Veiling 11/2018: Aziatisch

Veiling 24/11/2018

18e eeuws Chinees porselein   H 21 en 19 cm   beschadigingen
18e eeuws Chinees porselein
H 21 en 19 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 63
Lot Chinees roze quartz   H 15 en 10 cm
Lot Chinees roze quartz
H 15 en 10 cm
Schatting:
N° 65
19e eeuwse Chinese vazen   beide sterbarst + één restauratie   H 57 en 35 cm
19e eeuwse Chinese vazen
beide sterbarst + één restauratie
H 57 en 35 cm
Schatting:
N° 66
Koppel 19e eeuwse Chinese vazen   sterbarst en dekselvaas   Shuanxi gemerkt   H 43 en 44 cm
Koppel 19e eeuwse Chinese vazen
sterbarst en dekselvaas
Shuanxi gemerkt
H 43 en 44 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 67
Chinese vaas Xianfeng 19e eeuw   restauratie volledige bovenkant   H 63 cm
Chinese vaas Xianfeng 19e eeuw
restauratie volledige bovenkant
H 63 cm
Schatting:
N° 68
Chinese vaas Chenghua gemerkt   bodem doorboord   + Nankin vaas Famille verte   H 35 en 31 cm
Chinese vaas Chenghua gemerkt
bodem doorboord
+ Nankin vaas Famille verte
H 35 en 31 cm
Schatting:
N° 69
Chinese wierookbrander Kanton émail   H 25 cm
Chinese wierookbrander Kanton émail
H 25 cm
Schatting:
N° 74
Japans porselein Kutani    2 schilfers in plateau
Japans porselein Kutani
2 schilfers in plateau
Schatting:
N° 75
Lot Chinees porselein blauw wit   Gemberpot, dekselvaasje   bloempot en vaas
Lot Chinees porselein blauw wit
Gemberpot, dekselvaasje
bloempot en vaas
Schatting:
N° 80
Koppel cloisonné dubbele kalabas vaasjes   H 24 cm
Koppel cloisonné dubbele kalabas vaasjes
H 24 cm
Schatting:
N° 81
Lot cloisonné
Lot cloisonné
Schatting:
N° 83
Lot Chinees   oa Republiek
Lot Chinees
oa Republiek
Schatting:
N° 87
Lot Japans porselein   Meji vaas H 20 cm   Japans bord blauw wit dia 31   vaas Kutane (barst) H 30 cm
Lot Japans porselein
Meji vaas H 20 cm
Japans bord blauw wit dia 31
vaas Kutane (barst) H 30 cm
Schatting:
N° 88
Imari dekselpot   H 51 cm   knop gelijmd
Imari dekselpot
H 51 cm
knop gelijmd
Schatting:
N° 89
Japans cloisonné Meji    draak en Fenix   H 25 cm
Japans cloisonné Meji
draak en Fenix
H 25 cm
Schatting:
N° 90
Lot vazen oa Noritaki    vaasje gemerkt Tang Zhi   Fahua  vaas
Lot vazen oa Noritaki
vaasje gemerkt Tang Zhi
Fahua
vaas
Schatting:
N° 94
Chinese rouleau vaas   H 34 cm 20e eeuw
Chinese rouleau vaas
H 34 cm 20e eeuw
Schatting:
N° 95
Lot 2 Chinese vaasjes   Blauw wit balustervaasje H 28 cm   vaasje eind 19e eeuw H 22 cm
Lot 2 Chinese vaasjes
Blauw wit balustervaasje H 28 cm
vaasje eind 19e eeuw H 22 cm
Schatting:
N° 96
Lot Chinees Serpentijn   H 24 en dia 12 cm
Lot Chinees Serpentijn
H 24 en dia 12 cm
Schatting:
N° 104
Lot Chinese beeldjes   in steatiet   H 25, 20 en 15 cm
Lot Chinese beeldjes
in steatiet
H 25, 20 en 15 cm
Schatting:
N° 123
Lot Japans   Satsuma - Meji, Kutani   H 37, 31 en 25 cm
Lot Japans
Satsuma – Meji, Kutani
H 37, 31 en 25 cm
Schatting:
N° 126
Chinese vaas Tongzhi   omgevormd tot lampadaire   H 42 cm
Chinese vaas Tongzhi
omgevormd tot lampadaire
H 42 cm
Schatting:
N° 128
Chinese vaas craquelé   omgevormd tot lampadaire   H 63 cm
Chinese vaas craquelé
omgevormd tot lampadaire
H 63 cm
Schatting:
N° 129
Lot Chinese en Japanse sculpturen
Schatting:
N° 131
Japanse kast 19e eeuw   Suzhou Peach wood   met certificaat   afm 80 x 46 x 138 cm
Japanse kast 19e eeuw
Suzhou Peach wood
met certificaat
afm 80 x 46 x 138 cm
Schatting:
N° 222
Koppel Japanse Imari vazen   één gebarsten en gelijmd   H 37 cm
Koppel Japanse Imari vazen
één gebarsten en gelijmd
H 37 cm
Schatting:
N° 226
Lot Japanse borden   dia 21 en 25 cm
Lot Japanse borden
dia 21 en 25 cm
Schatting:
N° 238
Chinese gemberpot H 30 cm
Chinese gemberpot H 30 cm
Schatting:
N° 276
Lot Jade beeldjes   afm 3, 3 en 3.5 cm
Lot Jade beeldjes
afm 3, 3 en 3.5 cm
Schatting:
N° 295
Koppel Chinese 'Peking' kasten   in olm met certificaat (Classo)   H 140 B 81 D 42 cm
Koppel Chinese ‘Peking’ kasten
in olm met certificaat (Classo)
H 140 B 81 D 42 cm
Schatting:
N° 300
Vruchtbaarheidsbeeld   Papua New Guinea   H 172 cm
Vruchtbaarheidsbeeld
Papua New Guinea
H 172 cm
Schatting:
N° 315
Chine de commande    Vlaanderen 18e eeuw dia 31 cm   restauratie
Chine de commande
Vlaanderen 18e eeuw dia 31 cm
restauratie
Schatting:
N° 317
Chinees 18e eeuw   decor Chinese haven   restauratie bordje   dia 12 en 7 cm
Chinees 18e eeuw
decor Chinese haven
restauratie bordje
dia 12 en 7 cm
Schatting:
N° 319
Chinees laat 18e eeuw   decor met fazant   dia 12 en 7 cm
Chinees laat 18e eeuw
decor met fazant
dia 12 en 7 cm
Schatting:
N° 320
koppel chinese borden fam rose 19e dia 23   bord Zuid China Kanton 19e dia 25   Chinese kom dia 40 gerestaureerd
koppel chinese borden fam rose 19e dia 23
bord Zuid China Kanton 19e dia 25
Chinese kom dia 40 gerestaureerd
Schatting:
N° 326
Chinese flambé vaas met rood glazuur   19e eeuw   omgebouwd tot lampadaire   H 72 cm
Chinese flambé vaas met rood glazuur
19e eeuw
omgebouwd tot lampadaire
H 72 cm
Schatting:
N° 333
Chinese vaas met lotusdecor   Kangshi gemerkt 20e eeuw   H 37 cm
Chinese vaas met lotusdecor
Kangshi gemerkt 20e eeuw
H 37 cm
Schatting:
N° 334
Chinese aperitief schoteltjes Tong Zhi    19e eeuw
Chinese aperitief schoteltjes Tong Zhi
19e eeuw
Schatting:
N° 338
Chinese borden famille rose   18e eeuw restauratie dia 23 cm
Chinese borden famille rose
18e eeuw restauratie dia 23 cm
Schatting:
N° 340
Lot Chinese Imari  borden (4)   18e eeuw dia 22 cm
Lot Chinese Imari borden (4)
18e eeuw dia 22 cm
Schatting:
N° 341

Veiling 25/11/2018 – sessie: 10:00

Kanton theepot    rond 1900 H 14 cm
Kanton theepot
rond 1900 H 14 cm
Schatting:
N° 342
Bodhisattva cloisonné op brons   20e eeuw H 36
Bodhisattva cloisonné op brons
20e eeuw H 36
Schatting:
N° 343
Thais tempelbeeld brons H 80 cm
Schatting:
N° 350
Koppel Japanse IMARI  vazen   H 18 cm
Koppel Japanse IMARI vazen
H 18 cm
Schatting:
N° 356
Chine de commande 19e eeuw   in antieke houten wandarmaturen   restauratie bekje   H 67 papegaai H 19 cm
Chine de commande 19e eeuw
in antieke houten wandarmaturen
restauratie bekje
H 67 papegaai H 19 cm
Schatting:
N° 357
Koppel Chinese Kanton  vazen   één gebroken   H 47 cm
Koppel Chinese Kanton vazen
één gebroken
H 47 cm
Schatting:
N° 358
Japanse IMARI  schotel   dia 46 cm
Japanse IMARI schotel
dia 46 cm
Schatting:
N° 359
Japanse IMARI schotel
dia 46 cm
Schatting:
Japanse IMARI  schotel   dia 41 cm
Japanse IMARI schotel
dia 41 cm
Schatting:
N° 361
Boeddha in verguld hout   H 89 cm
Boeddha in verguld hout
H 89 cm
Schatting:
N° 423
Chinese Nankin vaas eind   19e eeuw H 36 cm
Chinese Nankin vaas eind
19e eeuw H 36 cm
Schatting:
N° 455
Chinese paravent   H 159 B 124 cm
Chinese paravent
H 159 B 124 cm
Schatting:
N° 500
Chinese paravent   H 92 B 105 cm
Chinese paravent
H 92 B 105 cm
Schatting:
N° 504
Koppel bronzen Japanse vazen   19e eeuw H 29 cm
Koppel bronzen Japanse vazen
19e eeuw H 29 cm
Schatting:
N° 510

Veiling 25/11/2018 – sessie: 15:00

Aziatisch bronzen beeld   H 42 cm
Aziatisch bronzen beeld
H 42 cm
Schatting:
N° 551
Lot Japans   bronzen vaasje, champlevé   en beeldje zeepsteen   H 19, 17 en 23 cm
Lot Japans
bronzen vaasje, champlevé
en beeldje zeepsteen
H 19, 17 en 23 cm
Schatting:
N° 564
Japanse schotel blauw wit   dia 47 cm
Japanse schotel blauw wit
dia 47 cm
Schatting:
N° 568
lot Chinees   8 bordjes, bowl en bordje   dia 11 tot 24 cm
lot Chinees
8 bordjes, bowl en bordje
dia 11 tot 24 cm
Schatting:
N° 574
Lot Chinees en Japans
Lot Chinees en Japans
Schatting:
N° 591
Chine de commande    Koppel vogels 19e eeuw   H 18 cm
Chine de commande
Koppel vogels 19e eeuw
H 18 cm
Schatting:
N° 605
IMARI  vleesschotel   zeldzaam   afm B 38 L 43 cm
IMARI vleesschotel
zeldzaam
afm B 38 L 43 cm
Schatting:
N° 667
Chinese bowl met paardjes blauw wit   dia 15 cm
Chinese bowl met paardjes blauw wit
dia 15 cm
Schatting:
N° 668
Maitreya in grot   groen geglazuurd aardewerk   21 x 15 cm
Maitreya in grot
groen geglazuurd aardewerk
21 x 15 cm
Schatting:
N° 669
koppel Chien Fo    H 20 cm
koppel Chien Fo
H 20 cm
Schatting:
250 – 350 €
N° 670
Chinese geldkoffer   laat QING dynastie   afm 17 x 12 x 15 cm
Chinese geldkoffer
laat QING dynastie
afm 17 x 12 x 15 cm
Schatting:
N° 671
Blanc de Chine  bloemenvaas   barst dia 20 H 20 cm
Blanc de Chine bloemenvaas
barst dia 20 H 20 cm
Schatting:
N° 672
Lot Chinees
Lot Chinees
Schatting:
N° 697
Lot Chinese kaders gesigneerd   afm 50 x 35 en 37 x 26 cm
Lot Chinese kaders gesigneerd
afm 50 x 35 en 37 x 26 cm
Schatting:
N° 708
Lot Chinees en Japans (Kutani)
Schatting:
N° 709
Lot Chinees en Japans 20e eeuw   H 17 tot 61 en dia kom 28 cm
Lot Chinees en Japans 20e eeuw
H 17 tot 61 en dia kom 28 cm
Schatting:
N° 710
Vietnamese tempelwachter H 25 cm   polychromie op klei
Vietnamese tempelwachter H 25 cm
polychromie op klei
Schatting:
N° 721
Lot 2 Chinese borden blauw wit   dia 27.3 cm
Lot 2 Chinese borden blauw wit
dia 27.3 cm
Schatting:
N° 748
Lot 4 Chinese borden 18e eeuw
Lot 4 Chinese borden 18e eeuw
Schatting:
N° 749
lot Chinese borden 18e eeuw
lot Chinese borden 18e eeuw
Schatting:
N° 750
Lot Japanse gravures (5)   afm 25 x 36 cm
Lot Japanse gravures (5)
afm 25 x 36 cm
Schatting:
N° 752
Blanc de chine guanyin    H 82 cm
Blanc de chine guanyin
H 82 cm
Schatting:
N° 767
Waterbuffel gepolijste hardsteen   L 44 cm
Waterbuffel gepolijste hardsteen
L 44 cm
Schatting:
N° 781
Waterbuffel gepolijste hardsteen   L 41 cm
L 41 cm
Schatting:
N° 782
Boedha gepolijste hardsteen   H 108 cm
Boedha gepolijste hardsteen
H 108 cm
Schatting:
N° 783
Olifantkandelaar stijl Jin dynastie   afm H 15 cm Dia 15 cm
Olifantkandelaar stijl Jin dynastie
afm H 15 cm Dia 15 cm
Schatting:
N° 786
Chinese wierookbrander wit craquelé Yuang dynastie   afm H 11 cm Dia 11 cm
Chinese wierookbrander wit craquelé Yuang dynastie
afm H 11 cm Dia 11 cm
Schatting:
N° 787
Kom SONG Dynastie   afm Dia 20 cm
Kom SONG Dynastie
afm Dia 20 cm
Schatting:
N° 788
Kom SONG Dynastie   afm Dia 12 cm
Kom SONG Dynastie
afm Dia 12 cm
Schatting:
N° 789
Vaas stijl Yuan Dynastie   afm H 19 cm
Vaas stijl Yuan Dynastie
afm H 19 cm
Schatting:
N° 790
Katana - Samoeraizwaard   L 99 cm
Katana – Samoeraizwaard
L 99 cm
Schatting:
N° 843
Lot porselein   oa Chiens Fo, vogels, paard, ganzen   H 6 tot 25 cm
oa Chiens Fo, vogels, paard, ganzen
H 6 tot 25 cm
Schatting:
N° 856
2 Chinese vazen H 46 cm
2 Chinese vazen H 46 cm
Schatting:
N° 858
2 Chinese vazen Famille verte   H 46 cm
2 Chinese vazen Famille verte
H 46 cm
Schatting:
N° 859
Koppel Chinese NANKIN  vazen   H 45 cm
Koppel Chinese NANKIN vazen
H 45 cm
Schatting:
N° 860
Lot Chinees 20e eeuw   koppel dekselpotten H 28 cm   dekselpot H 42 cm   kom dia 26 en bord dia 26 cm
Lot Chinees 20e eeuw
koppel dekselpotten H 28 cm
dekselpot H 42 cm
kom dia 26 en bord dia 26 cm
Schatting:
N° 862
Chinese vaas H 38 cm
Chinese vaas H 38 cm
Schatting:
N° 863
Chinese sierboom in celadon pot   H 49 B 80 cm
Chinese sierboom in celadon pot
H 49 B 80 cm
Schatting:
N° 867
Chinese wierookbrander   H 62 cm
Chinese wierookbrander
H 62 cm
Schatting:
N° 868
Japans wandtapijt
Japans wandtapijt
Schatting:
N° 869
lot Chinese offerschaaltjes   18- 19e eeuw
lot Chinese offerschaaltjes
18- 19e eeuw
Schatting:
N° 885
Chinese celadon vaas   19e eeuw H 59 cm
Chinese celadon vaas
19e eeuw H 59 cm
Schatting:
N° 886
2 Chinese schaaltjes famille rose 19e eeuw   L 28 cm
2 Chinese schaaltjes famille rose 19e eeuw
L 28 cm
Schatting:
N° 894
zwarte Honan pot   H 15.5 cm
zwarte Honan pot
H 15.5 cm
Schatting:
N° 901
Guan-type Longchan vaas and bowl   H 10 cm en dia 19 cm
Guan-type Longchan vaas and bowl
H 10 cm en dia 19 cm
Schatting:
N° 902
CHING PAI BOWL China    met lotusbloem   H 7.5 dia 19.5 cm
CHING PAI BOWL China
met lotusbloem
H 7.5 dia 19.5 cm
Schatting:
250 – 350 €
N° 903
CHING PAI BOWL China    met golvende rand   H 7.8 dia 19 cm
CHING PAI BOWL China
met golvende rand
H 7.8 dia 19 cm
Schatting:
N° 904
Yuan Dynastie schaaltje   dia 13.8 cm
Yuan Dynastie schaaltje
dia 13.8 cm
Schatting:
150 – 250 €
N° 905
Celadon schotel met lotusbloem   laat MING   dia 34.5 cm
Celadon schotel met lotusbloem
laat MING
dia 34.5 cm
Schatting:
N° 906
2 Chinese hellewachters   met hond aan ketting   ebbenhout H 49 cm
2 Chinese hellewachters
met hond aan ketting
ebbenhout H 49 cm
Schatting:
N° 907
koppel Chinese bronzen wachters   H 23 cm
koppel Chinese bronzen wachters
H 23 cm
Schatting:
N° 908