Catalogus: 29 september 2019 [1]

Claude LHOSTE (1929-2009) DAUM France Le chat glaspasta H 39.5 cm
Claude LHOSTE (1929-2009)
DAUM France
Le chat
glaspasta H 39.5 cm
Schatting:
N° 350
Gilles KERVERSAU DE (1949) DAUM France Le chat qui pêche blauw pâte de verre en verguld brons H 27 cm
Gilles KERVERSAU DE (1949)
DAUM France
Le chat qui pêche
blauw pâte de verre en verguld brons
H 27 cm
Schatting:
N° 351
Val Saint Lambert kristallen karaf rood H 40.5 cm
kristallen karaf rood H 40.5 cm
Schatting:
N° 352
Val Saint Lambert toiletset kristal 7 stuks
toiletset kristal 7 stuks
Schatting:
N° 353
Antieke liqueurset en 2 karaffen
Antieke liqueurset
en 2 karaffen
Schatting:
N° 354
Kristallen vaas op verzilverde voet en 3 karaffen
Kristallen vaas op verzilverde voet
en 3 karaffen
Schatting:
N° 355
Louis LELOUP (1929) vaas Jardinière H 13.5 B 26 cm
Louis LELOUP (1929)
vaas Jardinière
H 13.5 B 26 cm
Schatting:
N° 356
Louis LELOUP (1929) vaas glaspasta met meerkleurig decor H 28 cm
Louis LELOUP (1929)
vaas glaspasta met meerkleurig decor
H 28 cm
Schatting:
N° 357
Louis LELOUP (1929) vaas glaspasta met meerkleurig decor H 19 cm
Louis LELOUP (1929)
H 19 cm
Schatting:
N° 358
Louis LELOUP (1929) vaas glaspasta met meerkleurig decor H 12 cm
Louis LELOUP (1929)
H 12 cm
Schatting:
N° 359
Louis LELOUP (1929) vaas glaspasta met meerkleurig decor H 34.5 cm
Louis LELOUP (1929)
H 34.5 cm
Schatting:
Paul DELVAUX (1897-1994) lithografie L'IMPERATRICE afm beeld 79 x 58.5 cm Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 136
Paul DELVAUX (1897-1994)
lithografie L’IMPERATRICE
afm beeld 79 x 58.5 cm
Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 136
Schatting:
N° 361
Paul DELVAUX (1897-1994) lithografie EVE afm beeld 39.5 x 27.5 cm Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 56
Paul DELVAUX (1897-1994)
lithografie EVE
afm beeld 39.5 x 27.5 cm
Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 56
Schatting:
N° 362
Paul DELVAUX (1897-1994) lithografie CHAPEAU FLEURI afm beeld 31.5 x 23.5 cm Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 73
Paul DELVAUX (1897-1994)
lithografie CHAPEAU FLEURI
afm beeld 31.5 x 23.5 cm
Oeuvre catalogus Mira Jacob pag 73
Schatting:
N° 363
Paul DELVAUX (1897-1994) ets LA CHEMINEE afm beeld 26.5 x 34 cm n° 29/45
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets LA CHEMINEE
afm beeld 26.5 x 34 cm n° 29/45
Schatting:
N° 364
Paul DELVAUX (1897-1994) ets LE BLESSE afm beeld 26.7 x 34.7 cm illustratie voor 'The land of mirrors' van Charles Spaak
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets LE BLESSE
afm beeld 26.7 x 34.7 cm
illustratie voor ‘The land of mirrors’ van Charles Spaak
Schatting:
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Le Laid afm beeld 27 x 34 cm illustratie voor 'The land of mirrors' van Charles Spaak
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Le Laid
afm beeld 27 x 34 cm
Schatting:
Paul DELVAUX (1897-1994) ets illustratie voor 'The land of mirrors' van Charles Spaak afm beeld 27 x 34 cm n°29/45
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets illustratie voor ‘The land of mirrors’ van Charles Spaak
afm beeld 27 x 34 cm n°29/45
Schatting:
N° 367
Henri Honoré PLÉ (1853-1922) brons Le piqueux H 63.5 cm
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
brons Le piqueux
H 63.5 cm
Schatting:
N° 368
Marmeren zuil H 80 cm
Marmeren zuil
H 80 cm
Schatting:
N° 369
CURTIS JERE (XX-XXI) vintage vogel sculptuur metaal H 76 cm
CURTIS JERE (XX-XXI)
vintage vogel sculptuur metaal
H 76 cm
Schatting:
N° 370
Art Deco salon tweezit, 2 éénzitten en bankje
Art Deco salon
tweezit, 2 éénzitten en bankje
Schatting:
N° 371
lot 3 Crapaud zeteltjes met canage
Schatting:
N° 372
Léon Charles BAUCHE (act.1905-1930) olie op doek Pont Neuf Paris afm 162 x 115 cm tentoonstellingsetiket Grand Palais Paris 1926
Léon Charles BAUCHE (act.1905-1930)
olie op doek Pont Neuf Paris
afm 162 x 115 cm
tentoonstellingsetiket Grand Palais Paris 1926
Schatting:
N° 373
Lot 3 Swarovski kristallen beeldjes H 17, 20 en 21 cm
Lot 3 Swarovski kristallen beeldjes
H 17, 20 en 21 cm
Schatting:
N° 374
Lot 3 Swarovski kristallen beeldjes H 14, 23 en 24 cm
H 14, 23 en 24 cm
Schatting:
N° 375
Lot van 3 Swarovski kristallen zee decors afm 19 x 19 cm
Lot van 3 Swarovski kristallen
zeedecors
afm 19 x 19 cm
Schatting:
N° 376
Lot Swarovski kristallen sculptuurtjes
Schatting:
N° 377
Schatting:
N° 378
Louis XV eendeurskast met bronsbeslag H 146 B 75 cm
Louis XV eendeurskast
met bronsbeslag
H 146 B 75 cm
Schatting:
N° 379
Louis XV bureau double face H 80 L 176 B 102 cm
Louis XV bureau double face
H 80 L 176 B 102 cm
Schatting:
N° 380
Antiek tafelbureau acajou H 139 B 99 cm
Antiek tafelbureau acajou
H 139 B 99 cm
Schatting:
N° 381
Eiken buffet tweedeurskast H 105 B 111 cm
Eiken buffet tweedeurskast
H 105 B 111 cm
Schatting:
Salvador DALI (1904-1989) ets Dali getekend en genummerd 378/600 afm 33 x 26 cm
Salvador DALI (1904-1989)
ets Dali
getekend en genummerd 378/600
afm 33 x 26 cm
Schatting:
N° 383
Nico VRIELINK (1958) gemengde techniek op papier Rustpauze afm 65 x 98 cm
Nico VRIELINK (1958)
gemengde techniek op papier Rustpauze
afm 65 x 98 cm
Schatting:
Nico VRIELINK (1958) gemengde techniek op papier Rustend naakt afm 72 x 122 cm
Nico VRIELINK (1958)
gemengde techniek op papier Rustend naakt
afm 72 x 122 cm
Schatting:
Geo VERBANCK (1881-1961) Groen gepatineerd gips H 25.5 cm
Geo VERBANCK (1881-1961)
Groen gepatineerd gips
H 25.5 cm
Schatting:
N° 386
Domien INGELS (1881-1946) Hazewind keramiek H 25 cm
Hazewind keramiek
H 25 cm
Schatting:
N° 387
Domien INGELS (1881-1946) Geglazuurd keramiek Paardje H 16.5 B 18.5 cm
Geglazuurd keramiek Paardje
H 16.5 B 18.5 cm
Schatting:
1000 – 1200 €
N° 388
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) olie op paneel Pantins afm 13.5 x 20 cm
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)
olie op paneel Pantins
afm 13.5 x 20 cm
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 389
Louis Renier olie op doek Orientaals thema 1891 afm 100 x 81 cm in gedoreerde 19e eeuwse kader 130 x 111 cm
Louis Renier
olie op doek Orientaals thema 1891
afm 100 x 81 cm
in gedoreerde 19e eeuwse kader 130 x 111 cm
Schatting:
N° 390