Catalogus: 27 januari 2018 [1]

Chinees cloissoné Christelijk 19e eeuw dia 9.7 cm
Chinees cloissoné Christelijk 19e eeuw
dia 9.7 cm
Schatting:
dia 9.7 cm
Schatting:
Delfts bord 18e eeuw dia 42 cm
Delfts bord 18e eeuw
dia 42 cm
Schatting:
Chinese porseleinen Eggshell kom dia 24 cm
Chinese porseleinen Eggshell kom
dia 24 cm
Schatting:
Lot van 3 Brusselse kannen 19e eeuw en 2 kommen
Lot van 3 Brusselse kannen 19e eeuw
en 2 kommen
Schatting:
Bronzen vijzel Spaans 17e eeuw H 14.6 cm
Bronzen vijzel Spaans 17e eeuw
H 14.6 cm
Schatting:
N° 6
Bronzen vijzel Vlaams 18e eeuw H 7.8 cm
Bronzen vijzel Vlaams 18e eeuw
H 7.8 cm
Schatting:
N° 7
Apothekerspotten Zuid Europees 19e eeuw H 29.7 en 20.8 cm
Apothekerspotten Zuid Europees 19e eeuw
H 29.7 en 20.8 cm
Schatting:
N° 8
Bronzen grape Frans 17e eeuw H 16.5 cm dia 28 cm
Bronzen grape Frans 17e eeuw
H 16.5 cm dia 28 cm
Schatting:
Lot aardewerk, Engelse pispot 18e Vlaamse vuurpot 16e Vlaamse waterkan Oedelem 19e en Franse pot 16e eeuw
Lot aardewerk, Engelse pispot 18e
Vlaamse vuurpot 16e
Vlaamse waterkan Oedelem 19e
en Franse pot 16e eeuw
Schatting:
Lot van 3 spiegels
Lot van 3 spiegels
Schatting:
Houten corpus Vlaams 18e eeuw L 39 cm
Houten corpus Vlaams 18e eeuw
L 39 cm
Schatting:
N° 12
Koppel schijfkandelaars Hollands 19e eeuw H 24 cm
Koppel schijfkandelaars Hollands 19e eeuw
H 24 cm
Schatting:
kassa ANKER Brussel in Belgische franken (toetsen werken)
kassa ANKER Brussel
in Belgische franken (toetsen werken)
Schatting:
Hoekkast met gebombeerd glas (restauraties) H 104 cm
Hoekkast met gebombeerd glas (restauraties)
H 104 cm
Schatting:
Bronzen luchter met centrale coupe en 3 lichtpunten met opaline kapjes
Bronzen luchter met centrale coupe
en 3 lichtpunten met opaline kapjes
Schatting:
Neogotisch kapelletje H 90 cm
Neogotisch kapelletje H 90 cm
Schatting:
Stenen middeleeuwse vijzel dia 30 cm
Stenen middeleeuwse vijzel
dia 30 cm
Schatting:
N° 18
Bronzen grape Frans vroeg 17e eeuw H 14.7 dia 23 cm
Bronzen grape Frans vroeg 17e eeuw
H 14.7 dia 23 cm
Schatting:
Bronzen grape Duits met pootjes 17e eeuw H 17.3 dia 23 cm
Bronzen grape Duits met pootjes 17e eeuw
H 17.3 dia 23 cm
Schatting:
Lot Delft
Lot Delft
Schatting:
Frans heksenpannetje eind 18e eeuw medicinaal H 10.5 L 22 cm
Frans heksenpannetje eind 18e eeuw
medicinaal H 10.5 L 22 cm
Schatting:
Foto album zwart wit naaktfoto's jaren 60 (ca 35 stuks)
Foto album zwart wit naaktfoto’s jaren 60 (ca 35 stuks)
Schatting:
Engels steelpannetje 18e eeuw H 13.5 L 38 cm
Engels steelpannetje 18e eeuw
H 13.5 L 38 cm
Schatting:
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) lot 2 tekeningen en aquarel afm 37 op 27 cm
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)
lot 2 tekeningen en aquarel
afm 37 op 27 cm
Schatting:
Ivoren Christus eind 18e eeuw en kleine corpus H 21 en 13.5 cm
Ivoren Christus eind 18e eeuw
en kleine corpus
H 21 en 13.5 cm
Schatting:
N° 26
Lot faience de l'Est 4 dekselkommen en kruik ca 1820
Lot faience de l’Est
4 dekselkommen en kruik ca 1820
Schatting:
Hollands vitrinekastje 18e H 71 B 63 cm
Hollands vitrinekastje 18e
H 71 B 63 cm
Schatting:
17e eeuws kabinet Frans Duinkerke afm H 155 B 146 cm
17e eeuws kabinet Frans Duinkerke
afm H 155 B 146 cm
Schatting:
Antwerpse bahut rond 1650 afm H 170 B 166 cm
Antwerpse bahut rond 1650
afm H 170 B 166 cm
Schatting:
N° 30
Eiken heiligen beeld Frans Bretagne 16e eeuw H 137 cm
Eiken heiligenbeeld Frans Bretagne 16e eeuw
H 137 cm
Schatting:
Gepatineerd gipsen kindenhoofd L 35 cm
Gepatineerd gipsen kindenhoofd
L 35 cm
Schatting:
N° 32
Salontafeltje Chinees met glazen blad inleg ivoor ca 1920
Salontafeltje Chinees met glazen blad
inleg ivoor ca 1920
Schatting:
inleg ivoor ca 1920
Schatting:
Neogotische gipsen console H 37 B 39 cm
Neogotische gipsen console
H 37 B 39 cm
Schatting:
Lot miniatuur diverse materialen
Schatting:
Lot Aziatisch
Lot Aziatisch
Schatting:
Koppel vuurbokken met wildemannen (model 15e eeuw) H 47.5 cm
Koppel vuurbokken met wildemannen
(model 15e eeuw) H 47.5 cm
Schatting:
N° 38
Vergulde pendule H 36.5 cm
Vergulde pendule H 36.5 cm
Schatting:
N° 39
Neogotisch gipsen console H 35 b 38.5 cm
Neogotisch gipsen console
H 35 b 38.5 cm
Schatting:
N° 40
Neogotische gipsen console H 30 B 30 cm
Neogotische gipsen console
H 30 B 30 cm
Schatting:
N° 41
Neogotische gipsen console H 36 B 38 cm
Neogotische gipsen console
H 36 B 38 cm
Schatting:
N° 42
Lot Vlaams aardewerk
Lot Vlaams aardewerk
Schatting:
Lot faience oa Delft
Lot faience oa Delft
Schatting:
Zandstenen beeld frans Bretagne H 36 cm
Zandstenen beeld frans Bretagne
H 36 cm
Schatting:
N° 45
Lot 2 antieke bankjes oa Spaans
Schatting:
Oscar HOGE (1884-1965) olie op doek Femme afm 40 op 55 cm
Oscar HOGE (1884-1965)
olie op doek Femme
afm 40 op 55 cm
Schatting:
N° 47