Veiling 01/2019: Glaswerk en kristal

Veiling 26/01/2019

 Sèvres vaasje   onderaan gemerkt H 16.5 cm
Sèvres vaasje
onderaan gemerkt H 16.5 cm
Schatting:
Oud glazen vaasje   H 10.5 cm
Oud glazen vaasje
H 10.5 cm
Schatting:
Val Saint Lambert    kristallen toiletset (3 stuks)
kristallen toiletset (3 stuks)
Schatting:
Le verre Français   cameo vaas geëtst decor   getekend   B 19 H 10.5 cm
Le verre Français
cameo vaas geëtst decor
B 19 H 10.5 cm
Schatting:
900 – 1100 €
Henry DEAN (XX)   Vaas blauw glas   H 35 cm
Henry DEAN (XX)
Vaas blauw glas
H 35 cm
Schatting:
N° 158
Geëtst vaasje blauw   initialen CMN en getekend   H 18.5 cm
Geëtst vaasje blauw
initialen CMN en getekend
H 18.5 cm
Schatting:
Schneider  tafellampje   Glaspasta met geëtst glas   H 17 dia 12 cm
Schneider tafellampje
Glaspasta met geëtst glas
H 17 dia 12 cm
Schatting:
900 – 1100 €
N° 227
Orrefors chrystal bowl    Sweden genummerd en gesigneerd   B 12 H 19, 5 cm
Orrefors chrystal bowl
Sweden genummerd en gesigneerd
B 12 H 19, 5 cm
Schatting:
N° 304
 Booms glas    2 vazen blauw gedoreerd   H 20 en 23 cm
Booms glas
2 vazen blauw gedoreerd
H 20 en 23 cm
Schatting:
N° 324

Veiling 27/01/2019

Glazen wandelstok   L 99 cm
Glazen wandelstok
L 99 cm
Schatting:
N° 375
Lot kristal en glaswerk   Barovier, Le Loup    H 24, dia 10 en 12 cm
Lot kristal en glaswerk
Barovier, Le Loup
H 24, dia 10 en 12 cm
Schatting:
N° 401
Loetz en Palme Kônig    Boheems kristallen vaas   H 9, 17 en 24 cm
Loetz en Palme Kônig
Boheems kristallen vaas
H 9, 17 en 24 cm
Schatting:
N° 402
Lot glaswerk
Lot glaswerk
Schatting:
N° 444
Lot glas- en kristal   Murano, Kosta Boda    panter in hardsteen
Lot glas- en kristal
Murano, Kosta Boda
panter in hardsteen
Schatting:
N° 445
Legras soliflore   H 24 cm
Legras soliflore
H 24 cm
Schatting:
N° 531
Liqueurset
Liqueurset
Schatting:
N° 532
Lot Italiaans glaswerk   H 34 dia 24 cm
Lot Italiaans glaswerk
H 34 dia 24 cm
Schatting:
N° 564
Émile GALLÉ (1846-1904)   Lampevoet H 40 cm
Émile GALLÉ (1846-1904)
Lampevoet H 40 cm
Schatting:
N° 626
Martin BRADLEY (1931)   Glassculpture Mother duck   B 30 H 25 cm genummerd 8/25
Martin BRADLEY (1931)
Glassculpture Mother duck
B 30 H 25 cm genummerd 8/25
Schatting:
N° 644