Veiling 01/2019: Grafiek

Veiling 26/01/2019

REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669)   lot 3 kleine etsen latere druk
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669)
lot 3 kleine etsen latere druk
Schatting:
Martin ENDEN VAN DEN (act.1630-1654)   ets Rubbens naar Ant. Van Dyck   + Lucas II VORSTERMAN (1624-c.1670)   ets Cornelissen naar Ant. Van Dyck   + één ets naar Van Dyck
Martin ENDEN VAN DEN (act.1630-1654)
ets Rubbens naar Ant. Van Dyck
+ Lucas II VORSTERMAN (1624-c.1670)
ets Cornelissen naar Ant. Van Dyck
+ één ets naar Van Dyck
Schatting:
Hieronymus WIERIX (1553-1619)   doos met 8 etsen
Hieronymus WIERIX (1553-1619)
doos met 8 etsen
Schatting:
Hans FOHAN (1958)   zeefdruk 'De despoten'   afm 67 x 49 cm
Hans FOHAN (1958)
zeefdruk ‘De despoten’
afm 67 x 49 cm
Schatting:
N° 63
René MELS (1909-1977)   opgehoogde ets Compositie   afm 36 x 50 cm
René MELS (1909-1977)
opgehoogde ets Compositie
afm 36 x 50 cm
Schatting:
N° 64
Michel FRANÇOIS (1956)   Behangrol 4560 Bailleurs
Michel FRANÇOIS (1956)
Behangrol 4560 Bailleurs
Schatting:
N° 65
Bernard VILLERS (1939)   Lithografie in kleur (2) Zonder titel   afm 43 x 43
Bernard VILLERS (1939)
Lithografie in kleur (2) Zonder titel
afm 43 x 43
Schatting:
N° 66
Benoit    litho getekend   en genummerd 58/100   afm 19.5 x 32.5 cm
Benoit
litho getekend
en genummerd 58/100
afm 19.5 x 32.5 cm
Schatting:
N° 68
Jan Frans CANTRE (1886-1931)   Houtsnede 'Rustende vrouw', 1920   afm 22.5 x 22.5 cm
Jan Frans CANTRE (1886-1931)
Houtsnede ‘Rustende vrouw’, 1920
afm 22.5 x 22.5 cm
Schatting:
N° 69
Jef VERHEYEN (1932-1984)   Seriegrafie (4) Zonder titel   getekend   afm 54 x 76 cm
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Seriegrafie (4) Zonder titel
afm 54 x 76 cm
Schatting:
N° 70
Jef VERHEYEN (1932-1984)   Seriegrafie (4) Zonder titel   getekend en genummerd   afm 54 x 76 cm
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Seriegrafie (4) Zonder titel
getekend en genummerd
afm 54 x 76 cm
Schatting:
N° 71
Jef VERHEYEN (1932-1984)   Seriegrafie (4) Zonder titel   niet getekend   afm 54 x 76 cm
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Seriegrafie (4) Zonder titel
afm 54 x 76 cm
Schatting:
N° 72
Jozef MEES (1898-1987)   Seriegrafie Compositie   afm 73 x 52 cm
Jozef MEES (1898-1987)
Seriegrafie Compositie
afm 73 x 52 cm
Schatting:
N° 73
Jimmie DURHAM (1940)   Soft ground 'Language is a tool ...'   afm 53 x 38 cm
Jimmie DURHAM (1940)
Soft ground ‘Language is a tool …’
afm 53 x 38 cm
Schatting:
N° 74
Pjeroo ROOBJEE (1945)   Map seriegrafie kleur + zwart/wit   De Braziliaanse Reis, 1973
Pjeroo ROOBJEE (1945)
Map seriegrafie kleur + zwart/wit
De Braziliaanse Reis, 1973
Schatting:
N° 75
François MORELLET (1926-2016)   Seriegrafie (2) Trames
François MORELLET (1926-2016)
Seriegrafie (2) Trames
Schatting:
N° 76
Victor VASARELY (1906-1997)   Seriegrafie Compositie   getekend in potlood   beschadigingen   afm 64 x 67 cm
Victor VASARELY (1906-1997)
Seriegrafie Compositie
getekend in potlood
beschadigingen
afm 64 x 67 cm
Schatting:
N° 77
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)   Map met 5 etsen   Quatrième série 1971
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Map met 5 etsen
Quatrième série 1971
Schatting:
N° 78
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)    2 etsen uit de serie Quatrième série 1971   afm 39 x 59 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
2 etsen uit de serie Quatrième série 1971
afm 39 x 59 cm
Schatting:
N° 79
Sol LEWITT (1928-2007)   Screenprint Bands of Lines in Four Directions in Four Colors, 1977   afm 41 x 29 cm
Sol LEWITT (1928-2007)
Screenprint Bands of Lines in Four Directions in Four Colors, 1977
afm 41 x 29 cm
Schatting:
N° 81
Sato ADO (1936-1994)   seriegrafiek Compositie   afm 42 x 70 cm
Sato ADO (1936-1994)
seriegrafiek Compositie
afm 42 x 70 cm
Schatting:
N° 82
Pol MARA (1920-1998)   Seriegrafie Zonder titel   genummerd 86/150   afm 46 x 75 cm
Pol MARA (1920-1998)
Seriegrafie Zonder titel
genummerd 86/150
afm 46 x 75 cm
Schatting:
N° 83
Willy PLOMPEN (1942)   seriegrafie Compositie 1969   afm 50 x 50 cm
Willy PLOMPEN (1942)
seriegrafie Compositie 1969
afm 50 x 50 cm
Schatting:
N° 84
Kathe BURKHART (1958)   Litho Fuck You   genummerd 3/100   afm 60 x 90 cm
Kathe BURKHART (1958)
Litho Fuck You
genummerd 3/100
afm 60 x 90 cm
Schatting:
N° 85
Lot 3 litho's Apol (2) en Saverijs (1)
Lot 3 litho’s Apol (2) en Saverijs (1)
Schatting:
N° 88
2 litho's De jacht van Simmons W.H.   afm 42 x 72 cm
2 litho’s De jacht van Simmons W.H.
afm 42 x 72 cm
Schatting:
N° 91
Frans MASEREEL (1889-1972)   Houtsnede monogram   afm 20 x 32 cm
Houtsnede monogram
afm 20 x 32 cm
Schatting:
N° 92
19e eeuwse litho's (2) met vogels   afm 39 x 51 en 50 x 66 cm
19e eeuwse litho’s (2) met vogels
afm 39 x 51 en 50 x 66 cm
Schatting:
N° 93
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)   lot van 2 etsen
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
lot van 2 etsen
Schatting:
N° 115
Jacobus KRAANEN (1903-1973)   Lithografie   afm 30 x 42 cm
Jacobus KRAANEN (1903-1973)
Lithografie
afm 30 x 42 cm
Schatting:
N° 116
Fred BERVOETS (1942)   ets E.A. Zonder titel   afm 12 x 17.5 cm
Fred BERVOETS (1942)
ets E.A. Zonder titel
afm 12 x 17.5 cm
Schatting:
N° 124
Félix LABISSE (1905-1982)   Map met  8 litho's   oa Les Fleurs du mal   Foglio 1975   afm 32 x 44 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
Map met 8 litho’s
oa Les Fleurs du mal
Foglio 1975
afm 32 x 44 cm
Schatting:
N° 157
Camiel D'HAVE (1926-1980)   2 litho's Naakt met aap
Camiel D’HAVE (1926-1980)
2 litho’s Naakt met aap
Schatting:
N° 168
Jan VERCRUYSSE (1948-2018)   2 lithos Labyrinth Pleasure Garden   n°9 en n°7 1994 - 1995   één gesigneerd potlood achterzijde
Jan VERCRUYSSE (1948-2018)
2 lithos Labyrinth Pleasure Garden
n°9 en n°7 1994 – 1995
één gesigneerd potlood achterzijde
Schatting:
N° 176
Auguste HERBIN (1882-1960)   ets Compositie   naamstempel hurbin   afm 15 x 21 cm
Auguste HERBIN (1882-1960)
ets Compositie
naamstempel hurbin
afm 15 x 21 cm
Schatting:
Michel SEUPHOR (1901-1999)   litho Variaties 171/250 gesigneerd   afm 24 x 33 cm
Michel SEUPHOR (1901-1999)
litho Variaties 171/250 gesigneerd
afm 24 x 33 cm
Schatting:
Jean DEWASNE (1921-1999)   silkscreen Louisiana   getekend   afm 47 x 75 cm
Jean DEWASNE (1921-1999)
silkscreen Louisiana
afm 47 x 75 cm
Schatting:
André MASSON (1896-1987)   litho E.A. The Sun   afm 16.5 x 22 cm
André MASSON (1896-1987)
litho E.A. The Sun
afm 16.5 x 22 cm
Schatting:
Georges BRAQUE (1882-1963)   litho Nature morte à la nappe rouge 1974   afm 13 x 11 cm
Georges BRAQUE (1882-1963)
litho Nature morte à la nappe rouge 1974
afm 13 x 11 cm
Schatting:
Graham ILLINGWORTH (1953)   litho The compromise reached   gesigneerd en genummerd 137/275  afm 50 x 70 cm
Graham ILLINGWORTH (1953)
litho The compromise reached
gesigneerd en genummerd 137/275
afm 50 x 70 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)    ets Winter in Vlaanderen 1e staat   afm 22 x 16 cm
ets Winter in Vlaanderen 1e staat
afm 22 x 16 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)    ets Nu 3e staat   afm 15 x 6.5 cm
ets Nu 3e staat
afm 15 x 6.5 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)    ets Les seins 5e staat   afm 19, 5 x 15, 5 cm
ets Les seins 5e staat
afm 19, 5 x 15, 5 cm
Schatting:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)    ets Claude et marionettes 4e staat   afm 24 x 14 cm
ets Claude et marionettes 4e staat
afm 24 x 14 cm
Schatting:
Frans MASEREEL (1889-1972)   houtsnede De optocht   afm 11.5 x 15.5 cm
houtsnede De optocht
afm 11.5 x 15.5 cm
Schatting:
Pierre ALECHINSKY (1927)   litho met ets   Les yeux infatigables   getekend   afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Les yeux infatigables
afm 50 x 57 cm
Schatting:
Pierre ALECHINSKY (1927)   litho met ets   Madame papin disparut   getekend   afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Madame papin disparut
afm 50 x 57 cm
Schatting:
N° 209
Pierre ALECHINSKY (1927)   litho met ets   Le ravissant débordement de ses lèvres   getekend   afm 50 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho met ets
Le ravissant débordement de ses lèvres
afm 50 x 57 cm
Schatting:
N° 210
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Ruelle Gand   getekend   afm 13.5 x 33.5 cm
ets Ruelle Gand
afm 13.5 x 33.5 cm
Schatting:
N° 211
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Quai au Herbes Gand   getekend   afm 50 x 60 cm
ets Quai au Herbes Gand
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 212
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Gravenkasteel   afm 60 x 70 cm   getekend
ets Gravenkasteel
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 213
Paul DELVAUX (1897-1994)   ets opgehoogd met aquarel 39/45   afm 26.5 x 34.5 cm
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets opgehoogd met aquarel 39/45
afm 26.5 x 34.5 cm
Schatting:
N° 215
James ENSOR (1860-1949)   ets pointe seche La Buste 1887   getekend in potlood   collectie Auguste Taevernier T18   afm 8.5 x 13 cm
James ENSOR (1860-1949)
ets pointe seche La Buste 1887
getekend in potlood
collectie Auguste Taevernier T18
afm 8.5 x 13 cm
Schatting:
N° 228
James ENSOR (1860-1949)   ets pointe seche La crypte 1888   getekend in potlood   collectie Auguste Taevernier T26   afm 13.5 x 9.5 cm
James ENSOR (1860-1949)
ets pointe seche La crypte 1888
getekend in potlood
collectie Auguste Taevernier T26
afm 13.5 x 9.5 cm
Schatting:
N° 229
James ENSOR (1860-1949)   vernis mou (?) De Molenduivel   getekend en gedateerd 34 in de plaat   afm 15.5 x 19 cm
James ENSOR (1860-1949)
vernis mou (?) De Molenduivel
getekend en gedateerd 34 in de plaat
afm 15.5 x 19 cm
Schatting:
N° 230
Frans MASEREEL (1889-1972)   houtsnede Verliefde blik   gemonogrameerd en gedateerd 66 in de plaat
houtsnede Verliefde blik
gemonogrameerd en gedateerd 66 in de plaat
Schatting:
N° 231
Willem VAN HECKE (1893-1976)   litho E.A. Zonder title   afm 37 x 55 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
litho E.A. Zonder title
afm 37 x 55 cm
Schatting:
N° 235
Eugenio CARMI (1920-2016)   litho Compositie   afm 43 x 44 cm
Eugenio CARMI (1920-2016)
litho Compositie
afm 43 x 44 cm
Schatting:
N° 310
Lot Litho's De Saedeleer en De Cooman   Winterzicht Jacobs 1953
Lot Litho’s De Saedeleer en De Cooman
Winterzicht Jacobs 1953
Schatting:
N° 337
Lot van 4 romantische prenten valkenjacht   afm 24 x 30 cm
Lot van 4 romantische prenten valkenjacht
afm 24 x 30 cm
Schatting:
N° 341

Veiling 27/01/2019

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets un croquis   afm 17 x 12 cm
ets un croquis
afm 17 x 12 cm
Schatting:
N° 408
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Nu   getekend en getiteld in potlood
ets Nu
getekend en getiteld in potlood
Schatting:
N° 409
Jakob SMITS (1855/56-1928)   ets Bedevaart   afm 9.5 x 8 cm
ets Bedevaart
afm 9.5 x 8 cm
Schatting:
N° 549
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)   ets ingekleurd Femme appuyée 1896   afm 15 x 27 cm
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
ets ingekleurd Femme appuyée 1896
afm 15 x 27 cm
Schatting:
450 – 500 €
N° 571
Félicien ROPS (1833-1898)   Heliogravure L 'Experte en dentelles' (1876)   afm 21 x 30 cm   Rouir 971
Félicien ROPS (1833-1898)
Heliogravure L ‘Experte en dentelles’ (1876)
afm 21 x 30 cm
Rouir 971
Schatting:
N° 574
Félicien ROPS (1833-1898)   ets droge naald R537   getekend in de plaat   afm 21 x 14 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
ets droge naald R537
getekend in de plaat
afm 21 x 14 cm
Schatting:
N° 575
Félicien ROPS (1833-1898)   Rouir 544   afm 8 x 13 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
Rouir 544
afm 8 x 13 cm
Schatting:
N° 576
Félicien ROPS (1833-1898)   ets droge naald Rouir 770   afm 12 x 19 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
ets droge naald Rouir 770
afm 12 x 19 cm
Schatting:
N° 577
Félicien ROPS (1833-1898)   ets Cabinet satyrique   afm 11.5 x 16 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
ets Cabinet satyrique
afm 11.5 x 16 cm
Schatting:
N° 578
Félicien ROPS (1833-1898)   aquatint Vielle Gouge R156   afm 6.5 x 9 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
aquatint Vielle Gouge R156
afm 6.5 x 9 cm
Schatting:
N° 579
Lot 5 etsen   oa Joris Houwen
Lot 5 etsen
oa Joris Houwen
Schatting:
N° 580
Jakob SMITS (1855/56-1928)   ets Christus bespot   afm 27 x 21 cm
ets Christus bespot
afm 27 x 21 cm
Schatting:
N° 581
Jean-Jacques GAILLIARD (1890-1976)   lot linosnede   afm 19 x 27.5 cm
Jean-Jacques GAILLIARD (1890-1976)
lot linosnede
afm 19 x 27.5 cm
Schatting:
N° 583
Gaston BERTRAND (1910-1994)   ets Rome 1955   afm 13 x 18.5 cm
Gaston BERTRAND (1910-1994)
ets Rome 1955
afm 13 x 18.5 cm
Schatting:
N° 584
Gaston BERTRAND (1910-1994)   ets Pour le portret 1956   afm 13 x 18.5 cm
Gaston BERTRAND (1910-1994)
ets Pour le portret 1956
afm 13 x 18.5 cm
Schatting:
N° 585
Jan DE BEUS (1958)   lot 2 etsen   afm 15 x 10 en 14, 5 x 24 cm
Jan DE BEUS (1958)
lot 2 etsen
afm 15 x 10 en 14, 5 x 24 cm
Schatting:
N° 586
Rafaël BUEDTS (1946-2009)   lot 3 houtsneden
Rafaël BUEDTS (1946-2009)
lot 3 houtsneden
Schatting:
N° 587
Lot van 3 19e eeuwse litho's
Lot van 3 19e eeuwse litho’s
Schatting:
N° 591
Emile CLAUS (1849-1924)   litho Waterloo Bridge London 1918   afm 42 x 54 cm
Emile CLAUS (1849-1924)
litho Waterloo Bridge London 1918
afm 42 x 54 cm
Schatting:
N° 652
André MASSON (1896-1987)   ets Compositie   afm 20 x 26 cm
André MASSON (1896-1987)
ets Compositie
afm 20 x 26 cm
Schatting:
N° 656
Allen JONES (1937)   litho Schoen 1968   afm 15 x 22 cm
Allen JONES (1937)
litho Schoen 1968
afm 15 x 22 cm
Schatting:
N° 657
Albert BAERTSOEN (1866-1922)   ets Winters dorpzicht   afm 37 x 62 cm
Albert BAERTSOEN (1866-1922)
ets Winters dorpzicht
afm 37 x 62 cm
Schatting:
N° 668