Veiling 06/2019: Aquarel – gemengde techniek – collage

Veiling 01/06/2019

Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675) lot 2 aquarellen Monnik met boef getekend provenance: kasteel Kervyn d'oud Mooreghem Mariakerke afm 17.5 x 23.5 cm
Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675)
lot 2 aquarellen Monnik met boef
provenance: kasteel Kervyn d’oud Mooreghem Mariakerke
afm 17.5 x 23.5 cm
Schatting:
1400 – 1800 €
Wilfried SYBRANDS (1912-1991) Gemengde techniek De prehistorie 1969 afm 62 x 84 cm
Wilfried SYBRANDS (1912-1991)
Gemengde techniek De prehistorie 1969
afm 62 x 84 cm
Schatting:
Frans SMEERS (1873-1960) pastel Portret jong meisje afm 80 x 60 cm
Frans SMEERS (1873-1960)
pastel Portret jong meisje
afm 80 x 60 cm
Schatting:
N° 90
ZOU 'FER AIL' 2006 gemengde techniek op doek afm 90 x 90 cm
ZOU ‘FER AIL’ 2006
gemengde techniek op doek
afm 90 x 90 cm
Schatting:
N° 152
Jose VAN GUCHT (1913-1980) aquarel (2) Interieur en bosdreef
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
aquarel (2) Interieur en bosdreef
Schatting:
Jose VAN GUCHT (1913-1980) gemengde techniek Figuren afm 48 x 66 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
gemengde techniek Figuren
afm 48 x 66 cm
Schatting:
N° 196
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (2) aquarellen Brussel
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (2) aquarellen Brussel
Schatting:
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot aquarellen (2) Brugge afm 39 x 48 en 50 x 70 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot aquarellen (2) Brugge
afm 39 x 48 en 50 x 70 cm
Schatting:
Roland RENS (1952-2007) gemengde techniek Zonder titel '84 afm 48 x 63 cm
Roland RENS (1952-2007)
gemengde techniek Zonder titel ’84
afm 48 x 63 cm
Schatting:
N° 216
Karel DIERICKX (1940-2014) inkttekening Zonder titel getekend en gedateerd 1993 afm 40 x 57 cm
Karel DIERICKX (1940-2014)
inkttekening Zonder titel
getekend en gedateerd 1993
afm 40 x 57 cm
Schatting:
Christian ROLET (1945) gemengde techniek op doek Compositie afm 148 x 208 cm beschadigingen
Christian ROLET (1945)
gemengde techniek op doek Compositie
afm 148 x 208 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 221
Herman VERBAERE (1906-1993) opgehoogde tekening Vrijdagsmarkt Gent afm 45 x 49 cm
Herman VERBAERE (1906-1993)
opgehoogde tekening Vrijdagsmarkt Gent
afm 45 x 49 cm
Schatting:
N° 245
Pastel Meisje en badteil onleesbaar getekend afm 21 x 23 cm
Pastel Meisje en badteil
onleesbaar getekend
afm 21 x 23 cm
Schatting:
N° 258

Veiling 02/06/2019

Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (3) aquarellen/pentekening Veurne afm 48 x 70, 44 x 64 en 64 x 48 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (3) aquarellen/pentekening Veurne
afm 48 x 70, 44 x 64 en 64 x 48 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 376
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (3) aquarel/pentekening//litho EA
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (3) aquarel/pentekening//litho EA
Schatting:
N° 377
Oscar JESPERS (1887-1970) Pentekening/aquarel Naakt afm 43 x 36 cm
Oscar JESPERS (1887-1970)
Pentekening/aquarel Naakt
afm 43 x 36 cm
Schatting:
N° 398
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) tekening in oost indische inkt Compositie afm 17 x 27 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
tekening in oost indische inkt Compositie
afm 17 x 27 cm
Schatting:
N° 429
Joe VAN ROSSEM (1940) gemengde techniek Yellow Liquid 1973 afm 24 x 18 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek Yellow Liquid 1973
afm 24 x 18 cm gesigneerd
Schatting:
N° 443
Joe VAN ROSSEM (1940) gemengde techniek Zonder titel afm 20 x 20 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek Zonder titel
afm 20 x 20 cm gesigneerd
Schatting:
N° 444
Joe VAN ROSSEM (1940) gemengde techniek De duivelse stal 1973 afm 27 x 19 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek De duivelse stal 1973
afm 27 x 19 cm gesigneerd
Schatting:
N° 445
Roger SOMVILLE (1923-2014) inkttekening Figuren getekend en gedateerd 1965 afm 54 x 72 cm verzameling Aug. Taevernier
Roger SOMVILLE (1923-2014)
inkttekening Figuren
getekend en gedateerd 1965
afm 54 x 72 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 448
Paul VAN GYSEGHEM (1935) gemengde techniek Compositie 1966 afm 66 x 79 cm verzameling Aug. Taevernier
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
gemengde techniek Compositie 1966
afm 66 x 79 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 461
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) opgehoogde tekening monogram afm 20 x 14 cm verzameling Aug. Taevernier
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881)
opgehoogde tekening
monogram afm 20 x 14 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 489
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) gemengde techniek Zwarte mantel getekend en getiteld afm 67 x 97 cm
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)
gemengde techniek Zwarte mantel
getekend en getiteld
afm 67 x 97 cm
Schatting:
N° 493
Vroeg 19e eeuws pastel adelijk meisje met wapenschild ingekaderd achter glas afm 70 x 92 cm
Vroeg 19e eeuws pastel
adelijk meisje met wapenschild
ingekaderd achter glas
afm 70 x 92 cm
Schatting:
N° 569
Armand HEINS (1856-1938) aquarel Boszicht afm 24 x 33 cm
Armand HEINS (1856-1938)
aquarel Boszicht
afm 24 x 33 cm
Schatting:
N° 572
Jules MERCKAERT (1872-1924) aquarel Zennezicht 1910 afm 28 x 39 cm
Jules MERCKAERT (1872-1924)
aquarel Zennezicht 1910
afm 28 x 39 cm
Schatting:
N° 587
Clara SARTEEL (1932-2002) gouache winnend ontwerp affiche Journal des Voyages Egypte afm 23 x 29 cm
Clara SARTEEL (1932-2002)
gouache winnend ontwerp affiche
Journal des Voyages Egypte
afm 23 x 29 cm
Schatting:
N° 599
Paul DAXHELET (1905-1993) aquarel/tekening Senegalese vrouwen afm 35 x 26 cm
Paul DAXHELET (1905-1993)
aquarel/tekening Senegalese vrouwen
afm 35 x 26 cm
Schatting:
N° 615

Veiling 03/06/2019

Jef DE PAUW (1888-1930) aquarel De aardappelschilster afm 39 x 36 cm
Jef DE PAUW (1888-1930)
aquarel De aardappelschilster
afm 39 x 36 cm
Schatting:
N° 652
Philibert COCKX (1879-1949) potlood/aquarel Landschap afm 28.5 x 17.5 cm
Philibert COCKX (1879-1949)
potlood/aquarel Landschap
afm 28.5 x 17.5 cm
Schatting:
N° 653
Bernard GHOBERT (1914-1975) gemengde techniek gedateerd 66 afm 32 x 22 cm
Bernard GHOBERT (1914-1975)
gemengde techniek gedateerd 66
afm 32 x 22 cm
Schatting:
N° 695
Zeer fijn orientaals werk afm 35 x 25 cm
Zeer fijn orientaals werk
afm 35 x 25 cm
Schatting:
N° 696
Alfons DE VOGELAERE (1922-1998) Inkt met aquarel op papier Compositie afm 35 x 52 cm verzameling Aug Taevernier
Alfons DE VOGELAERE (1922-1998)
Inkt met aquarel op papier Compositie
afm 35 x 52 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 711
Paul WUNDERLICH (1927-2010) gouache Meisje op stoel getekend en gedateerd 1972 afm 66 x 83 cm etiket Stichting VERANNEMAN
Paul WUNDERLICH (1927-2010)
gouache Meisje op stoel
getekend en gedateerd 1972
afm 66 x 83 cm
etiket Stichting VERANNEMAN
Schatting:
3000 – 3500 €
N° 750
Léon ZACK (1892-1980) gemengde techniek Compositie afm 13 x 19 cm verzameling Aug Taevernier
Léon ZACK (1892-1980)
gemengde techniek Compositie
afm 13 x 19 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 764
Léon ZACK (1892-1980) gemengde techniek Compositie afm 14 x 24 cm verzameling Aug Taevernier
Léon ZACK (1892-1980)
gemengde techniek Compositie
afm 14 x 24 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 765
Hugo DE CLERCQ (1930-1996) gemengde techniek Compositie getekend en gedateerd '66 afm 27.5 x 36 cm verzameling Aug Taevernier
Hugo DE CLERCQ (1930-1996)
gemengde techniek Compositie
getekend en gedateerd ’66
afm 27.5 x 36 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 766
Hugo DE CLERCQ (1930-1996)
gemengde techniek Compositie
getekend en gedateerd ’66
afm 27.5 x 36 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 768
Geo VINDEVOGEL (1923-1977) aquarel Havenzicht afm 35 x 52 cm
Geo VINDEVOGEL (1923-1977)
aquarel Havenzicht
afm 35 x 52 cm
Schatting:
N° 800