Veiling 03/2019: Aquarel – gemengde techniek – collage

Veiling 23/03/2019

William PAYNE (1755/60-c.1830)   aquarel Denham Bridge   Metropolitan Museum NY inv. n° X247
William PAYNE (1755/60-c.1830)
aquarel Denham Bridge
Metropolitan Museum NY inv. n° X247
Schatting:
Karel VAN BELLE (1884-1959)   gemengde techniek Damesportret   afm 20 x 24 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
gemengde techniek Damesportret
afm 20 x 24 cm
Schatting:
N° 332

Veiling 24/03/2019 – sessie: 10:00

Jan MULDER (1895-1988)   pastel Afrikaans portret 1957   afm 39 x 49 cm
Jan MULDER (1895-1988)
pastel Afrikaans portret 1957
afm 39 x 49 cm
Schatting:
Houtskool en aquarel op papier   Vissersboten in de haven   onleesbaar getekend
Houtskool en aquarel op papier
Vissersboten in de haven
onleesbaar getekend
Schatting:
N° 446
Edgard FARASYN (1858-1938)   pastel Aangemeerd bootje   afm 27 x 35 cm
Edgard FARASYN (1858-1938)
pastel Aangemeerd bootje
afm 27 x 35 cm
Schatting:
N° 454
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (2)   afm 61 x 92 cm   getekend, getiteld en gedateerd
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
getekend, getiteld en gedateerd
Schatting:
N° 485
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 61 x 92 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 486
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
N° 487
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
N° 488
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek/collage   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek/collage
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 489
gemengde techniek/collage
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 490
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 491
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 492
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 493
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 78 x 78 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 494
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek/collage   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek/collage
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 495
gemengde techniek (3)
afm 78 x 78 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 496
gemengde techniek/collage
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 497
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 498
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   potloodtekening (2)   afm 59 x 50 en 60 x 60 cm   getekend en gedateerd 1978 - 1980
potloodtekening (2)
afm 59 x 50 en 60 x 60 cm
getekend en gedateerd 1978 – 1980
Schatting:
N° 501
Aquarel Boszicht   getekend   afm 41 x 58 cm
Aquarel Boszicht
afm 41 x 58 cm
Schatting:
N° 508
Armand HEINS (1856-1938)   lot portretten   afm 17 x 22 cm
Armand HEINS (1856-1938)
lot portretten
afm 17 x 22 cm
Schatting:
N° 517
Armand HEINS (1856-1938)   lot tekeningen, etsen en litho's
Armand HEINS (1856-1938)
lot tekeningen, etsen en litho’s
Schatting:
N° 518

Veiling 24/03/2019 – sessie: 15:00

Ernst DOLCINI (1888 - 1963)   aquarel Zeilboten   getekend   afm 53 x 83 cm
Ernst DOLCINI (1888 – 1963)
aquarel Zeilboten
afm 53 x 83 cm
Schatting:
N° 574
Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018)   gemengde techniek (3)   afm 37 x 53 cm   getekend, getiteld en gedateerd
Jan VAN DEN ABBEEL (1943 – 2018)
gemengde techniek (3)
afm 37 x 53 cm
Schatting:
N° 678
Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018)   gemengde techniek   afm 80 x 110 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 679
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 680
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 681
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 682
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 683
Jan VAN DEN ABBEEL (1943 - 2018)   gemengde techniek   afm 57 x 77 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 684
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 685
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 686
Umano PRIMO (XX)   Antonio VON HOERDE   gemengde techniek compositie   afm 50 x 66 cm
Umano PRIMO (XX)
Antonio VON HOERDE
gemengde techniek compositie
afm 50 x 66 cm
Schatting:
N° 691
Umano PRIMO (XX)
Antonio VON HOERDE
gemengde techniek compositie
afm 50 x 66 cm
Schatting:
N° 692
Roger SOMVILLE (1923 - 2014)   postkaart gemende techniek 1962   afm 10.5 x 15 cm
Roger SOMVILLE (1923 – 2014)
postkaart gemende techniek 1962
afm 10.5 x 15 cm
Schatting:
N° 718
Armand HEINS (1856 - 1938)   aquarel Laethem 1924   afm 23 x 31 cm
Armand HEINS (1856 – 1938)
aquarel Laethem 1924
afm 23 x 31 cm
Schatting:
N° 720
Guillaume VAN DEN BORRE (1896 - 1984)   aquarel Compositie 1954   gemonogrameerd   afm 24 x 30 cm
Guillaume VAN DEN BORRE (1896 – 1984)
aquarel Compositie 1954
gemonogrameerd
afm 24 x 30 cm
Schatting:
N° 724
Victor SERVRANCKX (1897 - 1965)   tekening Compositie   afm 25 x 34 cm
Victor SERVRANCKX (1897 – 1965)
tekening Compositie
afm 25 x 34 cm
Schatting:
N° 727