Catalogus: 30/11 & 01/12 – preview hedendaagse kunst [1]

Jef CLAERHOUT (1937) brons Laat de halletoren zien H 21.5 cm
Jef CLAERHOUT (1937)
brons Laat de halletoren zien
H 21.5 cm
Schatting:
Jef CLAERHOUT (1937) brons Personnage fantastique H 20 cm
Jef CLAERHOUT (1937)
brons Personnage fantastique
H 20 cm
Schatting:
Jef CLAERHOUT (1937) brons Personnage fantastique H 18 cm
Jef CLAERHOUT (1937)
brons Personnage fantastique
H 18 cm
Schatting:
CORNEILLE (1922-2010) lithografie BALANCE getekend afm 18 x 18 cm
CORNEILLE (1922-2010)
lithografie BALANCE
getekend afm 18 x 18 cm
Schatting:
CORNEILLE (1922-2010) lithografie Femme et oiseau getekend, n° 95/100 afm 35 x 45 cm
CORNEILLE (1922-2010)
lithografie Femme et oiseau
getekend, n° 95/100
afm 35 x 45 cm
Schatting:
Félix LABISSE (1905-1982) lithografie n° 63/100 getekend afm 30 x 40 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
lithografie n° 63/100
getekend afm 30 x 40 cm
Schatting:
Félix LABISSE (1905-1982) lithografie n° 121/175 getekend afm 42 x 64
Félix LABISSE (1905-1982)
lithografie n° 121/175
getekend afm 42 x 64
Schatting:
Félix LABISSE (1905-1982) lithografie n°71/150 getekend afm 45 x 57 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
lithografie n°71/150
getekend afm 45 x 57 cm
Schatting:
Félix LABISSE (1905-1982) lithografie HC n° IX/XXV getekend afm 45 x 54 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
lithografie HC n° IX/XXV
getekend afm 45 x 54 cm
Schatting:
Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006) ets Femme afm 29 x 39 cm
Jef TUERENHOUT VAN (1926-2006)
ets Femme
afm 29 x 39 cm
Schatting:
James ENSOR (1860-1949) lithografie uit Scènes de la vie du Christ afm 22 x 17 cm
James ENSOR (1860-1949)
lithografie uit Scènes de la vie du Christ
afm 22 x 17 cm
Schatting:
Marco DEL RE (1950) 6 borden met originele dozen Porcelain Ed. Bernardaud Limoges dia 19.5 cm
Marco DEL RE (1950)
6 borden met originele dozen
Porcelain Ed. Bernardaud Limoges
dia 19.5 cm
Schatting:
Limoges porselein 6 borden Marie Doûg, bord Christian Lacroix bord Man Ray 1958
Limoges porselein
6 borden Marie Doûg, bord Christian Lacroix
bord Man Ray 1958
Schatting:
200 – 200 €
Daniel GASSER (1948) gemengde techniek Naakt in plexi box afm 40 x 40 cm + boek Daniel Gasser
Daniel GASSER (1948)
gemengde techniek Naakt
in plexi box
afm 40 x 40 cm
+ boek Daniel Gasser
Schatting:
Willy PLOMPEN (1942) olie op doek 1970 Situatie 1 afm 122 x 122 cm
Willy PLOMPEN (1942)
olie op doek 1970 Situatie 1
afm 122 x 122 cm
Schatting:
Domien INGELS (1881-1946) terracotta kalkoen H 20 cm getekend monogram
terracotta kalkoen H 20 cm
getekend monogram
Schatting:
900 – 1100 €
Jef CLAERHOUT (1937) brons H 23 cm
Jef CLAERHOUT (1937)
brons H 23 cm
Schatting:
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) olie op paneel Damaë afm 31 x 24 cm
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)
olie op paneel Damaë
afm 31 x 24 cm
Schatting:
Louis CLESSE (1889-1961) olie op paneel Wilgen afm 63 x 49 cm
Louis CLESSE (1889-1961)
olie op paneel Wilgen
afm 63 x 49 cm
Schatting:
Lesage brons Sculptuur afm 17.5 x 10 x 6.2 cm
Lesage
brons Sculptuur
afm 17.5 x 10 x 6.2 cm
Schatting:
René HEYVAERT (1929-1984) goauche Compositie 1971 afm 54 x 72 cm
René HEYVAERT (1929-1984)
goauche Compositie 1971
afm 54 x 72 cm
Schatting:
2500 – 3000 €
Fernandez ARMAN (1928-2005) Golf tees n° 51/99 afm 21.5 x 42.5 cm
Fernandez ARMAN (1928-2005)
Golf tees n° 51/99
afm 21.5 x 42.5 cm
Schatting:
2500 – 3000 €
Gilbert DECOCK (1928-2007) olie op doek/paneel Compositie getekend en gedateerd 00 verso afm 35 x 35 cm
Gilbert DECOCK (1928-2007)
olie op doek/paneel Compositie
getekend en gedateerd 00 verso
afm 35 x 35 cm
Schatting:
Gilbert DECOCK (1928-2007)
afm 35 x 35 cm
Schatting:
Noel DRIEGHE (1948-2016) olie op doek Compositie getekend en gedateerd 2010 verso afm 30 x 24 cm
Noel DRIEGHE (1948-2016)
olie op doek Compositie
getekend en gedateerd 2010 verso
afm 30 x 24 cm
Schatting:
Etienne ELIAS (1936-2007) olie op doek Marine getekend en getitled verso <br<afm 35 x 35 cm
Etienne ELIAS (1936-2007)
olie op doek Marine
getekend en getiteld verso
Schatting:
Etienne ELIAS (1936-2007)
olie op doek Marine
getekend en getiteld verso
Schatting:
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) olie op doek Compositie getekend en gedateerd 1987 verso afm 70 x 200 cm
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)
olie op doek Compositie
getekend en gedateerd 1987 verso
afm 70 x 200 cm
Schatting:
1200 – 1600 €
Noel DRIEGHE (1948-2016) olie op doek pendant Compositie getekend en gedtaard 2011 verso afm 30 x 24 cm elk
Noel DRIEGHE (1948-2016)
olie op doek pendant Compositie
getekend en gedtaard 2011 verso
afm 30 x 24 cm elk
Schatting:
Marcel VERDREN (1933-1976) olie op doek J Hendrickx getekend, getiteld en gedateerd 68 verso afm 60 x 60 cm
Marcel VERDREN (1933-1976)
olie op doek J Hendrickx
getekend, getiteld en gedateerd 68 verso
afm 60 x 60 cm
Schatting:
Emiel BERGEN (1923-1988) Collage Compositie getekend en gedateerd afm 50 x 70 cm
Emiel BERGEN (1923-1988)
Collage Compositie
getekend en gedateerd
afm 50 x 70 cm
Schatting:
Serge VANDERCAM (1924-2005) olie op doek Masques de Venise getekend en gedateerd 66-67 verso afm 130 x 195 cm
Serge VANDERCAM (1924-2005)
olie op doek Masques de Venise
getekend en gedateerd 66-67 verso
afm 130 x 195 cm
Schatting:
4000 – 5000 €
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) gemende techniek Compositie getekend en gedateerd 65 afm 28.5 x 42.5 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
gemende techniek Compositie
getekend en gedateerd 65
afm 28.5 x 42.5 cm
Schatting:
3000 – 4000 €
Etienne ELIAS (1936-2007) gemengde techniek Een weekend in Oostende 1967 getekend ro en verso afm 54 x 64 cm
Etienne ELIAS (1936-2007)
Een weekend in Oostende 1967
gemengde techniek
getekend ro en verso
afm 54 x 64 cm
Schatting:
Gustave DE SMET (1877-1943) houtsnede Ondergesneeuwd landschap afm 20 x 21 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
houtsnede Ondergesneeuwd landschap
afm 20 x 21 cm
Schatting:
Gustave DE SMET (1877-1943) houtsnede Personnage afm 20 x 23 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
houtsnede Personnage
afm 20 x 23 cm
Schatting:
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014) gouache Compositie getekend en gedateerd 79 afm 55 x 75 cm
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
gouache Compositie
getekend en gedateerd 79
afm 55 x 75 cm
Schatting:
100 – 1500 €
Noel DRIEGHE (1948-2016) olie op doek Compositie 2007 getekend verso afm 48 x 61 cm
Noel DRIEGHE (1948-2016)
olie op doek Compositie 2007
getekend verso
afm 48 x 61 cm
Schatting:
Miguel BERROCAL (1933-2006) La Totoche (La Cicciona) Hommage à Federico Fellini, Opus 118", c.1972/74 n° 678/2000 getekend gepolijst brons afm 21.5 x 22 x 9.5 cm
Miguel BERROCAL (1933-2006)
La Totoche (La Cicciona)
Hommage à Federico Fellini, Opus 118″, c.1972/74
n° 678/2000 getekend
gepolijst brons afm 21.5 x 22 x 9.5 cm
Schatting:
2500 – 3000 €
Richard LUCAS (1925-1977) olie op doek Compositie getekend en gedateerd 62 verso <br<afm 116 x 89 cm
Richard LUCAS (1925-1977)
olie op doek Compositie
getekend en gedateerd 62 verso
Schatting:
Bernard GAUBE (1952) olie op doek Compositie afm 37 x 46 cm getekend en gedateerd 1992-93 verso
Bernard GAUBE (1952)
olie op doek Compositie
afm 37 x 46 cm
getekend en gedateerd 1992-93 verso
Schatting:
G de Meerschman 2 lithografiën afm 5.2 x 5.2 en 10.7 x 11.2 cm
G de Meerschman
2 lithografiën
afm 5.2 x 5.2 en 10.7 x 11.2 cm
Schatting:
Luc HOENRAET (1941) materie op karton Compositie 1996 afm 24 x 18 cm
Luc HOENRAET (1941)
materie op karton Compositie 1996
afm 24 x 18 cm
Schatting:
Victor VASARELY (1906-1997) multipel + foto <br<beide getekend afm 19 x 30 cm elk
Victor VASARELY (1906-1997)
multipel + foto
afm 19 x 30 cm elk
Schatting:
Lut LENOIR (1946) inkt op papier Composities afm 41 x 20 cm
Lut LENOIR (1946)
inkt op papier Composities
afm 41 x 20 cm
Schatting:
Marcel MARIËN (1920-1993) affiche L'imitation du cinéma 1959 afm 67.5 x 98 cm
Marcel MARIËN (1920-1993)
affiche L’imitation du cinéma 1959
afm 67.5 x 98 cm
Schatting:
Piet MOERMAN (1955) tekening Naakt 1997 + tekening Filip Serrus beide voor 50e verjaardag KOBE afm 24 x 32 en 17 x 29 cm
Piet MOERMAN (1955)
tekening Naakt 1997
+ tekening Filip Serrus
beide voor 50e verjaardag KOBE
afm 24 x 32 en 17 x 29 cm
Schatting:
KOBE (1950-2014) Brons Introspectie H 23.5 cm n° 18/25
KOBE (1950-2014)
Brons Introspectie
H 23.5 cm n° 18/25
Schatting:
Sam DILLEMANS (1965) ets Figuren 1998 n° 5/5 afm 9 x 6 cm
Sam DILLEMANS (1965)
ets Figuren 1998 n° 5/5
afm 9 x 6 cm
Schatting:
Martha GRÜNENWALDT (1910-2008) krijttekening/gouache Zonder titel afm 45 x 64 cm
Martha GRÜNENWALDT (1910-2008)
krijttekening/gouache Zonder titel
afm 45 x 64 cm
Schatting:
Martha GRÜNENWALDT (1910-2008) krijttekening/gouache Zonder titel afm 39 x 30 cm
afm 39 x 30 cm
Schatting:
Daniel COUVREUR (1944) gemengde techniek I Love You afm 39 x 30 cm
Daniel COUVREUR (1944)
gemengde techniek I Love You
afm 39 x 30 cm
Schatting:
Piet MOERMAN (1955) olie op doek Cap blanc nez 2002 afm 50 x 60 cm
Piet MOERMAN (1955)
olie op doek Cap blanc nez 2002
afm 50 x 60 cm
Schatting:
Johan TAHON (1965) Uterus set, 2001 brons en lak H 34 cm n° 19/48
Johan TAHON (1965)
Uterus set, 2001
brons en lak
H 34 cm n° 19/48
Schatting:
1200 – 1600 €
KOBE (1950-2014) Brons Fallus niet getekend met certificaat familie H 9.5 cm
KOBE (1950-2014)
Brons Fallus
niet getekend met certificaat familie
H 9.5 cm
Schatting:
Jan DESMARETS (1961) brons Paarden H 30.5 cm getekend
Jan DESMARETS (1961)
brons Paarden
H 30.5 cm getekend
Schatting:
1600 – 2000 €
Vic GENTILS (1919-1997) brons Zonder titel H 23 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
brons Zonder titel
H 23 cm
Schatting:
Francisco BARÓN (1931-2006) brons Maternidad getekend en n° 54/99 H 16.5 cm
Francisco BARÓN (1931-2006)
brons Maternidad
getekend en n° 54/99
H 16.5 cm
Schatting:
Wouter BOLANGIER (1964) glassculpturen Man en vrouw H 69 en 73 cm
Wouter BOLANGIER (1964)
glassculpturen Man en vrouw
H 69 en 73 cm
Schatting:
Alex Kindt (Gullegem) Le petit Belge olie op doek Compositie 2005 afm 40 x 50 cm
Alex Kindt (Gullegem)
Le petit Belge
olie op doek Compositie 2005
afm 40 x 50 cm
Schatting:
Frank SLABBINCK (1942) gemengde techniek Ik droom met je mee afm 36 x 38 cm
Frank SLABBINCK (1942)
Ik droom met je mee
gemengde techniek
afm 36 x 38 cm
Schatting:
Stefaan DHEEDENE (1975) Reconstruction (an occasion for mistake) II 2005 multiplex, mdf, lakverf, perspex, 500-tal zw.-w. posters provenance Gallery Deweer H 245 cm
Stefaan DHEEDENE (1975)
Reconstruction (an occasion for mistake) II 2005
multiplex, mdf, lakverf, perspex,
500-tal zw.-w. posters
provenance Gallery Deweer
H 245 cm
Schatting:
Yves RHAYÉ (1936-1995) Installatie Pyramide met boekje H 17 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Installatie Pyramide met boekje
H 17 cm
Schatting:
Yves RHAYÉ (1936-1995) Keramiek Personnage H 30 cm niet getekend provenance atelier kunstenaar
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Keramiek Personnage
H 30 cm
provenance atelier kunstenaar
Schatting:
Don KEN (1956) Sculptuur atleet onder stolp resin met certificaat H 23 cm gesigneerd
Don KEN (1956)
Sculptuur atleet onder stolp resin
met certificaat H 23 cm gesigneerd
Schatting:
Don KEN (1956) sculptuur Mickey Mouse hout H 105 B 76 cm getekend + certificaat
Don KEN (1956)
sculptuur Mickey Mouse hout
H 105 B 76 cm
getekend + certificaat
Schatting:
2000 – 2500 €
Don KEN (1956) olie op doek The sky is not the limit afm 100 x 100 cm
Don KEN (1956)
olie op doek The sky is not the limit
afm 100 x 100 cm
Schatting:
1300 – 1500 €
Don KEN (1956) olie op doek Love the fast lane afm 100 x 100 cm
Don KEN (1956)
olie op doek Love the fast lane
afm 100 x 100 cm
Schatting:
1300 – 1500 €