Catalogus: 30 juni 2019 [2]

Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) olie op doek Zonder titel getekend en gedateerd 1965 afm 130 x 163 cm
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)
olie op doek Zonder titel
getekend en gedateerd 1965
afm 130 x 163 cm
Schatting:
N° 45
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) olie op paneel Zonder titel getekend en gedateerd 65 afm 120 x 153 cm
olie op paneel Zonder titel
getekend en gedateerd 65
afm 120 x 153 cm
Schatting:
Chinese figuurtjes afm H 30.5 cm
Chinese figuurtjes
afm H 30.5 cm
Schatting:
N° 47
Chinees figuurtje afm H 18 cm
Chinees figuurtje
afm H 18 cm
Schatting:
N° 48
Chinees figuurtje afm H 15 cm
Chinees figuurtje
afm H 15 cm
Schatting:
N° 49
Chinees figuurtje, afm H 22 cm
Chinees figuurtje,
afm H 22 cm
Schatting:
N° 50
Chinees figuurtje afm H 14 cm
Chinees figuurtje
afm H 14 cm
Schatting:
N° 51
Lot etsen (14) naar Rembrandt Verzameling Aug. Taevernier
Lot etsen (14) naar Rembrandt
Verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 52
Lot etsen (11) naar Rembrandt Verzameling Aug. Taevernier
Lot etsen (11) naar Rembrandt
Verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 53
Oude klasseerkast H 147 B 163 cm
Oude klasseerkast
H 147 B 163 cm
Schatting:
N° 54
Rolluikkastje met lezenaar H 144 B 48 D 41 cm
Rolluikkastje met lezenaar
H 144 B 48 D 41 cm
Schatting:
N° 55
Georgette DE GROOTE-TANGHE (1929) Tijl Uilenspiegel 10 originele litho’s 1971 afm 51 x 67 cm
Georgette DE GROOTE-TANGHE (1929)
Tijl Uilenspiegel 10 originele litho’s 1971
afm 51 x 67 cm
Schatting:
N° 56
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) potkoodtekening ESTHER niet getekend afm 25 x 28 cm
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
potkoodtekening ESTHER
niet getekend afm 25 x 28 cm
Schatting:
N° 57
PANAMARENKO (1940) affiche WUIVENDE KRABBEN 2011 gesigneerd afm 42 x 59 cm
PANAMARENKO (1940)
affiche WUIVENDE KRABBEN 2011 gesigneerd
afm 42 x 59 cm
Schatting:
N° 58
Léon REDING (1871-?) olie op paneel Oriëntalistisch afm 26 x 35 cm
Léon REDING (1871-?)
olie op paneel Oriëntalistisch
afm 26 x 35 cm
Schatting:
N° 59
Gustave SINGIER (1909-1984) litho Compositie 1976 n° 62/100 afm 45 x 62
Gustave SINGIER (1909-1984)
litho Compositie 1976
n° 62/100 afm 45 x 62
Schatting:
N° 60
CORNEILLE (1922-2010) litho Gevleugeld n° 42/100 afm 50 x 70 cm getekend
CORNEILLE (1922-2010)
litho Gevleugeld
n° 42/100 afm 50 x 70 cm
Schatting:
N° 61
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) litho Zonder titel getekend, n°97/100 afm 50 x 70 cm + litho Mario Prassinos n° 79/100 getekend
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008)
litho Zonder titel
getekend, n°97/100 afm 50 x 70 cm
+ litho Mario Prassinos n° 79/100 getekend
Schatting:
N° 62
Vlaams schilderij 18e eeuw Het melkmeisje olie op doek afm 104 x 90 cm
Vlaams schilderij 18e eeuw Het melkmeisje
olie op doek afm 104 x 90 cm
Schatting:
N° 63
19e eeuws schilderij Dansende hondjes olie op doek afm 50 x 60 cm
19e eeuws schilderij Dansende hondjes
olie op doek afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 64
Félix DE BOECK (1898-1995) litho zelfportert getekend
Félix DE BOECK (1898-1995)
litho zelfportert
Schatting:
N° 65
Nico VRIELINK (1958) gemengde techniek op papier Rustend naakt afm 72 x 122 cm
Nico VRIELINK (1958)
gemengde techniek op papier Rustend naakt
afm 72 x 122 cm
Schatting:
N° 66
Nico VRIELINK (1958) gemengde techniek op papier Rustpauze afm 65 x 98 cm
Nico VRIELINK (1958)
gemengde techniek op papier Rustpauze
afm 65 x 98 cm
Schatting:
N° 67
KAMAGURKA (1956) olie op doek Don't touch it, Arnold ! getekend en gedateerd 2008 afm 100 x 100 cm
KAMAGURKA (1956)
olie op doek Don’t touch it, Arnold !
getekend en gedateerd 2008
afm 100 x 100 cm
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 68
Salvador DALI (1904-1989) ets Dali getekend en genummerd 378/600 afm 33 x 26 cm
Salvador DALI (1904-1989)
ets Dali
getekend en genummerd 378/600
afm 33 x 26 cm
Schatting:
N° 69
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Huisje in de sneeuw afm 40 x 30 cm
olie op doek Huisje in de sneeuw
afm 40 x 30 cm
Schatting:
N° 70
Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914) attrib. olie op doek La moisson afm 157 x 93 cm
Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914) attrib.
olie op doek La moisson
afm 157 x 93 cm
Schatting:
N° 71
Kop van een Brahmaanse koe
Kop van een Brahmaanse koe
Schatting:
N° 72
VAL SAINT LAMBERT kristallen vaas JUPITER H 40 cm
VAL SAINT LAMBERT
kristallen vaas JUPITER
H 40 cm
Schatting:
N° 73
VAL SAINT LAMBERT kristallen vaas 1990 <H 38.3 cm getekend, getitled en gedateerd
VAL SAINT LAMBERT
kristallen vaas 1990 getekend, getiteld en gedateerd
Schatting:
N° 74
Chinese kruk 19e eeuw H 48.5 cm
Chinese kruk 19e eeuw
H 48.5 cm
Schatting:
N° 75
Chinese kruk 19e eeuw H 47.8 cm
Chinese kruk 19e eeuw
H 47.8 cm
Schatting:
N° 76
Chinese vaas H 42.3 cm
Chinese vaas
H 42.3 cm
Schatting:
N° 77
Chinese kom dia 37.4 cm
Chinese kom dia 37.4 cm
Schatting:
N° 78
Chinese dekselvaas 19e eeuw H 40 cm
Chinese dekselvaas 19e eeuw
H 40 cm
Schatting:
N° 79
Chinese bronzen wijsheren (2) H 36 en 35 cm
Chinese bronzen wijsheren (2)
H 36 en 35 cm
Schatting:
N° 80
Chinees theepotje H 9 cm
Chinees theepotje H 9 cm
Schatting:
N° 81
Chinees theepotje famille verte H 7.5 cm
Chinees theepotje famille verte
H 7.5 cm
Schatting:
N° 82
Chinees theepotje famile rose H 9.5 cm
Chinees theepotje famile rose
H 9.5 cm
Schatting:
N° 83
Chinees theepotje famile rose
H 9.5 cm
Schatting:
N° 84
2 Chinese vazen 19e eeuw H 42 cm
2 Chinese vazen 19e eeuw
H 42 cm
Schatting:
N° 85
2 Chinese kommetjes encre de chine dia 7.5 cm
2 Chinese kommetjes encre de chine
dia 7.5 cm
Schatting:
N° 86
Chinese theepot H 16 cm
Chinese theepot
H 16 cm
Schatting:
N° 87
Chinese theepot H 17.7 cm
Chinese theepot
H 17.7 cm
Schatting:
N° 88