Catalogus: 28 september 2019 [5]

Chinees tapijt afm 370 x 277 cm
Chinees tapijt
afm 370 x 277 cm
Schatting:
Antiquariaat lot boeken oa Buffon Histoire Naturelle 1766 en voyage aux sources du Nil James Bruee 1792
Antiquariaat lot boeken
oa Buffon Histoire Naturelle 1766
en voyage aux sources du Nil
James Bruee 1792
Schatting:
Meesterwerken uit Belgisch filatelistisch patrimonium boek + kist met reproducties massief zilver 925
Meesterwerken uit Belgisch filatelistisch patrimonium
boek + kist met reproducties massief zilver 925
Schatting:
Hans J. WEGNER (1914-2007) 6 Wishbone chairs for Carl Hansen gemerkt één zitting beschadigd
Hans J. WEGNER (1914-2007)
acht (8) Wishbone chairs for Carl Hansen gemerkt
één zitting beschadigd
Schatting:
2500 – 3000 €
Hans J. WEGNER (1914-2007) Wishbone chair for Carl Hansen gemerkt
Hans J. WEGNER (1914-2007)
Wishbone chair for Carl Hansen
gemerkt
Schatting:
Koppel vintage wandapplieken H 25 cm
Koppel vintage wandapplieken
H 25 cm
Schatting:
Antonio CITTERIO (1950) Xilitalia stoelen Model Eridiana
Antonio CITTERIO (1950)
Xilitalia stoelen Model Eridiana
Schatting:
Hildegard RATH (1909-1994) olie op doek Compositie afm 52 x 128 cm
Hildegard RATH (1909-1994)
olie op doek Compositie
afm 52 x 128 cm
Schatting:
Lot bronzen bellen uit de Belleman Pub in Gent H 8 tot 17 cm
Lot bronzen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
H 8 tot 17 cm
Schatting:
Lot bronzen bellen uit de Belleman Pub in Gent H 5 tot 14 cm
Lot bronzen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
H 5 tot 14 cm
Schatting:
Lot bronzen bellen uit de Belleman Pub in Gent
Lot bronzen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
Schatting:
N° 187
Lot porseleinen bellen uit de Belleman Pub Landen en steden decoratie H 4 tot 13 cm
Lot porseleinen bellen
uit de Belleman Pub
Landen en steden decoratie
H 4 tot 13 cm
Schatting:
Lot kristallen bellen uit de Belleman Pub in Gent H 4 tot 20 cm
Lot kristallen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
H 4 tot 20 cm
Schatting:
Lot porseleinen bellen uit de Belleman Pub in Gent H 9 tot 15 cm
Lot porseleinen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
H 9 tot 15 cm
Schatting:
Lot bronzen bellen uit de Belleman Pub in Gent H 2 tot 21 cm
Lot bronzen bellen
uit de Belleman Pub in Gent
H 2 tot 21 cm
Schatting:
Paul RENOUARD (1845-1924) ets componist - violist Eugène-Auguste Ysaÿe afm 50 x 37 cm
Paul RENOUARD (1845-1924)
ets componist – violist Eugène-Auguste Ysaÿe
afm 50 x 37 cm
Schatting:
N° 192
Fritz RICHTER (1904-1981) houtsnede Decamerone afm 30 x 38 cm
Fritz RICHTER (1904-1981)
houtsnede Decamerone
afm 30 x 38 cm
Schatting:
N° 193
Georges DE SLOOVERE (1873-1970) olie op doek Zelfportret afm 40 x 35 cm
Georges DE SLOOVERE (1873-1970)
olie op doek Zelfportret
afm 40 x 35 cm
Schatting:
Samuel PROUT (1783-1852) 2 litho's Gent '3 torens' en 'stadhuis' + één litho Audenaarde
Samuel PROUT (1783-1852)
2 litho’s Gent ‘3 torens’ en ‘stadhuis’
+ één litho Audenaarde
Schatting:
N° 195
Lot kunstboeken (14)
Lot kunstboeken (14)
Schatting:
N° 196
Alfons DESSENIS (1874-1952) olie op doek Leiezicht afm 37 x 45 cm
Alfons DESSENIS (1874-1952)
olie op doek Leiezicht
afm 37 x 45 cm
Schatting:
N° 197
Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) bronzen plaquette Mijnwerker
Constantin Emile MEUNIER (1831-1905)
bronzen plaquette Mijnwerker
Schatting:
N° 198
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets NU afm 26 x 29 cm
ets NU
afm 26 x 29 cm
Schatting:
N° 199
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Jour de bourse Bruxelles afm 40 x 50 cm
ets Jour de bourse Bruxelles
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 200
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Petite Turquie 1932 afm 20 x 15 cm
ets Petite Turquie 1932
afm 20 x 15 cm
Schatting:
N° 201
Hubert MALFAIT (1898-1971) litho Paard met veulen afm 27 x 25 cm
Hubert MALFAIT (1898-1971)
litho Paard met veulen
afm 27 x 25 cm
Schatting:
N° 202
Jack CHAMBRIN (1919-1983) aquarel/houtskool getiteld afm 21 x 34 cm
Jack CHAMBRIN (1919-1983)
aquarel/houtskool getiteld
afm 21 x 34 cm
Schatting:
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) potloodtekening Liggend lam schetsboek met certificaat afm 11 x 6 cm
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881)
potloodtekening Liggend lam schetsboek
met certificaat
afm 11 x 6 cm
Schatting:
Jules MOIGNIEZ (1835-1894) brons Jachthond afm H 22 B 26 cm gesigneerd
Jules MOIGNIEZ (1835-1894)
brons Jachthond
afm H 22 B 26 cm
gesigneerd
Schatting:
Chris Demangel (Gent 1938) Naakt steen H 78 cm
Chris Demangel (Gent 1938)
Naakt steen
H 78 cm
Schatting:
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) brons Jachthond H 16 L 36 cm fonderie de bronze Lauragaise
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
brons Jachthond H 16 L 36 cm
fonderie de bronze Lauragaise
Schatting:
Leonor FINI (1907-1996) lot 2 litho's met boekje
Leonor FINI (1907-1996)
lot 2 litho’s met boekje
Schatting:
Marten VAN DER LOO (1880-1920) Pendant Marines (1 met beschadigingen) afm 60 x 50 cm
Marten VAN DER LOO (1880-1920)
Pendant Marines (1 met beschadigingen)
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 209
Lot etsen Romain Malfliet en Geo Langie
Schatting:
N° 210
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) potloodtekening Noord-Afrikaanse jongenman afm 21 x 15 cm
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974)
potloodtekening Noord-Afrikaanse jongeman
afm 21 x 15 cm
Schatting:
N° 211
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) olie op karton afm 19 x 24 cm
olie op karton
afm 19 x 24 cm
Schatting:
N° 212
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) olie op doek Paarden 71 x 100 cm
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
olie op doek Paarden
71 x 100 cm
Schatting:
N° 213
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) olie op doek Koeien afm 71 x 100 cm
Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)
olie op doek Koeien
afm 71 x 100 cm
Schatting:
N° 214
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) olie op board Winters landschap afm 66 x 90 cm
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953)
olie op board Winters landschap
afm 66 x 90 cm
Schatting:
N° 215
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) olie op paneel Dreef afm 46 x 38 cm
olie op paneel Dreef
afm 46 x 38 cm
Schatting:
N° 216
olie op doek Grisaille Slagveld 18e eeuw gemaroufleerd afm 37 x 54 cm
olie op doek Grisaille Slagveld
18e eeuw gemaroufleerd
afm 37 x 54 cm
Schatting:
N° 217
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) olie op doek Kreek afm 65 x 80 cm
olie op doek Kreek
afm 65 x 80 cm
Schatting:
N° 218
A. CORR (XIX) portret Jean-Baptiste Dumont bourgemestre Wervicq <ve>Thérèse Van Eslande afm 56 x 68 cm
A. CORR (XIX)
portret Jean-Baptiste Dumont
bourgemestre Wervicq Thérèse Van Eslande
afm 56 x 68 cm
Schatting:
N° 219
Alberic MATTHYS (1877-1952) olie op doek Bosdreef afm 81 x 116 cm
Alberic MATTHYS (1877-1952)
olie op doek Bosdreef
afm 81 x 116 cm
Schatting: