Catalogus: 28 januari 2018 [1]

2 Art deco Robj Paris keramieken beeldjes met stopsel H 24 cm
2 Art deco Robj Paris keramieken beeldjes met stopsel
H 24 cm
Schatting:
N° 370
Lot van 4 antieke apothekerspotten H 12 cm tot 24 cm
Lot van 4 antieke apothekerspotten
H 12 cm tot 24 cm
Schatting:
N° 371
Lot porte-montres (4)
Lot porte-montres (4)
Schatting:
N° 372
Liqueurset volledig 19e eeuw afm 33 x 25 H 27
Liqueurset volledig 19e eeuw
afm 33 x 25 H 27
Schatting:
N° 373
Klok Amsterdamse school rond 1930 H 37 B 24 cm
Klok Amsterdamse school rond 1930
H 37 B 24 cm
Schatting:
N° 374
Bronzen klok Dumoullinneuf & L Molle Paris 19e eeuw
Bronzen klok Dumoullinneuf & L Molle Paris
19e eeuw
Schatting:
N° 375
Houten Christus polychromie 18e eeuw H 33 cm
Houten Christus polychromie 18e eeuw
H 33 cm
Schatting:
N° 376
17e eeuws bruidskoffer schildpad, ebbenhout en ivoor met sleutel museumkwaliteit afm 51 op 33 H 23 cm
17e eeuws bruidskoffer schildpad, ebbenhout en ivoor
met sleutel museumkwaliteit
afm 51 op 33 H 23 cm
Schatting:
1600 – 1800 €
N° 377
Wiskemann koffie en theeset
Wiskemann koffie en theeset
Schatting:
N° 378
Zilveren broche getekend R Gourgeot dia 4.5 cm
Zilveren broche getekend R Gourgeot
dia 4.5 cm
Schatting:
N° 379
Art Deco salon jaren 30
Art Deco salon jaren 30
Schatting:
N° 380
19e eeuws schilderij Madonna van Scherpenheuvel gemaroufleerd B 60 cm H 72 cm
19e eeuws schilderij Madonna van Scherpenheuvel
gemaroufleerd B 60 cm H 72 cm
Schatting:
N° 381
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) est Huis Jan Palfijn Gent getekend en getiteld
est Huis Jan Palfijn Gent
getekend en getiteld
Schatting:
Grote fles Grand Armagnac Jean H Pallas Nerac en Armagnac H 33,5 cm B 28 cm
Grote fles Grand Armagnac
Jean H Pallas Nerac en Armagnac

H 33,5 cm B 28 cm
Schatting:
N° 383
Eiken tafel op centrale voet
Eiken tafel op centrale voet
Schatting:
Anto CARTE (1886-1954) litho Matrenité 1927 litografie n° 19/100 getekend in potlood afm 58 op 43 cm
Anto CARTE (1886-1954)
litho Maternité 1927  n° 19/100
getekend in potlood afm 58 op 43 cm
Schatting:
Oude vlinderkast afm 46 op 36 cm
Oude vlinderkast
afm 46 op 36 cm
Schatting:
N° 386
Oude vlinderkast
afm 46 op 36 cm
Schatting:
N° 387
Oude vlinderkast
afm 46 op 36 cm
Schatting:
N° 388
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets 'Portret' opgedragen aan 'Très affectueusement à ma femme R Debruycker' getekend en gedateerd 10-3-27/35 (2e opdracht)
ets ‘Portret’
‘Très affectueusement à ma femme R Debruycker’
getekend en gedateerd 10-3-27/35 (2e opdracht)
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 389
 Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets zelfportret uit Leroy getekend in potlood
ets zelfportret uit Leroy
getekend in potlood
Schatting:
N° 390
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets L'aquafortiste opdracht 'Monsieur le professor R Dub ces quelques vues de ma bonne vieille Ville de Gand getekend, genummerd 3/25 en gedateerd 23-3-34
ets L’aquafortiste
opdracht ‘Monsieur le professor R Dub
ces quelques vues de ma bonne vieille Ville de Gand
getekend, genummerd 3/25 en gedateerd 23-3-34
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 391
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) potloodtekening/schets Esther afm 18 op 13 cm (hoofd rechts)
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
potloodtekening/schets Esther afm 18 op 13 cm (hoofd rechts)
Schatting:
N° 392
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) studieblad dubbelzijdig niet getekend afm 36 op 28 cm
studieblad dubbelzijdig niet getekend
afm 36 op 28 cm
Schatting:
N° 393
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) ets droge naald aquatint La Belle hollandaise gemonogrameerd afm 23 op 18 cm
ets droge naald aquatint
La Belle hollandaise gemonogrameerd
afm 23 op 18 cm
Schatting:
N° 394
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) potloodtekening ruggelings naakt gemonogrameerd en gedateerd 1898 afm 34 op 25 cm
potloodtekening ruggelings naakt
gemonogrameerd en gedateerd 1898
afm 34 op 25 cm
Schatting:
N° 395
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) studies/schetsen potlood aquarel gemonogrameerd afm 12 op 13 cm en 10 op 13 cm
studies/schetsen potlood aquarel gemonogrameerd
afm 12 op 13 cm en 10 op 13 cm
Schatting:
N° 396
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Aquarel Koket gemonogrameerd en gedateerd 81 afm 10 op 16 cm
Aquarel Koket
gemonogrameerd en gedateerd 81
afm 10 op 16 cm
Schatting:
N° 397
Geo VINDEVOGEL (1923-1977) Naakte vrouw gepatineerd gips H 29 cm getekend
Geo VINDEVOGEL (1923-1977)
Naakte vrouw gepatineerd gips H 29 cm
Schatting:
N° 398
Geo VERBANCK (1881-1961) Brons Jongen en meisje met druiven H 35 cm
Geo VERBANCK (1881-1961)
Brons Jongen en meisje met druiven
H 35 cm
Schatting:
N° 399
Jakob SMITS (1855/56-1928) ets Christus bespot afm 27 op 21 cm
ets Christus bespot
afm 27 op 21 cm
Schatting:
N° 400
Jos VERDEGEM (1897-1957) opgehoogde ets getekend en gedateerd 1953
Jos VERDEGEM (1897-1957)
opgehoogde ets
getekend en gedateerd 1953
Schatting:
N° 401
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Dans l'atelier 1e staat 1936 getekend en genummerd 6/12
ets Dans l’atelier 1e staat 1936
getekend en genummerd 6/12
Schatting:
100 – 120 €
N° 402
Jos VERDEGEM (1897-1957) ets Et mon sein 4e staat 1943 getekend en genummerd 5/18
Jos VERDEGEM (1897-1957)
ets Et mon sein 4e staat 1943
getekend en genummerd 5/18
Schatting:
N° 403
Vaas DAUM NANCY getekend H 27 cm
Vaas DAUM NANCY
getekend H 27 cm
Schatting:
N° 404
R Lalique France schaal versierd met pauweveren getekend dia 36 cm
R Lalique France
schaal versierd met pauweveren getekend
dia 36 cm
Schatting:
N° 405
vaas Duits kristal met zilveren rand H 25 cm gemerkt sterling A925
vaas Duits kristal met zilveren rand
H 25 cm gemerkt sterling A925
Schatting:
N° 406
Tinnen kan bacchus met bokkepoten H 41 cm gemerkt orivit
Tinnen kan bacchus met bokkepoten
H 41 cm gemerkt orivit
Schatting:
N° 407
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) ets vernis mou Femmes au bonnet (2) gemonogrameerd en gedateerd 1890
ets vernis mou
Femmes au bonnet (2)
gemonogrameerd en gedateerd 1890
Schatting:
N° 408
Afrikaans beeld H 32 cm
Afrikaans beeld H 32 cm
Schatting:
N° 409
Afrikaans beeld met (echte) apenschedel H 29 cm
Afrikaans beeld met (echte) apenschedel
H 29 cm
Schatting:
N° 410
Val Saint Lambert LEON LEDRU inktpot kobaltblauw gedoreerd met vlinders LEON LEDRU zeldzaam collecter item H 9 cm
Val Saint Lambert LEON LEDRU
inktpot kobaltblauw gedoreerd met vlinders LEON LEDRU
zeldzaam collectersitem H 9 cm
Schatting:
N° 411
Val Saint Lambert LEON LEDRU gegalvaniseerd vaasje met vogels signatuur VSl H 14.5 cm
Val Saint Lambert LEON LEDRU
gegalvaniseerd vaasje met vogels
signatuur VSl H 14.5 cm
Schatting:
N° 412
Val Saint Lambert LEON LEDRU vaasje kobaltblauw met decor guirlandes 1897 H 14.5 cm
Val Saint Lambert LEON LEDRU
vaasje kobaltblauw met decor guirlandes 1897
H 14.5 cm
Schatting:
N° 413
Émile GALLÉ (1846-1904) zeldzame vaas in faîence origineel getekend H 25 cm s
Émile GALLÉ (1846-1904)
zeldzame vaas in faîence origineel
getekend H 25 cm s
Schatting:
900 – 1200 €
N° 414