Catalogus: 30 september 2019 [5]

Hippolyte François MOREAU (1832-1927) brons Les soldats H 78 cm getekend
Hippolyte François MOREAU (1832-1927)
brons Les soldats
H 78 cm getekend
Schatting:
N° 812
olie op doek Familietafereel Spaanse school 18e eeuw afm 112 x 83 cm
olie op doek Familietafereel
Spaanse school 18e eeuw
afm 112 x 83 cm
Schatting:
N° 813
17e eeuws olie op doek Magdalena en Hieronymus verdoekt afm 48 x 66 cm
17e eeuws olie op doek
Magdalena en Hieronymus
verdoekt
afm 48 x 66 cm
Schatting:
700 – 800 €
N° 814
18e eeuws olie op doek Stilleven met fruit afm 62 x 49 cm H kader 108 cm
18e eeuws olie op doek
Stilleven met fruit
afm 62 x 49 cm H kader 108 cm
Schatting:
N° 815
Perzische koperen schaalrond 1900 dia 43 cm
Perzische koperen schaalrond 1900
dia 43 cm
Schatting:
N° 816
Cloisonné kruis op wit marmer 19e eeuw Bouasse Lebel & Massin Paris afm 31 x 18 cm
Cloisonné kruis op wit marmer 19e eeuw
Bouasse Lebel & Massin Paris
afm 31 x 18 cm
Schatting:
N° 817
Email op koper Heilige familie afm 25 x 13 cm
Email op koper
Heilige familie
afm 25 x 13 cm
Schatting:
N° 818
19e eeuws naaikoffertje bois ébonisé afm 33 x 20 cm
19e eeuws naaikoffertje bois ébonisé
afm 33 x 20 cm
Schatting:
N° 819
olie op paneel 19e eeuw Romantisch tafereel afm 18 x 14 cm
olie op paneel 19e eeuw Romantisch tafereel
afm 18 x 14 cm
Schatting:
N° 820
Smeedijzeren kandelaar met draak H 19 cm
Smeedijzeren kandelaar met draak
H 19 cm
Schatting:
30 – 40 €
N° 821
Kristallen karaf H 38 cm
Kristallen karaf H 38 cm
Schatting:
N° 822
Chinees ivoortje eind 19e eeuw H 14 cm beschadigingen
Chinees ivoortje eind 19e eeuw
H 14 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 823
Camille Jean-Baptiste COROT (Attrib.) (1796-1875) olie op doek Koeien met hoedster afm 60 x 80 cm
Camille Jean-Baptiste COROT (Attrib.) (1796-1875)
olie op doek Koeien met hoedster
afm 60 x 80 cm
Schatting:
N° 824
Olie op doek Madonna met kind 18e eeuw afm 58 x 73 cm
Olie op doek Madonna met kind
18e eeuw
afm 58 x 73 cm
Schatting:
N° 825
Lot eiken kistje H 20 x 32 x 20 cm en kistje H 22 x 39 x 28 cm
Lot eiken kistje H 20 x 32 x 20 cm
en kistje H 22 x 39 x 28 cm
Schatting:
N° 826
Lot kistjes (6)
Lot kistjes (6)
Schatting:
N° 827
Fijn gesculpteerde houten leeuw afm 11 x 7 cm
Fijn gesculpteerde houten leeuw
afm 11 x 7 cm
Schatting:
30 – 40 €
N° 828
Ivoren Corpus Christi afm 15 x 12 cm
Ivoren Corpus Christi
afm 15 x 12 cm
Schatting:
N° 829
Spaanse schotel aardewerk dia 27 cm
Spaanse schotel aardewerk
dia 27 cm
Schatting:
N° 830
Bronzen kandelaar H 108 cm
Bronzen kandelaar H 108 cm
Schatting:
N° 831
Klaroen L 51 cm
Klaroen L 51 cm
Schatting:
N° 832
Jose VAN GUCHT (1913-1980) lot 2 olie op doek afm 60 x 90 en 29 x 39 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
lot 2 olie op doek
afm 60 x 90 en 29 x 39 cm
Schatting:
N° 833
Jose VAN GUCHT (1913-1980) lot 2 olie op doek afm 23 x 37 en 28 x 38 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
lot 2 olie op doek
afm 23 x 37 en 28 x 38 cm
Schatting:
N° 834
Jose VAN GUCHT (1913-1980) lot 2 olie op doek afm 49 x 59 en 50 x 60 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
lot 2 olie op doek
afm 49 x 59 en 50 x 60 cm
Schatting:
N° 835
Jos Troch (Koksijde) olie op board Huis met trein afm 64 x 79 cm
Jos Troch (Koksijde)
olie op board Huis met trein
afm 64 x 79 cm
Schatting:
N° 836
Alfred Emile Léopold STEVENS (1823-1906) ets Dame met bloemen afm 17 x 23.5 cm
Alfred Emile Léopold STEVENS (1823-1906)
ets Dame met bloemen
afm 17 x 23.5 cm
Schatting:
N° 837
Jacquard C lot 2 aquarellen afm 26 x 18 en 15 x 23 cm
Jacquard C
lot 2 aquarellen
afm 26 x 18 en 15 x 23 cm
Schatting:
N° 838
Géo BERNIER (1862-1918) olie op doek Koeien in de weide afm 34 x 50 cm
Géo BERNIER (1862-1918)
olie op doek Koeien in de weide
afm 34 x 50 cm
Schatting:
N° 839
Hippolyte François MOREAU (1832-1927) Marmer Jeunes enfants H 74 cm
Marmer Jeunes enfants
H 74 cm
Schatting:
N° 840
Remi VAN SLUYS (1907-1993) olie op paneel Havenzicht afm 49 x 40 cm
Remi VAN SLUYS (1907-1993)
olie op paneel Havenzicht
afm 49 x 40 cm
Schatting:
N° 841
Marcel STOBBAERTS (1899-1979) aquarel Landschap het huisjes afm 48 x 30 cm
Marcel STOBBAERTS (1899-1979)
aquarel Landschap het huisjes
afm 48 x 30 cm
Schatting:
N° 842
Etienne Maurice FALCONET (1716-1791) marmer Putti H 55 cm
Etienne Maurice FALCONET (1716-1791)
marmer Putti
H 55 cm
Schatting:
N° 843