Veiling 11/2018: Aquarel – gemengde techniek – collage

Veiling 24/11/2018

Raphael DE BUCK (1902-1986) gemengde techniek Clown met gitaar afm 32 x 50 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
gemengde techniek Clown met gitaar
afm 32 x 50 cm
Schatting:
N° 54
Raphael DE BUCK (1902-1986) gemengde techniek Clown met gitaar afm 36 x 52 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
afm 36 x 52 cm
Schatting:
N° 55
Japanse aquarel bloemen en bamboe getekend
Japanse aquarel
bloemen en bamboe
Schatting:
A. RINSKOPF (XX) aquarel Clown afm 24 x 35 cm
A. RINSKOPF (XX)
aquarel Clown
afm 24 x 35 cm
Schatting:
N° 271
Maurice DUPUIS (1882-1959) aquarel Boerderij 1904 afm 34 x 21 cm
Maurice DUPUIS (1882-1959)
aquarel Boerderij 1904
afm 34 x 21 cm
Schatting:
N° 279
Achiel VEREECKEN (1889-1933) aquarel Stadszicht afm 36 x 54 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
aquarel Stadszicht
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 297

Veiling 25/11/2018 – sessie: 10:00

Charles James KEATS (XIX-XX) 2 aquarellen (bespot) afm 35 op 53 cm
Charles James KEATS (XIX-XX)
2 aquarellen (bespot)
afm 35 op 53 cm
Schatting:
N° 397
Joseph Leopold RATINCKX (1860-1937) aquarel/sanguine Naakt afm 18 x 30 cm
Joseph Leopold RATINCKX (1860-1937)
aquarel/sanguine Naakt
afm 18 x 30 cm
Schatting:
N° 414
Leon SARTEEL (1882-1942) houtskooltekening Naakt afm 30 x 46 cm
Leon SARTEEL (1882-1942)
houtskooltekening Naakt
afm 30 x 46 cm
Schatting:
N° 416
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Gouache Carnaval afm 48 x 66 cm
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)
Gouache Carnaval
afm 48 x 66 cm
Schatting:
N° 471
Dees DE BRUYNE (1940-1998) Gouache afm 78 x 103 cm
Dees DE BRUYNE (1940-1998)
Gouache afm 78 x 103 cm
Schatting:
N° 473
Joe VAN ROSSEM (1940) Gouache 'Na gesprek met Camiel D'Havé' 1971 afm 54 x 54 cm
Joe VAN ROSSEM (1940)
Gouache ‘Na gesprek met Camiel D’Havé’ 1971
afm 54 x 54 cm
Schatting:
N° 483
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) gemengde techniek Naakten afm 152 x 122 cm
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)
gemengde techniek Naakten
afm 152 x 122 cm
Schatting:
N° 491
Karel DE BONDT (1888-1973) aquarel Landschap afm 28 x 38 cm
Karel DE BONDT (1888-1973)
aquarel Landschap
afm 28 x 38 cm
Schatting:
60 – 70 €
N° 519

Veiling 25/11/2018 – sessie: 15:00

Ger MAAS (1931) aquarel Damesprofiel gedateerd 71 afm 52 x 70 cm
Ger MAAS (1931)
aquarel Damesprofiel gedateerd 71
afm 52 x 70 cm
Schatting:
N° 598
Ger MAAS (1931) aquarel Dame gedateerd 71 afm 52 x 70 cm
Ger MAAS (1931)
aquarel Dame gedateerd 71
afm 52 x 70 cm
Schatting:
N° 599
Octave PIRLET (1914-1979) aquarel Atelierbezoek afm 54 x 68 cm
Octave PIRLET (1914-1979)
aquarel Atelierbezoek
afm 54 x 68 cm
Schatting:
N° 640
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) gemengde techniek afm 67 x 97 cm
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)
gemengde techniek
afm 67 x 97 cm
Schatting:
N° 660
Marie Anne TIBBAUT (XIX-XX) leerlinge van Emile Claus aquarel Molen met schapen afm 37 x 55 cm
Marie Anne TIBBAUT (XIX-XX)
leerlinge van Emile Claus
aquarel Molen met schapen
afm 37 x 55 cm
Schatting:
N° 664
Octave LANDUYT (1922) gemengde techniek Hagedis afm 48 x 62 cm
Octave LANDUYT (1922)
gemengde techniek Hagedis
afm 48 x 62 cm
Schatting:
N° 683
Paul VAN GYSEGHEM (1935) tekening oostindische inkt afm 52 x 67 cm
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
tekening oostindische inkt
afm 52 x 67 cm
Schatting:
N° 685
Octave LANDUYT (1922) tekening Animaux de mer etiketten op achterzijde 1959) afm 40 x 60 cm
Octave LANDUYT (1922)
tekening Animaux de mer
etiketten op achterzijde 1959)
afm 40 x 60 cm
Schatting:
N° 686
Joseph VERDEGEM (1897-1957) opgehoogde tekening Croquis de cirque 1933 afm 49 x 64 cm
opgehoogde tekening Croquis de cirque 1933
afm 49 x 64 cm
Schatting:
N° 693
Paul VAN GYSEGHEM (1935) tekening oostindische inkt mei 63 afm 49 x 69 cm
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
tekening oostindische inkt mei 63
afm 49 x 69 cm
Schatting:
N° 694
Léon ZACK (1892-1980) aquarel Sérénade Vénétienne etiket Giroux afm 24 x 34 cm
Léon ZACK (1892-1980)
aquarel Sérénade Vénétienne
etiket Giroux
afm 24 x 34 cm
Schatting:
N° 695
Lot 2 19e eeuwse aquarelen met schapen afm 25 x 33 cm
Lot 2 19e eeuwse aquarelen met schapen
afm 25 x 33 cm
Schatting:
N° 759
Léon JAMIN (1872-1944) 2 aquarellen gedateerd 1908 en 1911 afm 21 x 28 cm
Léon JAMIN (1872-1944)
2 aquarellen gedateerd 1908 en 1911
afm 21 x 28 cm
Schatting:
N° 837