Veiling 06/2019: Aziatisch

Veiling 01/06/2019

Lot Aziatische ivoortjes rond 1900   H 5.5 tot 7.5 cm
Lot Aziatische ivoortjes rond 1900
H 5.5 tot 7.5 cm
Schatting:
Japans ivoortje H 23 cm   19e eeuw
Japans ivoortje H 23 cm
19e eeuw
Schatting:
Chinese secretaire   H 106 B 102 cm
Chinese secretaire
H 106 B 102 cm
Schatting:
Gong H 44 cm
Gong H 44 cm
Schatting:
Chinees ivoortje met polychromie   H 14.5 cm eind 19e eeuw
Chinees ivoortje met polychromie
H 14.5 cm eind 19e eeuw
Schatting:
Koppel cloisonné vazen
Koppel cloisonné vazen
Schatting:
N° 45
Chinese schotel blauw/wit dia 47 cm
Schatting:
Bronzen Boedha H 16 cm
Bronzen Boedha H 16 cm
Schatting:
N° 110
Chinees bord dia 24 cm
Chinees bord dia 24 cm
Schatting:
N° 111
Japans erotisch vouwboekje
Japans erotisch vouwboekje
Schatting:
N° 114
Chinese gemberpot H 31 cm
Chinese gemberpot H 31 cm
Schatting:
N° 130
Koersfiets Plum Vainqueur 1975
Schatting:
N° 134
Lot Chinese ivoortjes   eind 19e eeuw H 11, 13.5 en 15 cm
Lot Chinese ivoortjes
eind 19e eeuw H 11, 13.5 en 15 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 148
Lot Chinese ivoortjes   eind 19e eeuw H 7.5 cm
Lot Chinese ivoortjes
eind 19e eeuw H 7.5 cm
Schatting:
N° 149
19e eeuwse Chinese vazen (2)   H 59 cm
19e eeuwse Chinese vazen (2)
H 59 cm
Schatting:
N° 155
Chinese celadonvaas   H 44 cm   breuk aan oor
Chinese celadonvaas
H 44 cm
breuk aan oor
Schatting:
N° 156
Japanse bronzen vaas   H 60 cm
Japanse bronzen vaas
H 60 cm
Schatting:
N° 157
Satsuma Boedha   H 47 cm
Satsuma Boedha
H 47 cm
Schatting:
N° 158
Oosterse dolk L 41 cm
Oosterse dolk L 41 cm
Schatting:
N° 159
Koppel cloisonné vogels   B 9.5 H 6.5 cm
Koppel cloisonné vogels
B 9.5 H 6.5 cm
Schatting:
70 – 80 €
N° 160
Chinese snufbottles (2)   H 8 cm
Chinese snufbottles (2)
H 8 cm
Schatting:
N° 161
Chinees hemelbed   H 206 L 204 D 121 cm   panelen demonteerbaar
Chinees hemelbed
H 206 L 204 D 121 cm
panelen demonteerbaar
Schatting:
N° 165
19e eeuwse islamitische vaas met bronsbeslag   H 39 cm
19e eeuwse islamitische vaas met bronsbeslag
H 39 cm
Schatting:
N° 166
Chinese dekselvaas blauw/wit   H 37 cm
Chinese dekselvaas blauw/wit
H 37 cm
Schatting:
N° 167
Chinese kom famille verte   dia 19 H 9 cm
Chinese kom famille verte
dia 19 H 9 cm
Schatting:
N° 168
Chinese bronzen Boeddha   H 32 cm
Chinese bronzen Boeddha
H 32 cm
Schatting:
N° 169
2 Chinese bronzen tempelleeuwen   B 18 cm
2 Chinese bronzen tempelleeuwen
B 18 cm
Schatting:
N° 170
Chinese pot blauw/wit   H 17 cm
Chinese pot blauw/wit
H 17 cm
Schatting:
N° 172
Lot Jade (achtige) siervoorwerpen (6)
Schatting:
N° 173
Terracotta Tang figuren   H 31 cm
Terracotta Tang figuren
H 31 cm
Schatting:
N° 174
Chinese vaas cinnaber   gemerkt H 62 cm
Chinese vaas cinnaber
gemerkt H 62 cm
Schatting:
N° 175
Chinese vaas famille rose   H 60 cm
Chinese vaas famille rose
H 60 cm
Schatting:
N° 176
Chinese vaas H 61 cm
Chinese vaas H 61 cm
Schatting:
Chinese tulpenvaas H 23.5 cm
Chinese tulpenvaas H 23.5 cm
Schatting:
Chinese tegel   afm 19.5 x 19.5 cm
Chinese tegel
afm 19.5 x 19.5 cm
Schatting:
Boeddha (gestempeld) H 23 cm
Boeddha (gestempeld) H 23 cm
Schatting:
Chinese Sang de Boeuf vaas   H 48 cm
Chinese Sang de Boeuf vaas
H 48 cm
Schatting:
black ship porselein Japan   B 36 cm
black ship porselein Japan
B 36 cm
Schatting:
ARITA  schotel VOC   dia 37.5 cm
ARITA schotel VOC
dia 37.5 cm
Schatting:
Celadon schotel   dia cm
Celadon schotel
dia cm
Schatting:
Chinese schotel blauw wit 18e eeuw   dia 39.5 cm chip
Chinese schotel blauw wit 18e eeuw
dia 39.5 cm chip
Schatting:
Terracotta kameel   B 42 H 38 cm beschadigingen
Terracotta kameel
B 42 H 38 cm beschadigingen
Schatting:
Tara Tibet  19e eeuw   H 41 cm
Tara Tibet 19e eeuw
H 41 cm
Schatting:
N° 187
TARA mother of liberation   Tibet 19e eeuw   gedoreerd brons met bloedkoraal   en turkoois   H 20 cm
TARA mother of liberation
Tibet 19e eeuw
gedoreerd brons met bloedkoraal
en turkoois
H 20 cm
Schatting:
Boeddha Birma    hout met zilveren vleugels   H 29 cm
Boeddha Birma
hout met zilveren vleugels
H 29 cm
Schatting:
Delftse tulpenvaas H 26.5 cm
Delftse tulpenvaas H 26.5 cm
Schatting:
Chinese vaas 19e eeuw   H 56 cm
Chinese vaas 19e eeuw
H 56 cm
Schatting:
Lot Chinees Kanton (3) 19e eeuw    en vaasje 18e eeuw H 10.5 cm
Lot Chinees Kanton (3) 19e eeuw
en vaasje 18e eeuw H 10.5 cm
Schatting:
N° 234
Bram VAN VELDE (1895-1981)   lithografie Compositie   genummerd 24/100   afm 63 x 89 cm
Bram VAN VELDE (1895-1981)
lithografie Compositie
genummerd 24/100
afm 63 x 89 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 299
Chinese vaas famille rose
H 60 cm
Schatting:
N° 311
Chinese wierookbrander   H 66 dia 55 cm   één oor gelijmd
Chinese wierookbrander
H 66 dia 55 cm
één oor gelijmd
Schatting:
N° 312
Paspop met Chinees kledingstuk   ca 1920
Paspop met Chinees kledingstuk
ca 1920
Schatting:
N° 313
Hindoe godin   brons H 26 cm
Hindoe godin
brons H 26 cm
Schatting:
N° 314
Garuda  Indonesië   brons H 22 cm
Garuda Indonesië
brons H 22 cm
Schatting:
N° 315
Ganesha brons   H 37 cm
Ganesha brons
H 37 cm
Schatting:
N° 316
Bronzen beeld Indonesië   H 22 cm
Bronzen beeld Indonesië
H 22 cm
Schatting:
N° 317

Veiling 02/06/2019

Lot Japanse borden Meiji periode   schilder Hichozan Shimpo    dia 22 plat (16) en 25 cm diep (4)
Lot Japanse borden Meiji periode
schilder Hichozan Shimpo
dia 22 plat (16) en 25 cm diep (4)
Schatting:
N° 320
Lot cloisonné en champlevé   H 30, 23 en 18 cm
Lot cloisonné en champlevé
H 30, 23 en 18 cm
Schatting:
N° 321
Lot 3 18e eeuwse Chinese borden   dia 23 cm
Lot 3 18e eeuwse Chinese borden
dia 23 cm
Schatting:
N° 322
Lot 3 chinese borden   Qianlong rond 1800   dia 23 cm
Lot 3 chinese borden
Qianlong rond 1800
dia 23 cm
Schatting:
N° 323
Lot Chinees en Japans bord   export porselein voor Malaya dia 22 cm   blauw wit Chinees dia 26 cm   Japans bord 19e eeuw dia 18 cm
Lot Chinees en Japans bord
export porselein voor Malaya dia 22 cm
blauw wit Chinees dia 26 cm
Japans bord 19e eeuw dia 18 cm
Schatting:
N° 324
Japanse Imari kom EDO periode dia 15 cm   Chinees kommetje Guangxu gemerkt dia 14 cm
Japanse Imari kom EDO periode dia 15 cm
Chinees kommetje Guangxu gemerkt dia 14 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 325
Lot 3 Chinese Qianlong schaaltjes   dia 14 cm
Lot 3 Chinese Qianlong schaaltjes
dia 14 cm
Schatting:
N° 326
Lot Japanse schotel   dia 10 tot 27 cm   Arita, EDO periode   Chenghua merk op Japanse schotel
Lot Japanse schotel
dia 10 tot 27 cm
Arita, EDO periode
Chenghua merk op Japanse schotel
Schatting:
N° 328
Japanse Tanto dolk EDO periode    L 37 cm
Japanse Tanto dolk EDO periode
L 37 cm
Schatting:
N° 331
Lot Japans brons   Tenaga beeldje Meiji H 25 cm   en schaaltje met kompas B 27 cm
Lot Japans brons
Tenaga beeldje Meiji H 25 cm
en schaaltje met kompas B 27 cm
Schatting:
N° 334
Chinese aap H 13 cm
Chinese aap H 13 cm
Schatting:
N° 335
Japanse schotel dia 46 cm   gesigneerd door kunstenaar
Japanse schotel dia 46 cm
gesigneerd door kunstenaar
Schatting:
N° 338
Lot 3 Japanse cloisonné schalen   dia 25 en 30 cm
Lot 3 Japanse cloisonné schalen
dia 25 en 30 cm
Schatting:
N° 339
Zuid-Aziatisch juwelenkistje   fijn houtsnijwerk rond 1920   afm 37 x 21 cm
Zuid-Aziatisch juwelenkistje
fijn houtsnijwerk rond 1920
afm 37 x 21 cm
Schatting:
N° 341
Chinese GU vaas Giangxu gemerkt   resaturaties   omgevormd tot lampadaire bodem doorboord   H 60 cm
Chinese GU vaas Giangxu gemerkt
resaturaties
omgevormd tot lampadaire bodem doorboord
H 60 cm
Schatting:
N° 345
Uitzonderlijke grote Chinese cloisonné pot   afm H 47 dia 70 cm
Uitzonderlijke grote Chinese cloisonné pot
afm H 47 dia 70 cm
Schatting:
6500 – 8000 €
N° 346
Lot Aziatische juwelen   omgevormde armband Marocco
Lot Aziatische juwelen
omgevormde armband Marocco
Schatting:
N° 347
Thangka    afm 35 x 69 cm
Thangka
afm 35 x 69 cm
Schatting:
Thangka    afm 57 x 81 cm
Thangka
afm 57 x 81 cm
Schatting:
Boeddha brons
Boeddha brons
Schatting:
N° 378
Chinese monochrome vaas   H 54 cm
Chinese monochrome vaas
H 54 cm
Schatting:
N° 379
Chinese maanfles   H 64 cm
Chinese maanfles
H 64 cm
Schatting:
N° 380
2 Chinese vazen   H 42 cm
2 Chinese vazen
H 42 cm
Schatting:
N° 381
Lot Chinese erotische prenten (3)   afm 28 x 48 cm
Lot Chinese erotische prenten (3)
afm 28 x 48 cm
Schatting:
Lot Chinese erotische prenten (4)   afm 30 x 24 cm
Lot Chinese erotische prenten (4)
afm 30 x 24 cm
Schatting:
N° 383
Chinese spiegel   L 23 cm
Chinese spiegel
L 23 cm
Schatting:
Wooden Guanyin statue   barst H 53 cm
Wooden Guanyin statue
barst H 53 cm
Schatting:
19e eeuws Engels theekannetje   met chinees decor   H 7.5 B 14 cm
19e eeuws Engels theekannetje
met chinees decor
H 7.5 B 14 cm
Schatting:
N° 423
Lot Aziatisch brons
Lot Aziatisch brons
Schatting:
N° 556
Lot legerpetten   Chinese revolutie
Lot legerpetten
Chinese revolutie
Schatting:
N° 557
Lot Oosterse wapens   L 32, 49 en 52 cm
Lot Oosterse wapens
L 32, 49 en 52 cm
Schatting:
N° 558
Zuid-Chinese kooien bokseroorlog   H 22 en 47 cm   schedel replica en acupunctuur pop kunststof H 50 cm
Zuid-Chinese kooien bokseroorlog
H 22 en 47 cm
schedel replica en acupunctuur pop kunststof H 50 cm
Schatting:
N° 561
2 Chinese Eggshell porseleinen kommen   dia 24 en 10 cm
2 Chinese Eggshell porseleinen kommen
dia 24 en 10 cm
Schatting:
N° 563
Lot cloisonné   H 8, 15.5 en dia 15.5 cm
Lot cloisonné
H 8, 15.5 en dia 15.5 cm
Schatting:
N° 564
Lot Aziatisch brons   H 39, 22 en 20 cm
Lot Aziatisch brons
H 39, 22 en 20 cm
Schatting:
N° 580
Lot Aziatisch porselein   2 saké kommetjes, gemberpot   Chinese schaal dia 36 cm
Lot Aziatisch porselein
2 saké kommetjes, gemberpot
Chinese schaal dia 36 cm
Schatting:
N° 583
Indische danseressen houtsnijwerk   H 28 tot 36 cm
Indische danseressen houtsnijwerk
H 28 tot 36 cm
Schatting:
N° 590
lot Chinese borden   dia 13.5 tot 25 cm
lot Chinese borden
dia 13.5 tot 25 cm
Schatting:
N° 592
Chinese églomisé   onderaan rechts getekend   afm 31 x 47 cm
Chinese églomisé
onderaan rechts getekend
afm 31 x 47 cm
Schatting:
N° 624

Veiling 03/06/2019

Indisch houten deurslot   met Ganasha tafereel   afm 30 x 26 cm
Indisch houten deurslot
met Ganasha tafereel
afm 30 x 26 cm
Schatting:
N° 656
Chinese KANTON schotels 19e eeuw   26.5 x 20 tot 33 x 25 cm
Chinese KANTON schotels 19e eeuw
26.5 x 20 tot 33 x 25 cm
Schatting:
N° 664
12 Chinese KANTON borden   dia 24 cm   2 met schilfers
12 Chinese KANTON borden
dia 24 cm
2 met schilfers
Schatting:
N° 665
Chinese KANTON schotels 19e eeuw   37.5 x 31 en 36 x 29 cm   kleine beschadigingen
37.5 x 31 en 36 x 29 cm
kleine beschadigingen
Schatting:
N° 666
Chinees Kanton  19e eeuw   5 stuks B 18 tot 20.5 cm, H 12 cm
Chinees Kanton 19e eeuw
5 stuks B 18 tot 20.5 cm, H 12 cm
Schatting:
N° 667
Chinees Kanton soepterrine 19e eeuw   H 28 B 36 cm   stuk van voet (zie foto)
Chinees Kanton soepterrine 19e eeuw
H 28 B 36 cm
stuk van voet (zie foto)
Schatting:
N° 668
Chinese KANTON  dekselpot 19e eeuw   afm 22 x 20 x 13 cm
Chinese KANTON dekselpot 19e eeuw
afm 22 x 20 x 13 cm
Schatting:
N° 669
Lot chinees blauw wit
Lot chinees blauw wit
Schatting:
N° 789
Chinese vaas republiek   H 57 cm
Chinese vaas republiek
H 57 cm
Schatting:
N° 793
Bodhisattva Thailand    stijl Dvaravati   terracotta H 35 L 26.5 cm
Bodhisattva Thailand
stijl Dvaravati
terracotta H 35 L 26.5 cm
Schatting:
N° 803
Lot chinees   gemberpotten (2)   vaas en dekselpot
Lot chinees
gemberpotten (2)
vaas en dekselpot
Schatting:
N° 804
Chinese vaas republiek   H 31 cm
Chinese vaas republiek
H 31 cm
Schatting:
N° 805
Chinese dekselvaas H 37 cm
Chinese dekselvaas H 37 cm
Schatting:
N° 818
Koppel Japanse IMARI  dekselvazen   H 32 cm   één gelijmd
Koppel Japanse IMARI dekselvazen
H 32 cm
één gelijmd
Schatting:
N° 819
Chinese kommetjes 19e eeuw   B 12 en 9 cm
Chinese kommetjes 19e eeuw
B 12 en 9 cm
Schatting:
N° 820
Chinees beeld republiek   H 39 cm
Chinees beeld republiek
H 39 cm
Schatting:
N° 821
12 Chinese schoteltjes   dia 13 cm
12 Chinese schoteltjes
dia 13 cm
Schatting:
N° 823
Lot chinese borden (11)   dia 23 cm
Lot chinese borden (11)
dia 23 cm
Schatting:
N° 824
Lot chinese borden (9)   dia 23 cm
Lot chinese borden (9)
dia 23 cm
Schatting:
N° 825
Chinese vaas 19e eeuw   H 42 cm
Chinese vaas 19e eeuw
H 42 cm
Schatting:
N° 907