Catalogus: 30 juni 2019 [1]

Vic GENTILS (1919-1997) lot 2 tekeningen afm 15 x 16 cm verzameling Aug Taevernier
Vic GENTILS (1919-1997)
lot 2 tekeningen afm 15 x 16 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Paul VAN GYSEGHEM (1935) lot 2 inkttekeningen 1961 afm 54 x 36 cm verzameling Aug Taevernier
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
lot 2 inkttekeningen 1961
afm 54 x 36 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Paul VAN GYSEGHEM (1935) lot 2 inkttekeningen 1961 + ets afm 37 x 26 en 21 x 31 cm verzameling Aug Taevernier
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
lot 2 inkttekeningen 1961 + ets
afm 37 x 26 en 21 x 31 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Paul VAN GYSEGHEM (1935) lot 2 inkttekeningen 1961 afm 31 x 21 cm verzameling Aug Taevernier
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
lot 2 inkttekeningen 1961
afm 31 x 21 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Helmut Andreas Paul GRIESHABER (1909-1981) lithografie 50 x 70 cm getekend verzameling Aug taevernier
Helmut Andreas Paul GRIESHABER (1909-1981)
lithografie 50 x 70 cm getekend
verzameling Aug taevernier
Schatting:
Jaap KRAANEN (1903-1973) lot 4 lithos getekend verzameling Aug Taevernier
Jaap KRAANEN (1903-1973)
lot 4 lithos getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 6
Jaap KRAANEN (1903-1973) lot 3 lithos getekend verzameling Aug Taevernier
Jaap KRAANEN (1903-1973)
lot 3 lithos getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 7
André BOGAERT (1920-1986) tekening Figuren 1970 afm 61 x 86 xm verzameling Aug Taevernier
André BOGAERT (1920-1986)
tekening Figuren 1970
afm 61 x 86 xm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 8
Walter VAES (1882-1958) Lot etsen Veere en Venetie verzameling Aug Taevernier
Walter VAES (1882-1958)
Lot etsen Veere en Venetie
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Walter VAES (1882-1958) Lot 4 etsen Veere verzameling Aug Taevernier
Walter VAES (1882-1958)
Lot 4 etsen Veere
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Walter VAES (1882-1958)
Lot 4 etsen Veere
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) Map etsen Lof van de hand genummerd 14/47 verzameling Aug taevernier
Map etsen Lof van de hand
genummerd 14/47
verzameling Aug taevernier
Schatting:
N° 12
Joseph VERDEGEM (1897-1957) moeder en kind 1950 ets 6/20 + etsen Van Hoorde en Van Ael
moeder en kind 1950 ets 6/20
+ etsen Van Hoorde en Van Ael
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) lot 4 etsen verzameling Aug taevernier
lot 4 etsen
verzameling Aug taevernier
Schatting:
lot 4 etsen
verzameling Aug taevernier
Schatting:
Jules VAN PAEMEL (1896-1968) tekening Landschap + tekening Zittende dame van Ivo Ronse verzameling Aug Taevernier
Jules VAN PAEMEL (1896-1968)
tekening Landschap
+ tekening Zittende dame van Ivo Ronse
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Marcel MAEYER (1920) lot 3 tekeningen getekend afm 37 x 45 en 24 x 32 cm verzameling Aug Taevernier
Marcel MAEYER (1920)
lot 3 tekeningen getekend
afm 37 x 45 en 24 x 32 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Lot gravures oa Bosboom, Misser, Bastien, Connell, Gerard verzameling Aug taevernier
Lot gravures
oa Bosboom, Misser, Bastien, Connell, Gerard
verzameling Aug taevernier
Schatting:
N° 18
Lot 19e eeuwse gravures verzameling Aug Taevernier
Lot 19e eeuwse gravures
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Jules LISMONDE (1908-2001) lithografie getekend + ets Vandenbroucke verzameling Aug Taevernier
Jules LISMONDE (1908-2001)
lithografie getekend
+ ets Vandenbroucke
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Gustave DEN DUYTS (1850-1897) lot 10 etsen niet getekend provenance Galerie George Giroux verzameling Aug Taevernier
Gustave DEN DUYTS (1850-1897)
lot 10 etsen niet getekend
provenance Galerie George Giroux
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Francine SOMERS (1923) lot 2 aquarellen + ets verzameling Aug Taevernier
Francine SOMERS (1923)
lot 2 aquarellen + ets
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)   Koe met kalf in plaaster   H 23 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
Koe met kalf in plaaster
H 23 cm
Schatting:
Michel BRACKE (1933)lot 8houtsneden + litho Jules LISMONDE (1908-2001)verzameling Aug taevernier
Michel BRACKE (1933)lot 8houtsneden
+ litho Jules LISMONDE (1908-2001)verzameling Aug taevernier
Schatting:
Jean COULON (1853-1923) lot 2 etsen getekend dia 7.5 cm verzameling Aug Taevernier
Jean COULON (1853-1923)
lot 2 etsen getekend
dia 7.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Lot ets Van Hool 24/100 en houtsnede Toussaint verzameling Aug Taevernier
Lot ets Van Hool 24/100
en houtsnede Toussaint
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 26
Joris MINNE (1897-1988) ets getekend + houtsnede Prosper DE TROYER (1880-1961) verzameling Aug Taevernier
Joris MINNE (1897-1988)
ets getekend
+ houtsnede Prosper DE TROYER (1880-1961)
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
lot grafiek Pol Mara De Bolle en Hendrickx verzameling Aug Taevernier
lot grafiek Pol Mara
De Bolle en Hendrickx
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Carle VERNET (1758-1836) lot 3 gravures collectie Ruffo bonneval de la Fare verzameling Aug Taevernier
Carle VERNET (1758-1836)
lot 3 gravures
collectie Ruffo bonneval de la Fare
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
Arno BRYS (1928) lot 4 etsen getekend verzameling Aug Taevernier
Arno BRYS (1928)
lot 4 etsen getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 30
Jakob SMITS (1855/56-1928) lot 4 pentekeningen niet getekend afm 21 x 13 cm verzameling Aug Taevernier
lot 4 pentekeningen niet getekend
afm 21 x 13 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
lot 4 etsen
verzameling Aug taevernier
Schatting:
N° 32
Gerard HERMANS (1901-1978) lot 2 aquarellen + ets Aerens en ets A Legros verzameling Aug Taevernier
Gerard HERMANS (1901-1978)
lot 2 aquarellen
+ ets Aerens en ets A Legros
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
James ENSOR (1860-1949) oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957) Mevr Dutry aquarel getekend afm 72 x 52 cm
Mevr Dutry aquarel
getekend afm 72 x 52 cm
Schatting:
Karel VAN BELLE (1884-1959) olie op doek Moeder en kind afm 73 x 90 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
olie op doek Moeder en kind
afm 73 x 90 cm
Schatting:
19e eeuws Damesportret gemaroufleerd 18 x 21 cm gesigneerd
19e eeuws Damesportret
gemaroufleerd 18 x 21 cm
gesigneerd
Schatting:
Gies COSIJNS (1920-1997) olie op doek Vlaamse Ardennen afm 70 x 60 cm 1970
Gies COSIJNS (1920-1997)
olie op doek Vlaamse Ardennen
afm 70 x 60 cm 1970
Schatting:
N° 38
Hubert HEYLBROECK (1949-1999) Krijt en caséine op papier Orkest afm 57 x 72 cm
Hubert HEYLBROECK (1949-1999)
Krijt en caséine op papier Orkest
afm 57 x 72 cm
Schatting:
N° 39
Gustave VAN DE WOESTYNE (1881-1947) ets Boer getekend en genummerd dia 6 cm
Gustaaf  De Bruyne (1914 – 1981)
ets Boer
getekend en genummerd
dia 6 cm
Schatting:
N° 40
Willem PAERELS (1878-1962) zuiders landschap houtskooltekening afm 53 x 41 cm
Willem PAERELS (1878-1962)
zuiders landschap houtskooltekening
afm 53 x 41 cm
Schatting:
N° 41
James ENSOR (1860-1949) 2 litho's uit Gand Artistique
James ENSOR (1860-1949)
2 litho’s uit Gand Artistique
Schatting:
N° 42
koppel bronzen leeuwen op marmeren onderstel H 16 cm L 24 cm
koppel bronzen leeuwen
op marmeren onderstel
H 16 cm L 24 cm
Schatting:
Willy PLOMPEN (1942) goauche op papier Abstract gesigneerd op achterzijde afm 50 x 50 cm
Willy PLOMPEN (1942)
goauche op papier Abstract
gesigneerd op achterzijde
afm 50 x 50 cm
Schatting: