Catalogus: 27 januari 2019 [7]

Félicien ROPS (1833-1898) ets Cabinet satyrique afm 11.5 x 16 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
ets Cabinet satyrique
afm 11.5 x 16 cm
Schatting:
N° 578
Félicien ROPS (1833-1898) aquatint Vielle Gouge R156 afm 6.5 x 9 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
aquatint Vielle Gouge R156
afm 6.5 x 9 cm
Schatting:
N° 579
Lot 5 etsen oa Joris Houwen
Lot 5 etsen
oa Joris Houwen
Schatting:
N° 580
Jakob SMITS (1855/56-1928) ets Christus bespot afm 27 x 21 cm
ets Christus bespot
afm 27 x 21 cm
Schatting:
N° 581
Joseph VERDEGEM (1897-1957) Pastel/houtskool 1953 afm 29 x 25 cm
Pastel/houtskool 1953
afm 29 x 25 cm
Schatting:
N° 582
Jean-Jacques GAILLIARD (1890-1976) lot linosnede afm 19 x 27.5 cm
Jean-Jacques GAILLIARD (1890-1976)
lot linosnede
afm 19 x 27.5 cm
Schatting:
N° 583
Gaston BERTRAND (1910-1994) ets Rome 1955 afm 13 x 18.5 cm
Gaston BERTRAND (1910-1994)
ets Rome 1955
afm 13 x 18.5 cm
Schatting:
N° 584
Gaston BERTRAND (1910-1994) ets Pour le portret 1956 afm 13 x 18.5 cm
Gaston BERTRAND (1910-1994)
ets ‘Pour le portret’ 1956
afm 13 x 18.5 cm
Schatting:
N° 585
Jan DE BEUS (1958) lot 2 etsen afm 15 x 10 en 14, 5 x 24 cm
Jan DE BEUS (1958)
lot 2 etsen
afm 15 x 10 en 14, 5 x 24 cm
Schatting:
N° 586
Rafaël BUEDTS (1946-2009) lot 3 houtsneden
Rafaël BUEDTS (1946-2009)
lot 3 houtsneden
Schatting:
N° 587
Jean-Pierre MAURY (1948) inkt/aquarel tekening Compositie afm 40 x 44 cm
Jean-Pierre MAURY (1948)
inkt/aquarel tekening Compositie
afm 40 x 44 cm
Schatting:
N° 588
Ignace DE VOS (1954) aquarel Uitgestelde brieven 2001 afm 15 x 25 cm
Ignace DE VOS (1954)
aquarel ‘Uitgestelde brieven’ 2001
afm 15 x 25 cm
Schatting:
N° 589
Luc HOENRAET (1941) gemengde techniek afm 9 x 14 cm
Luc HOENRAET (1941)
gemengde techniek
afm 9 x 14 cm
Schatting:
N° 590
Lot van 3 19e eeuwse litho's
Lot van 3 19e eeuwse litho’s
Schatting:
N° 591
Biscuit Nieder Villers ca 1800 museumkwaliteit H 24 cm
Biscuit Nieder Villers ca 1800
museumkwaliteit
H 24 cm
Schatting:
140 – 160 €
N° 592
Tinnen bord 1844 'Prix du roi' en koperen doofpot vroeg 19e eeuw
Tinnen bord 1844 ‘Prix du roi’
en koperen doofpot vroeg 19e eeuw
Schatting:
N° 593
Lot 2 porseleinen borden handbeschilderd met fruit circa 1850 Delft october 18e De Bijl faience de Hoechst diverse 18e eeuw
Lot 2 porseleinen borden
handbeschilderd met fruit circa 1850
Delft october 18e De Bijl
faience de Hoechst
diverse 18e eeuw
Schatting:
N° 594
Lot varia Christus 19e eeuw meerschuim pijp en 2 pijpjes
Christus 19e eeuw
meerschuim pijp en 2 pijpjes
Schatting:
N° 595
Lot varia 2 juwelenkoffertjes (Empire) 4 zoutpotjes komfoortje met moor
2 juwelenkoffertjes (Empire)
4 zoutpotjes
komfoortje met moor
Schatting:
N° 596
Lot 3 roomkannetjes Delft, Engels (Leeds) en Duits H 14 en 16 cm
Lot 3 roomkannetjes
Delft, Engels (Leeds) en Duits
H 14 en 16 cm
Schatting:
N° 597
Lot faïence kannen 2 Noord-Frankrijk en bierkan met tinnen deksel restauraties H 22, 25 en 32 cm
Lot faïence kannen
2 Noord-Frankrijk
en bierkan met tinnen deksel
restauraties H 22, 25 en 32 cm
Schatting:
N° 598
Delft 18e eeuw LPK (lampetkan) De Bijl restauraties H 26 en 30 cm
Delft 18e eeuw
LPK (lampetkan) De Bijl
restauraties H 26 en 30 cm
Schatting:
N° 599
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Kasteelhoeve afm 60 x 70 cm
olie op doek Kasteelhoeve
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 600
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Woonwagen in de sneeuw afm 50 x 40 cm
olie op doek Woonwagen in de sneeuw
afm 50 x 40 cm
Schatting:
N° 601
Karel VAN BELLE (1884-1959) olie op doek Zeeslag afm 145 x 112 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
olie op doek Zeeslag
afm 145 x 112 cm
Schatting:
N° 602
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Zomerse hoeve afm 40 x 50 cm
olie op doek Zomerse hoeve
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 603
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Interieur afm 40 x 50 cm
olie op doek Interieur
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 604
Louis-Albert CARVIN (1875-1951) Brons paardje afm H 12.5 B 13.5 cm
Louis-Albert CARVIN (1875-1951)
Brons paardje
afm H 12.5 B 13.5 cm
Schatting:
160 – 200 €
N° 605
Delft 18e eeuw H 12 en 21 cm
Delft 18e eeuw
H 12 en 21 cm
Schatting:
N° 606
Chinese schaaltjes famille rose in orange gelakt kistje afm 26 x 26 cm
Chinese schaaltjes famille rose
in orange gelakt kistje
afm 26 x 26 cm
Schatting:
N° 607
Chinese Celadon vaas rond 1900 H 60 cm
Koppel chinese Celadon vaas (Lot 608 + 609)
rond 1900 H 60 cm
Schatting:
N° 608
Niet beschikbaar (samen met lot 608)
Schatting:
N° 609
Porseleinen lampadaire chinoiserie Frans 19e eeuw (jaartal 1880) H 48 cm
Porseleinen lampadaire chinoiserie Frans
19e eeuw (jaartal 1880) H 48 cm
Schatting:
N° 610
Koppel Chinese altaarvazen H 40 cm
Koppel Chinese altaarvazen
H 40 cm
Schatting:
N° 611
Koppel dekselvazen met florale motieven H 56 cm
Koppel dekselvazen met florale motieven
H 56 cm
Schatting:
N° 612
Koppel Chinese potten blauw/wit periode Republiek H 25 cm
Koppel Chinese potten blauw/wit
periode Republiek
H 25 cm
Schatting:
N° 613
Lot oude inktpotten en zoutvat H 8.5, 15 en 21 cm
Lot oude inktpotten en zoutvat
H 8.5, 15 en 21 cm
Schatting:
N° 614
Olie op doek 'De zangles' afm 46 x 61 cm
Olie op doek ‘De zangles’
afm 46 x 61 cm
Schatting:
N° 615