 56 cm
koppel industriële lampen
dia 50 L 56 cm
Schatting:
N° 449
Ettore VIOTTI (XX) olie op doek Zonder titel afm 70 x 100 cm
Ettore VIOTTI (XX)
olie op doek Zonder titel
afm 70 x 100 cm
Schatting:
N° 450
Daniel & Geo FUCHS (XX-XXI) Cibachrome print Conserving animals 1999 getekend verso en genummerd 1/4 afm 60 x 80 cm
Daniel & Geo FUCHS (XX-XXI)
Cibachrome print Conserving animals 1999
getekend verso en genummerd 1/4
afm 60 x 80 cm
Schatting:
N° 451
HUGO olie op doek Compositie afm 150 x 200 cm
HUGO
olie op doek Compositie
afm 150 x 200 cm
Schatting:
N° 452
Youri DEMEURE (1927-2003) gemengde techniek Compositie 1975 afm 39 x 57 cm
Youri DEMEURE (1927-2003)
gemengde techniek Compositie 1975
afm 39 x 57 cm
Schatting:
N° 453
Eugène IONESCO (1909-1994) lithografie Figures E.A. afm 23 x 24.5 cm
Eugène IONESCO (1909-1994)
lithografie Figures E.A.
afm 23 x 24.5 cm
Schatting:
N° 454
Rigobert HAECK (1912-?) gemengde techniek Figuren afm 38 x 27 cm
Rigobert HAECK (1912-?)
gemengde techniek Figuren
afm 38 x 27 cm
Schatting:
N° 455
Frans CLAES (1935) olie op hardboard Stilleven met koffiekan 1956 afm 38 x 59 cm
Frans CLAES (1935)
olie op hardboard Stilleven met koffiekan 1956
afm 38 x 59 cm
Schatting:
N° 456
Jan Leenknegt (Oudenaarde 1950) lithografie Stendahl 2008 n°3/5 afm 55 x 66 cm
Jan Leenknegt (Oudenaarde 1950)
lithografie Stendahl 2008 n°3/5
afm 55 x 66 cm
Schatting:
N° 457
Paule THEUNISSEN (1913-?) olie op doek Compositie 1982 afm 61 x 90 cm
Paule THEUNISSEN (1913-?)
olie op doek Compositie 1982
afm 61 x 90 cm
Schatting:
N° 458
Annina Uusmaa olie op doek compositie 1994 afm 97 x 130 cm
Annina Uusmaa
olie op doek compositie 1994
afm 97 x 130 cm
Schatting:
N° 459
Frank SLABBINCK (1942) gemengde techniek Ik droom met je mee afm 36 x 38 cm
Frank SLABBINCK (1942)
gemengde techniek Ik droom met je mee
afm 36 x 38 cm
Schatting:
N° 460
REINHOUD (1928-2007) inkttekening Figuur 1971 afm 27 x 43 cm
REINHOUD (1928-2007)
inkttekening Figuur 1971
afm 27 x 43 cm
Schatting:
N° 461
Jan VAN DER ZEE (1898-1988) gouache Compositie 1978 afm 51 x 71 cm
Jan VAN DER ZEE (1898-1988)
gouache Compositie 1978
afm 51 x 71 cm
Schatting:
N° 462
Aziatisch beeld hout H 167 cm
Aziatisch beeld hout
H 167 cm
Schatting:
N° 463
Salvador DALI (1904-1989) lithografie Don Quichote n° 1/XV afm 21 x 29 cm

Rémy CORNELISSEN (1913-1991)

lithografie Don Quichote n° 1/XV
afm 21 x 29 cm

Schatting:
N° 464
Lot sierjuwelen
Lot sierjuwelen
Schatting:
N° 465
Lot varia oa Wiskemann schaaltjes, zilveren kandelaar cloisonné
oa Wiskemann schaaltjes, zilveren kandelaar
cloisonné
Schatting:
N° 466
Salontafeltje met medaillons en marmeren blad H 51 L 90 D 50 cm
Salontafeltje met medaillons
en marmeren blad
H 51 L 90 D 50 cm
Schatting:
N° 467
Walter LEBLANC (1932-1986) lithografie in kleur Zonder titel afm 54 x 72 cm
Walter LEBLANC (1932-1986)
lithografie in kleur Zonder titel
afm 54 x 72 cm
Schatting:
N° 468
Jan COX (1919-1980) lithografie in kleur Compositie regen afm 43 x 60 cm
Jan COX (1919-1980)
lithografie in kleur Compositie regen
afm 43 x 60 cm
Schatting:
N° 469
Jan COX (1919-1980) ets Compositie met blad afm 30 x 40 cm
Jan COX (1919-1980)
ets Compositie met blad
afm 30 x 40 cm
Schatting:
N° 470
Jan COX (1919-1980) 2 etsen Zonder titel n° 20/30 afm 12 x 18 cm
Jan COX (1919-1980)
2 etsen Zonder titel n° 20/30
afm 12 x 18 cm
Schatting:
N° 471
Jan COX (1919-1980) ets Man with shield afm 22 x 37 cm
Jan COX (1919-1980)
ets Man with shield
afm 22 x 37 cm
Schatting:
N° 472
Jan COX (1919-1980) litho Figuur 1950 n° 1/100 afm 19 x 25 cm
Jan COX (1919-1980)
litho Figuur 1950 n° 1/100
afm 19 x 25 cm
Schatting:
N° 473
Geo VERBANCK (1881-1961) bronzen penningen 1928 A. Van Der Linden A. Verwilghen
Geo VERBANCK (1881-1961)
bronzen penningen 1928
A. Van Der Linden
A. Verwilghen
Schatting:
N° 474
Wiener J bronzen penning Maison de sureté civile et militaire à Anvers 1850 bronzen penning P.J. Van Beneden Bronzen penning Exposition universelle à Bruxelles
Wiener J
bronzen penning Maison de sureté civile et militaire à Anvers 1850
bronzen penning P.J. Van Beneden
Bronzen penning Exposition universelle à Bruxelles
Schatting:
N° 475
Dolf LEDEL (1893-1976) bronzen penning Paul Crokaert 1932 Raoul BENARD (1881-1961) bronzen penning AD Max 1935 Frans HUYGELEN (1878-1940) bronzen penning Jean Pauwels 1936
Dolf LEDEL (1893-1976)
bronzen penning Paul Crokaert 1932
Raoul BENARD (1881-1961)
bronzen penning AD Max 1935
Frans HUYGELEN (1878-1940)
bronzen penning Jean Pauwels 1936
Schatting:
N° 476
Jules JOURDAIN (1873-1957) cardinal Mercier Bianchi Pauselijke medaille LEO XIII en diverse penningen
Jules JOURDAIN (1873-1957)
cardinal Mercier
Bianchi
Pauselijke medaille LEO XIII
en diverse penningen
Schatting:
N° 477
Godefroid DEVREESE (1861-1941) penningen doct A Broden 1920 Maurice Van Vollenboven 1917 Feestmaal van de Burgemeester 1930
Godefroid DEVREESE (1861-1941)
penningen doct A Broden 1920
Maurice Van Vollenboven 1917
Feestmaal van de Burgemeester 1930
Schatting:
N° 478
Frantz VERMEYLEN (1857-1922) Prof doct Th. Debaisieux 1909 Prof doct G. Veriest 1909 Prof doct E. Masoin Oscar SINIA (1877-?) brons A. Deriemaecker 1928
Frantz VERMEYLEN (1857-1922)
Prof doct Th. Debaisieux 1909
Prof doct G. Veriest 1909
Prof doct E. Masoin
Oscar SINIA (1877-?)
brons A. Deriemaecker 1928
Schatting:
100 – 120 €
N° 479
Oscar SINIA (1877-?) brons JB Cooreman 1928 penning IMALSO inhuldiging Scheldetunnel 1933 van Van Riel Armand BONNETAIN (1883-1973) Jules Cornet 1929
Oscar SINIA (1877-?)
brons JB Cooreman 1928
penning IMALSO inhuldiging Scheldetunnel 1933
van Van Riel
Armand BONNETAIN (1883-1973)
Jules Cornet 1929
Schatting:
N° 480
Groot lot zilveren bestek gemerkt gewicht 4..5 kilo
Groot lot zilveren bestek + verzilverd gemerkt
gewicht zilver 3.2 kilo
Schatting:
N° 481
Schatting:
N° 482
Lot religie
Lot religie
Schatting:
N° 483
Antiek bronzen Afrikaans kruis 16e eeuw geschenk aan Minister Rubbens 1938 H 27.5 B 14 cm
Antiek bronzen Afrikaans kruis 16e eeuw
geschenk aan Minister Rubbens 1938
H 27.5 B 14 cm
Schatting:
N° 484
René LALIQUE (1860-1945) vaas wit glas gemerkt R Lalique France H 18 dia 19 cm
René LALIQUE (1860-1945)
vaas wit glas gemerkt R Lalique France
H 18 dia 19 cm
Schatting:
N° 485
Frans VERHAS (1827-1897) gouache op paneel Damesportret 1887 afm 39 x 39 cm
Frans VERHAS (1827-1897)
gouache op paneel Damesportret 1887
afm 39 x 39 cm
Schatting:
N° 486