Catalogus: 26 Januari 2020 [5]

Eugène LEROY (1910-2000) kleurets 2 figuren 1970 afm 30, 5 x 26 cm
Eugène LEROY (1910-2000)
kleurets 2 figuren 1970
afm 30, 5 x 26 cm
Schatting:
N° 531
Jan COX (1919-1980) aquatint Monument for a beautiful lady afm 37 x 52 cm
Jan COX (1919-1980)
aquatint Monument for a beautiful lady
afm 37 x 52 cm
Schatting:
N° 532
Yolande VAN DEN BERGHE olie op doek Naar Frits Van Den Berghe geschilderd door zijn dochter afm 70 x 50 cm
Yolande VAN DEN BERGHE
olie op doek Naar Frits Van Den Berghe
geschilderd door zijn dochter
afm 70 x 50 cm
Schatting:
N° 533
Willem PAERELS (1878-1962) tekening Zuiders dorpszicht afm 40 x 42 cm
Willem PAERELS (1878-1962)
tekening Zuiders dorpszicht
afm 40 x 42 cm
Schatting:
N° 534
Oude Indische steenmal 'Shanghai' veiling voor Huis MAJIN Gent
Oude Indische steenmal ‘Shanghai’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 535
Oude Indische steenmal/keramiek/hindoebeeldje 'DEHLI' veiling voor Huis MAJIN Gent
Oude Indische steenmal/keramiek/hindoebeeldje
‘DEHLI’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 536
handgeschilderd Chinees porselein ca 1920 'Wo Ai Ni' en handbeschilderd Chinees porselein ca 1920 'Xingfu' veiling voor Huis MAJIN Gent
handgeschilderd Chinees porselein ca 1920 ‘Wo Ai Ni’
en handbeschilderd Chinees porselein ca 1920 ‘Xingfu’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 537
Cornelisse/Clemens Briels 'Alle dagen feest' veiling voor Huis MAJIN Gent
Cornelisse/Clemens Briels ‘Alle dagen feest’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 538
19e eeuwse wielas 'Seabiscuit' veiling voor Huis MAJIN Gent
19e eeuwse wielas ‘Seabiscuit’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 539
19e eeuwse printingrol/charps 'Mélancolie' veiling voor Huis MAJIN Gent
19e eeuwse printingrol/charps ‘Mélancolie’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 540
Versteend hout/masker terracotta Kameroen 'Dino I' veiling voor Huis MAJIN Gent
Versteend hout/masker terracotta Kameroen ‘Dino I’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
160 – 200 €
N° 541
Masker terracotta Kameroen 'Bali' veiling voor Huis MAJIN Gent
Masker terracotta Kameroen ‘Bali’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 542
Far east' veiling voor Huis MAJIN Gent
Far east’
veiling voor Huis MAJIN Gent
Schatting:
N° 543
Octave LANDUYT (1922) lithografie n° 25/25 afm 31 x 41 cm
Octave LANDUYT (1922)
lithografie n° 25/25
afm 31 x 41 cm
Schatting:
N° 544
Umano PRIMO (XX) gemengde techniek Compositie afm 47 x 67 cm
Umano PRIMO (XX)
gemengde techniek Compositie
afm 47 x 67 cm
Schatting:
N° 545
Marco MAGIS (1934-1995) olie op doek Zittend meisje 1955 afm 70 x 80 cm
Marco MAGIS (1934-1995)
olie op doek Zittend meisje 1955
afm 70 x 80 cm
Schatting:
N° 546
Nesttafeltjes (3) Deens design '60 H 44 tot 50 cm
Nesttafeltjes (3) Deens design ’60
H 44 tot 50 cm
Schatting:
N° 547
Rik SLABBINCK (1914-1991) olie op doek Stilleven met fles afm 73 x 61 cm
Rik SLABBINCK (1914-1991)
olie op doek Stilleven met fles
afm 73 x 61 cm
Schatting:
900 – 1100 €
N° 548
Vuurverguld haardstel B 120 H 45 cm
Vuurverguld haardstel
B 120 H 45 cm
Schatting:
N° 549
Presentatie parfumfles FERRARI H 32 cm
Presentatie parfumfles FERRARI
H 32 cm
Schatting:
N° 550
Presentatie parfumfles HERMES en Cartier (leeg) H 30 en 38 cm
Presentatie parfumfles HERMES
en Cartier (leeg)
H 30 en 38 cm
Schatting:
180 – 220 €
N° 551
WISKEMANN bestek 4 x 12 stuks + 1
WISKEMANN
bestek 4 x 12 stuks + 1
Schatting:
N° 552
Herman VERBAERE (1906-1993) aquarel Dorpszicht afm 50 x 65 cm
Herman VERBAERE (1906-1993)
aquarel Dorpszicht
afm 50 x 65 cm
Schatting:
N° 553
Alfons BLOMME (1889-1979) olie op hardboard Bomenrij afm 60 x 50 cm
Alfons BLOMME (1889-1979)
olie op hardboard Bomenrij
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 554
Olie op doek maagd Maria met Christus volkskunst 19e afm 47 x 63 cm
Olie op doek maagd Maria met Christus
volkskunst 19e
afm 47 x 63 cm
Schatting:
N° 555
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Coup De Thêatre Oeuvrecatalogus Mira Jacob n° 90 pag 154 afm 31.2 x 44 xm
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Coup De Thêatre
Oeuvrecatalogus Mira Jacob n° 90 pag 154
afm 31.2 x 44 xm
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 556
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Maquette provisoire du projet n° 4/30 oeuvrecatalogus Mira Jacob n° 91 pag 155 afm 31.2 x 44 cm
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Maquette provisoire du projet n° 4/30
oeuvrecatalogus Mira Jacob n° 91 pag 155
afm 31.2 x 44 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 557
Lot tinnen potjes en borden 18e en 19e vijzel circa 1700
Lot tinnen potjes en borden 18e en 19e
vijzel circa 1700
Schatting:
N° 558
Tinnen schotel Duits 18e met Sint-Niklaas en pijpenkop in aardewerk Italiaans 19e met bijbelse taferelen
Tinnen schotel Duits 18e met Sint-Niklaas
en pijpenkop in aardewerk Italiaans 19e
met bijbelse taferelen
Schatting:
N° 559
Lot 2 tinnen kannen 18e olielamp en theebus 18e en 19e H 15.5 tot 25 cm
Lot 2 tinnen kannen 18e
olielamp en theebus 18e en 19e
H 15.5 tot 25 cm
Schatting:
N° 560
frère Darté Paris handbeschilderde soepterrine ca 1820 B 48 en B 35 H 29 cm
frère Darté Paris
handbeschilderde soepterrine ca 1820
B 48 en B 35 H 29 cm
Schatting:
N° 561
Lot tegel in kader Duits 18e afm 27 x 28 cm
Lot tegel in kader Duits 18e
afm 27 x 28 cm
Schatting:
N° 562
Delfts aardbeienschoteltje 18e eeuw afm 22 x 22 cm (pootje herstelt) Frans dekselpotje ca 1800 met 19e eeuwse zilverafwerking H 15.5 cm
Delfts aardbeienschoteltje 18e eeuw
afm 22 x 22 cm (pootje hersteld)
Frans dekselpotje ca 1800
met 19e eeuwse zilverafwerking H 15.5 cm
Schatting:
N° 563
H Pander & zonen ca 1910 4 stoelen en 2 armstoelen gemerkt en genummerd
H Pander & zonen
ca 1910 4 stoelen en 2 armstoelen
gemerkt en genummerd
Schatting:
N° 564
Koppel Engelse armstoelen in acajou
Schatting:
N° 565
Sophie PIR (1858-1936) lot 5 schilderijen
Sophie PIR (1858-1936)
lot 5 schilderijen
Schatting:
N° 566
DAUM lot ijsemmers H 24 en 29 cm
DAUM
lot ijsemmers H 24 en 29 cm
Schatting:
N° 567
Vuurverguld bronzen schouwstel medaille bronze L. Marti H 30 en 37 cm
Vuurverguld bronzen schouwstel
medaille bronze L. Marti
H 30 en 37 cm
Schatting:
N° 568
Chinese vaas blauw/wit H 56 cm
Chinese vaas blauw/wit
H 56 cm
Schatting:
N° 569
Chinese vaas 19e H 42.5 cm
Chinese vaas 19e
H 42.5 cm
Schatting:
N° 570
Maurice SCHELCK (1906-1987) olie op doek Landschap beschadigingen afm 60 x 50 cm
Maurice SCHELCK (1906-1987)
beschadigingen
afm 60 x 50 cm
Schatting:
160 – 200 €
N° 571
Lot soldateninsignes + zweepje leder
Schatting:
N° 572
Lot van 3 theaterkostuums theater Toulouse Frankrijk
Lot van 3 theaterkostuums
theater Toulouse Frankrijk
Schatting:
N° 573
Lot van 3 theaterkostuums
theater Toulouse Frankrijk
Schatting:
N° 574