Veiling 01/2019: Aquarel – gemengde techniek – collage

Veiling 26/01/2019

Jean-François RAFFAELLI (1850-1924) gemengde techniek Salle des mariages afm 35 x 25 cm
Jean-François RAFFAELLI (1850-1924)
gemengde techniek Salle des mariages
afm 35 x 25 cm
Schatting:
2200 – 2600 €
N° 61
Maxime VAN DE WOESTIJNE (1911-2000) Aquarel Boom met zon 1987 afm 24 x 37 cm
Maxime VAN DE WOESTIJNE (1911-2000)
Aquarel Boom met zon 1987
afm 24 x 37 cm
Schatting:
N° 90
Martin WALLAERT (1944) gemengde techniek Paarden afm 46 x 56 cm
Martin WALLAERT (1944)
gemengde techniek Paarden
afm 46 x 56 cm
Schatting:
N° 120
Achiel VEREECKEN (1889-1933) Aquarel Zomers landschap afm 54 x 39 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
Aquarel Zomers landschap
afm 54 x 39 cm
Schatting:
N° 192
Achiel VEREECKEN (1889-1933) aquarel Stilleven met fruit afm 48 x 65 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
aquarel Stilleven met fruit
afm 48 x 65 cm
Schatting:
N° 193
Léon ZACK (1892-1980) gemengde techniek Schermtafereel getekend afm 23 x 26 cm
Léon ZACK (1892-1980)
gemengde techniek Schermtafereel getekend
afm 23 x 26 cm
Schatting:
N° 232
Léon ZACK (1892-1980) gemengde techniek de dans getekend afm 15.5 x 23 cm
Léon ZACK (1892-1980)
gemengde techniek de dans
afm 15.5 x 23 cm
Schatting:
N° 233
Octave LANDUYT (1922) gemengde techniek Kwal afm 46 x 58
Octave LANDUYT (1922)
gemengde techniek Kwal
afm 46 x 58
Schatting:
N° 234
Jean-Pierre WENSELEERS (XX) gemengde techniek Muur afm 54 x 72 cm
Jean-Pierre WENSELEERS (XX)
gemengde techniek Muur
afm 54 x 72 cm
Schatting:
N° 311
Hendrik Petrus BERLAGE (1856-1934) Gouache Bosdreef afm 30 x 42 cm
Hendrik Petrus BERLAGE (1856-1934)
Gouache Bosdreef
afm 30 x 42 cm
Schatting:
N° 314
L Buysse (?) Pastel Zomers zicht 1971 afm 54 x 71 cm
L Buysse (?)
Pastel Zomers zicht 1971
afm 54 x 71 cm
Schatting:
N° 323
Edgard FARASYN (1858-1938) Pastel Lever de lune afm 44 x 54 cm
Edgard FARASYN (1858-1938)
Pastel Lever de lune
afm 44 x 54 cm
Schatting:
N° 346

Veiling 27/01/2019

Edgard TYTGAT (1879-1957) aquarel Naakt afm 20 x 25 cm
Edgard TYTGAT (1879-1957)
aquarel Naakt
afm 20 x 25 cm
Schatting:
N° 487
Rik WOUTERS (1882-1916) Inktekening & aquarel Nel niet getekend verzameling Tony Herbert afm 42 x 29 cm
Rik WOUTERS (1882-1916)
Inktekening & aquarel Nel
verzameling Tony Herbert
afm 42 x 29 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 489
Jakob SMITS (1855/56-1928) Potloodtekening Moeder met kinderen getekend afm 20 x 17 cm
Potloodtekening Moeder met kinderen
afm 20 x 17 cm
Schatting:
N° 491
Ferdinand BILCKE (1906-1977) Gouache compositie getekend en gedateerd 1968 afm 36 x 27 cm
Ferdinand BILCKE (1906-1977)
Gouache compositie
getekend en gedateerd 1968
afm 36 x 27 cm
Schatting:
N° 492
Jean-Pierre MAURY (1948) Inkttekening op papier S.L.91211 afm 60 x 60 cm
Jean-Pierre MAURY (1948)
Inkttekening op papier S.L.91211
afm 60 x 60 cm
Schatting:
N° 495
Maurits BILCKE (1913-1993) Inkttekening op papier getekend afm 44 x 32 cm
Maurits BILCKE (1913-1993)
Inkttekening op papier
afm 44 x 32 cm
Schatting:
N° 496
Maurits BILCKE (1913-1993)
Inkttekening op papier
afm 44 x 32 cm
Schatting:
N° 497
Maurits BILCKE (1913-1993)
Inkttekening op papier
afm 44 x 32 cm
Schatting:
N° 498
Willem VAN HECKE (1893-1976) gemengde techniek op paier getekend en gedateerd 1965 afm 27 x 29 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
gemengde techniek op paier
getekend en gedateerd 1965
afm 27 x 29 cm
Schatting:
N° 500
August SMET (1911-1997) Gemengde techniek afm 53 x 70 cm
August SMET (1911-1997)
Gemengde techniek
afm 53 x 70 cm
Schatting:
N° 525
Aquarel zicht van Venetie monogram en gedateerd 1914 afm 53 x 36 cm
Aquarel zicht van Venetie
monogram en gedateerd 1914
afm 53 x 36 cm
Schatting:
N° 550
Anton HEIJBOER (1924-2005) aquarel Kip afm 62 x 69 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
aquarel Kip
afm 62 x 69 cm
Schatting:
N° 551
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) tekening Jongedame gemonogrameerd afm 22 x 29 cm
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
tekening Jongedame
gemonogrameerd
afm 22 x 29 cm
Schatting:
N° 572
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) tekening Jongedame gemonogrameerd afm 15 x 15 cm
tekening Jongedame
gemonogrameerd
afm 15 x 15 cm
Schatting:
N° 573
Joseph VERDEGEM (1897-1957) Pastel/houtskool 1953 afm 29 x 25 cm
Pastel/houtskool 1953
afm 29 x 25 cm
Schatting:
N° 582
Jean-Pierre MAURY (1948) inkt/aquarel tekening Compositie afm 40 x 44 cm
Jean-Pierre MAURY (1948)
inkt/aquarel tekening Compositie
afm 40 x 44 cm
Schatting:
N° 588
Ignace DE VOS (1954) aquarel Uitgestelde brieven 2001 afm 15 x 25 cm
Ignace DE VOS (1954)
aquarel Uitgestelde brieven 2001
afm 15 x 25 cm
Schatting:
N° 589
Luc HOENRAET (1941) gemengde techniek afm 9 x 14 cm
Luc HOENRAET (1941)
gemengde techniek
afm 9 x 14 cm
Schatting:
N° 590
Bernard GHOBERT (1914-1975) gemengde techniek gedateerd 66 met boek afm 32 x 22 cm
Bernard GHOBERT (1914-1975)
gemengde techniek gedateerd 66
met boek
afm 32 x 22 cm
Schatting:
N° 627