Catalogus: 28 september 2019 [1]

Vavasseur 2 cachepots Parijs 1780-'90 H 10 cm
Vavasseur 2 cachepots Parijs 1780-’90
H 10 cm
Schatting:
Delft aardbeischoteltje dia 23 cm
Delft aardbeischoteltje
dia 23 cm
Schatting:
Delft aardbeischoteltje gemerkt LPK (Porcelijne Lampetkan)
Delft aardbeischoteltje
gemerkt LPK (Porcelijne Lampetkan)
Schatting:
Delft plooischoteltje rond 1700 dia 22 cm
Delft
plooischoteltje
rond 1700 dia 22 cm
Schatting:
Desvres koppel dekselvaasjes borden Frans en Delft dia 22 tot 30 en H 27 cm
Desvres koppel dekselvaasjes
borden Frans en Delft
dia 22 tot 30 en H 27 cm
Schatting:
Lot varia oa verguld rood flesje, zalfpotje 18e eeuw Meissen, koffertje Parijs 1880
oa verguld rood flesje, zalfpotje 18e eeuw
Meissen, koffertje Parijs 1880
Schatting:
N° 6
7 Hollandse tegels 18e en 19e eeuw
7 Hollandse tegels
18e en 19e eeuw
Schatting:
N° 7
Lot porselein vrouw met draailier en kinderen
vrouw met draailier
en kinderen
Schatting:
N° 8
Lot etsen en etsplaten
Lot etsen en etsplaten
Schatting:
Lot Aziatische gewichten
Lot Aziatische gewichten
Schatting:
Doos met Russische gewichten (0, 5 ontbreekt)
Doos met Russische gewichten
(0, 5 ontbreekt)
Schatting:
Buishoed Witteveen met koffer
Buishoed Witteveen
met koffer
Schatting:
30 – 40 €
N° 12
Lot wandelstokken
Lot wandelstokken
Schatting:
Lot wandelstokken
Lot wandelstokken
Schatting:
Koppel Louis XVI kandelaars H 23 cm
Koppel Louis XVI kandelaars
H 23 cm
Schatting:
70 – 80 €
Lot kandelaar Louis XVI (+/- 1750) en Frans kandelaartje vroeg 18e eeuw H 14 en 26 cm
Lot kandelaar Louis XVI (+/- 1750)
en Frans kandelaartje vroeg 18e eeuw
H 14 en 26 cm
Schatting:
70 – 80 €
Koppel Rococo kandelaars omstreeks 1750 H 25 cm
Koppel Rococo kandelaars
omstreeks 1750 H 25 cm
Schatting:
70 – 80 €
Duits modelslagschip Scharnhorst L 202 cm
Duits modelslagschip Scharnhorst
L 202 cm
Schatting:
N° 18
Geo VERBANCK (1881-1961) Treurende moeder met kind gepatineerd gips H 37 cm
Geo VERBANCK (1881-1961)
Treurende moeder met kind
gepatineerd gips H 37 cm
Schatting:
1600 – 1800 €
Koppel bronzen kandelaars H 65 cm
Koppel bronzen kandelaars
H 65 cm
Schatting:
Charles CATTEAU (1880-1966) vaas Boch decor herten D 943 H 32 cm
Charles CATTEAU (1880-1966)
vaas Boch decor herten D 943
H 32 cm
Schatting:
Jérôme THIBOUVILLE-LAMY (XX) muziekdoos Mirecourt werkende staat
Jérôme THIBOUVILLE-LAMY (XX)
muziekdoos Mirecourt
werkende staat
Schatting:
Orthodox icoon afm 31 x 37 cm
Orthodox icoon
afm 31 x 37 cm
Schatting:
Orthodox icoon afm 30 x 35 cm
Orthodox icoon
afm 30 x 35 cm
Schatting:
Orthodox icoon afm 29 x 36 cm
Orthodox icoon
afm 29 x 36 cm
Schatting:
Orthodox icoon afm 22.5 x 27.5 cm
Orthodox icoon
afm 22.5 x 27.5 cm
Schatting:
N° 26
Orthodox icoon afm 22 x 27 cm
Orthodox icoon
afm 22 x 27 cm
Schatting:
Orthodox icoon afm 21.5 x 28cm
Orthodox icoon
afm 21.5 x 28cm
Schatting:
Castelli Italiaanse plaquette in faience eind 18e eeuw afm 21 x 29 cm gerestaureerd
Castelli Italiaanse plaquette in faience
eind 18e eeuw
afm 21 x 29 cm
gerestaureerd
Schatting:
Kaststel DELFT H 20 en 25 cm restauraties en beschadigingen
Kaststel DELFT
H 20 en 25 cm
restauraties en beschadigingen
Schatting:
N° 30
Dekseldoos in opaliserend glas Made in France decor pinguins H 14 cm
Dekseldoos in opaliserend glas
Made in France
decor pinguins H 14 cm
Schatting:
Lot vogels keramiek kleine letsels H 13.5 tot 23 cm
Lot vogels keramiek
kleine letsels
H 13.5 tot 23 cm
Schatting:
N° 32
Lot porselein H 7 tot 27 cm
H 7 tot 27 cm
Schatting:
Byzantijns icoon afm 25.5 x 31 cm
Byzantijns icoon
afm 25.5 x 31 cm
Schatting:
Félicien ROPS (1833-1898) Soetkin et le petit Uylenspiegel (1879) Eau-forte et pointe sèche Hubschmid pag 330 provenance familie
Félicien ROPS (1833-1898)
Soetkin et le petit Uylenspiegel (1879)
Eau-forte et pointe sèche
Hubschmid pag 330
provenance familie
Schatting:
Félicien ROPS (1833-1898) ets le chat musée Rops, inv. PER E0587.1.CF provenance familie
Félicien ROPS (1833-1898)
ets le chat
musée Rops, inv. PER E0587.1.CF
provenance familie
Schatting:
Félicien ROPS (1833-1898) ets Les lavandières, souvenirs de Barbizon (1889) Hubschmid pag 114 provenance familie
Félicien ROPS (1833-1898)
ets Les lavandières, souvenirs de Barbizon (1889)
Hubschmid pag 114
provenance familie
Schatting:
Lot van 4 miniatuuurtjes
Lot van 4 miniatuuurtjes
Schatting:
N° 38
Henry A. DE NOBELE (1820-1870) olie op paneel Portret van een dame getekend en gededicaceerd achterzijde afm 8.5 x 11 cm
Henry A. DE NOBELE (1820-1870)
olie op paneel Portret van een dame
getekend en gededicaceerd achterzijde
afm 8.5 x 11 cm
Schatting:
N° 39
Jozef GEIRNAERT (1790/91-1859) miniatuur oliewerkje EN PRISON afm 4.5 x 7 cm
Jozef GEIRNAERT (1790/91-1859)
miniatuur oliewerkje EN PRISON
afm 4.5 x 7 cm
Schatting:
N° 40
Louis XV tafeltje gedoreerd met wit marmeren blad H 76 B 60 cm
Louis XV tafeltje gedoreerd
met wit marmeren blad
H 76 B 60 cm
Schatting:
N° 41
Henri Honoré PLÉ (1853-1922) Kruik vrouw met papavers polychroom zink H 48 cm
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Kruik vrouw met papavers
polychroom zink
H 48 cm
Schatting:
N° 42
Art nouveau lamp brons met kap in glaspasta H 34 cm
Art nouveau lamp
brons met kap in glaspasta
H 34 cm
Schatting:
Koppel bronzen vazen op marmemeren sokkel decor met putti H 25 cm
Koppel bronzen vazen op marmemeren sokkel
decor met putti
H 25 cm
Schatting: