Catalogus: 28 Juni 2020 [3]

Houten beeld met polychromie 17e H 21.5 cm
Houten beeld met polychromie 17e
H 21.5 cm
Schatting:
N° 139
Chinees keramiek Guanyin 19e H 38 cm
Chinees keramiek Guanyin 19e
H 38 cm
Schatting:
N° 140
Koppel balustervazen met lotusdecor omgevormd tot lampadaire H 38 cm
Koppel balustervazen met lotusdecor
omgevormd tot lampadaire
H 38 cm
Schatting:
N° 141
Lot Aziatisch Phenix serpentijn koppel in roze kwarts H 14.5 en 23 cm
Lot Aziatisch Phenix serpentijn
koppel in roze kwarts
H 14.5 en 23 cm
Schatting:
N° 142
Amulet met zilveren objecten
Chatelaine 19e eeuw
met zilveren en verzilverde sieraden
en accessoires
Schatting:
N° 143
Koppel Delftse koeien 1e helft 19e eeuw zeer goede kwaliteit afm 21.5 x 10.5 x 15 cm kleine restauratie aan één hoorn
Koppel Delftse koeien
1e helft 19e eeuw
zeer goede kwaliteit
afm 21.5 x 10.5 x 15 cm
kleine restauratie aan één hoorn
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 144
Ikoon 19e eeuw afm 25.5 x 31 cm
Ikoon 19e eeuw
afm 25.5 x 31 cm
Schatting:
N° 145
Jan Hendrik Willem HOEDT (1825-1868) olie op paneel Landschap getekend en gedateerd afm 51 x 69 cm
Jan Hendrik Willem HOEDT (1825-1868)
olie op paneel Landschap
getekend en gedateerd
afm 51 x 69 cm
Schatting:
N° 146
Pierre THEUNIS (1883-1950) gips voor werk Memoriaal voor de Gefusilleerden 1914-1918 en 1940-1945 groot kerkhof Schaarbeek-Evere H 157 B 135 D 39 cm
Pierre THEUNIS (1883-1950)
gips voor werk Memoriaal voor de Gefusilleerden
1914-1918 en 1940-1945 groot kerkhof Schaarbeek-Evere
H 157 B 135 D 39 cm
Schatting:
N° 147
19e eeuwse prent ingekleurd Opera Gent afm 20 x 26 cm
19e eeuwse prent ingekleurd Opera Gent
afm 20 x 26 cm
Schatting:
N° 148
Lot 3 schilderijen 2 onleesbaar gesigneerd, één monogram
Lot 3 schilderijen
2 onleesbaar gesigneerd, één monogram
Schatting:
N° 149
Olie op doek getekend Genesse 1919 afm 57 x 44 cm
Olie op doek Teckel
getekend Genesse 1919
afm 57 x 44 cm
Schatting:
N° 150
Maurice ALLEROUX (XIX-XX) olie op doek Meisje afm
Maurice ALLEROUX (XIX-XX)
olie op doek Meisje
afm
Schatting:
N° 151
Harmonium/traporgel 19e eeuw H 177 B 113 cm
Harmonium/traporgel 19e eeuw
H 177 B 113 cm
Schatting:
N° 152
Hollandse vitrinekast H 206 B 132 D 38 cm
Hollandse vitrinekast
H 206 B 132 D 38 cm
Schatting:
N° 153
Olie op doek Putti 18e eeuw fragment afm 37 x 57 cm
Olie op doek Putti 18e eeuw fragment
afm 37 x 57 cm
Schatting:
N° 154
bronzen plaquette van een Duits slagschip afm 33 x 20 cm
bronzen plaquette van een Duits slagschip
afm 33 x 20 cm
Schatting:
N° 155
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) olie op paneel Familie afm 41 x 36 cm
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)
olie op paneel Familie
afm 41 x 36 cm
Schatting:
N° 156
Raphael DE BUCK (1902-1986) olie op hardboard Courtisanne 20 x 30 cm + aquarel 23 x 30 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
olie op hardboard Courtisane 20 x 30 cm
+ aquarel 23 x 30 cm
Schatting:
N° 157
Olie op koper Faun verleidt jonge vrouw 18e eeuw afm 23 x 18 cm
Olie op koper Faun verleidt jonge vrouw
18e eeuw afm 23 x 18 cm
Schatting:
N° 158
Willem KALF (Attrib.) (1619/22-1693) olie op paneel Stilleven afm 24.5 x 30 cm
Willem KALF (Attrib.) (1619/22-1693)
olie op paneel Stilleven
afm 24.5 x 30 cm
Schatting:
N° 159
Antiquariaat SACRE DU ROI CHARLES VI publié à Gand, chez Augustin Graet, 1719
Antiquariaat SACRE DU ROI CHARLES VI
publié à Gand, chez Augustin Graet, 1719
Schatting:
N° 160
olie op paneel Putti 19e eeuw afm 67 x 60 cm beschadigingen
olie op paneel Putti
19e eeuw afm 67 x 60 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 161
olie op paneel Jezus valt voor de tweede maal onder het kruis zevende statie 18e eeuw afm 79 x 61 cm beschadigingen
olie op paneel Jezus valt voor de tweede maal onder het kruis
zevende statie 18e eeuw
afm 79 x 61 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 162
olie op doek Strandscène monogram afm 54 x 46 cm
olie op doek Strandscène
monogram afm 54 x 46 cm
Schatting:
N° 163
Johan TAHON (1965) brons An-sich 1999 n° 3/3 afm 140 x 210 x 30 cm
Johan TAHON (1965)
brons An-sich 1999
n° 3/3 afm 140 x 210 x 30 cm
Schatting:
7000 – 9000 €
N° 164
J Mommaerts olie op karton De schrijver afm 33 x 40 cm
J Mommaerts
olie op karton De schrijver
afm 33 x 40 cm
Schatting:
N° 165
olie op doek De drinker afm 28 x 37 cm
olie op doek De drinker
afm 28 x 37 cm
Schatting:
N° 166
Henry ROLAND (1919-2000) olie doek Clown afm 50 x 70 cm
Henry ROLAND (1919-2000)
olie doek Clown
afm 50 x 70 cm
Schatting:
N° 167
Franz VAN PRAET (1937) Val Saint Lambert kruk n° 38/50 expo 92 Sevilla
Franz VAN PRAET (1937)
kruk n° 38/50
expo 92 Sevilla
Schatting:
4000 – 6000 €
N° 168
Franse deux-corps kast 18e eeuw H 226 B 139 D 51 cm
Franse deux-corps kast 18e eeuw
H 226 B 139 D 51 cm
Schatting:
N° 169
Landelijke antiek tafel H 69 B 107 D 67 cm
Landelijke antiek tafel
H 69 B 107 D 67 cm
Schatting:
N° 170
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Nu afm 28 x 22 cm zeldzaam
ets Nu
afm 28 x 22 cm
zeldzaam
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 171
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Nu 1925 afm 15.5 x 21.5 cm
ets Nu 1925
afm 15.5 x 21.5 cm
Schatting:
N° 172
Keith HARING (1958-1990) affiche Casino Knokke 87 + litho Mao
Keith HARING (1958-1990)
affiche Casino Knokke 87
+ litho Mao Andy Warhol
Schatting:
N° 173
LEGRAS zuur geëtste groene vaas H 34 cm
LEGRAS zuur geëtste groene vaas
H 34 cm
Schatting:
N° 174
SCHNEIDER bruine coupe met glasbellen getekend en etiket DELVAUX Rue royale Paris
SCHNEIDER
bruine coupe met glasbellen
getekend en etiket DELVAUX Rue royale Paris
Schatting:
N° 175
Boulle klok met sokkel 19e eeuw gemerkt F. Dumoulinneuf Paris Japy Frères Grande Med. D'Honneur 1855 H 56 cm
Boulle klok met sokkel 19e eeuw
gemerkt F. Dumoulinneuf Paris
Japy Frères Grande Med. D’Honneur 1855
H 56 cm
Schatting:
N° 176
Léon BUREAU (1866-1906) brons Fazant H 56 cm
Léon BUREAU (1866-1906)
brons Fazant
H 56 cm
Schatting:
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) gouache Black and white atrium II 2016 afm 38 x 57 cm
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
gouache Black and white atrium II 2016
afm 38 x 57 cm
Schatting:
Noël VERMEULEN (1917-1989) olie op doek Compositie afm 100 x 80 cm
Noël VERMEULEN (1917-1989)
olie op doek Compositie
afm 100 x 80 cm
Schatting:
Chris FERKET (1929-2009) olie op doek Zwarte hennen afm 80 x 100 cm
Chris FERKET (1929-2009)
olie op doek Zwarte hennen
afm 80 x 100 cm
Schatting:
Norbert FELIERS olie op hardboard Landschap afm 120 x 90 cm
Norbert FELIERS
olie op hardboard Landschap
afm 120 x 90 cm
Schatting:
Charles BONNARDEAUX (1930) peinture/collage Au café du sommier élastique afm 47 x 57 cm
Charles BONNARDEAUX (1930)
peinture/collage Au café du sommier élastique
afm 47 x 57 cm
Schatting:
Adrien ADRIAN (1946) olie op doek Compositie getekend verso en gedateerd 67 afm 100 x 80 cm
Adrien ADRIAN (1946)
olie op doek Compositie
getekend verso en gedateerd 67
afm 100 x 80 cm
Schatting:
Carlo DE ROOVER (1900-1986) assemblage 41 x 56 cm
Carlo DE ROOVER (1900-1986)
assemblage 41 x 56 cm
Schatting:
Geo VERBANCK (1881-1961) gepatineerd plaaster Vader, moeder en kind getekend afm 42.5 x 19 x 35 cm
Geo VERBANCK (1881-1961)
gepatineerd plaaster Vader, moeder en kind
afm 42.5 x 19 x 35 cm
Schatting:
2200 – 2600 €
Antonin DAUM (1864-1930) vaas Daum Nancy H 28.5 dia 22 cm
Antonin DAUM (1864-1930)
vaas Daum Nancy
H 28.5 dia 22 cm
Schatting:
Olie op paneel Landschap 19e niet getekend afm 32.5 x 25.5 cm
Olie op paneel Landschap 19e
afm 32.5 x 25.5 cm
Schatting:
N° 187
Handingekleurde kaart Mechlinia et Aerschot J&G. Blaue 1587 afm 52 x 42 cm
Handingekleurde kaart Mechlinia et Aerschot
J&G. Blaue 1587
afm 52 x 42 cm
Schatting:
kaart Artesia Comitatus Artois afm 49.5 x 37.5 cm
kaart Artesia Comitatus Artois
afm 49.5 x 37.5 cm
Schatting:
Pieter CELIE (1942-2015) assemblage/gemengde techniek Hommage to Warhol 1989 afm 60 x 60 cm
Pieter CELIE (1942-2015)
assemblage/gemengde techniek
Hommage to Warhol
1989 afm 60 x 60 cm
Schatting:
Martin R. BAEYENS (1943) olie op doek Story 3 country drive afm 68 x 68 cm
Martin R. BAEYENS (1943)
olie op doek Story 3 country drive
afm 68 x 68 cm
Schatting:
olie op paneel Marine getekend J Decoster afm 22 x 10 cm
olie op paneel Marine
getekend J Decoster
afm 22 x 10 cm
Schatting:
N° 192
olie op doek 19e eeuw afm 63 x 73 cm beschadigingen
olie op paneel 19e eeuw
afm 6,3 x 7,3 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 193
Liggend naakt niet getekend afm 28.5 x 17.5 x 13.5 cm
Liggend naakt
afm 28.5 x 17.5 x 13.5 cm
Schatting:
Spiegel met marqueterie afm 63 x 73 cm
Spiegel met marqueterie
afm 63 x 73 cm
Schatting:
N° 195
Chinese coupe 19e H 13 dia 19 cm
Chinese coupe 19e
H 13 dia 19 cm
Schatting:
N° 196
Chinese gemberpot Republiek H 31 cm (chipje in deksel)
Chinese gemberpot Republiek
H 31 cm (chipje in deksel)
Schatting:
N° 197
Chinese dekselpotten (2) Republiek H 21 en 23 cm (chipjes)
Chinese dekselpotten (2) Republiek
H 21 en 23 cm (chipjes)
Schatting:
N° 198
Kanton vazen (2) H 17 cm
Kanton vazen (2)
H 17 cm
Schatting:
N° 199
Chinees geëmailleerd bord afm 28 x 22.5 cm
Chinees geëmailleerd bord
afm 28 x 22.5 cm
Schatting:
N° 200
Chinees geëmailleerde kopjes en ondertassen (2) H 3.5 dia 6 cm en dia 10.5 cm
Chinees geëmailleerde kopjes en ondertassen (2)
H 3.5 dia 6 cm en dia 10.5 cm
Schatting:
N° 201
Doodshoofdje in ivoor H 7 cm en Afrikaans snijwerk ivoor H 31 cm circa 1920
Doodshoofdje in ivoor H 7 cm
en Afrikaans snijwerk ivoor H 31 cm
circa 1920
Schatting:
N° 202
Marokaans koffertje met zilverbeslag afm 38 x 33 x 10 cm
Marokaans koffertje met zilverbeslag
afm 38 x 33 x 10 cm
Schatting:
Cruydenboek Dr Dodoens waarschijnlijk laat 16e eeuw frontipies weg
Cruydenboek Dr Dodoens
waarschijnlijk laat 16e eeuw
frontipies weg
Schatting:
Sanderus Verheerlykt Vlaandre 1735 3 delen
Sanderus Verheerlykt Vlaandre 1735
3 delen
Schatting:
2500 – 3000 €
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Kapel afm 50 x 40 cm
olie op doek Kapel
afm 50 x 40 cm
Schatting:
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op paneel Ruine Molen afm 30 x 40 cm
olie op paneel Ruine Molen
afm 30 x 40 cm
Schatting: