Veiling 06/2019: Grafiek

Veiling 01/06/2019

Paul DELVAUX (1897-1994) ets Naissance Hypothétique de David uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Naissance Hypothétique de David
uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
genummerd 4/30 en getekend in potlood
afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm
opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Schatting:
1600 – 2000 €
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Mise au point uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Mise au point
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
Alain BONNEFOIT (1937) litho Femme dia 50 cm
Alain BONNEFOIT (1937)
litho Femme
dia 50 cm
Schatting:
N° 47
Jacobus HARREWIJN (act.c.1660-c.1740) gravure St Baafskathedraal Gent afm 22 x 17 cm
Jacobus HARREWIJN (act.c.1660-c.1740)
gravure St Baafskathedraal Gent
afm 22 x 17 cm
Schatting:
N° 118
Lucas II VORSTERMAN (1624-c.1670) 17e eeuwse gravure abdij Corsendonck afm 35 x 47 cm
Lucas II VORSTERMAN (1624-c.1670)
17e eeuwse gravure abdij Corsendonck
afm 35 x 47 cm
Schatting:
N° 119
Pieter VAN DER AA (1659-1733) lot 3 kaarten omstreeks 1713 departementen La Savoye, Champagne en L'ile de France afm 22 x 28 cm
Pieter VAN DER AA (1659-1733)
lot 3 kaarten omstreeks 1713
departementen La Savoye, Champagne en
L’ile de France
afm 22 x 28 cm
Schatting:
N° 120
Wilhelmus BLAUE ingekleurde kaart Brabantia rond 1650 afm 38 x 50 cm
Wilhelmus BLAUE
ingekleurde kaart Brabantia rond 1650
afm 38 x 50 cm
Schatting:
N° 123
Adriaen COLLAERT (c.1560-1618) kopergravures (17) Lijdensweg afm 22 x 18 cm
Adriaen COLLAERT (c.1560-1618)
kopergravures (17) Lijdensweg
afm 22 x 18 cm
Schatting:
N° 132
Jef GRIEKEN VAN (1950) lot litho(s (3) getekend
Jef GRIEKEN VAN (1950)
lot litho(s (3) getekend
Schatting:
N° 222
Jef GRIEKEN VAN (1950)
lot litho(s (3) getekend
Schatting:
N° 223
François PYCKE (1890-1960) lot (3) etsen
François PYCKE (1890-1960)
lot (3) etsen
Schatting:
N° 224
Lot litho's Somville Leonor Fini en Paul Smolders
Lot litho’s Somville
Leonor Fini en Paul Smolders
Schatting:
N° 225
Vroeg 18e eeuwse gravures Gentse patroonheiligen met stadszicht H. Livinus en H. Bavo afm 15 x 20 cm
Vroeg 18e eeuwse gravures Gentse patroonheiligen met stadszicht
H. Livinus en H. Bavo
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 233
19e eeuwse ingekleurde gravure afm 41 x 51 cm
19e eeuwse ingekleurde gravure
afm 41 x 51 cm
Schatting:
N° 250
Anton ROOSKENS (1906-1976) litho Compositie 1967 getekend en genummerd 9/100 verzameling Aug Taevernier
Anton ROOSKENS (1906-1976)
litho Compositie 1967
getekend en genummerd 9/100
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 274
Frans MASEREEL (1889-1972) lot (2) houtsnedes L'aventure 24/25 1953 en Chef d'orchestre 12/25 1959 verzameling Aug Taevernier
lot (2) houtsnedes L’aventure 24/25 1953
en Chef d’orchestre 12/25 1959
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 276
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot (10) etsen verzameling Aug Taevernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot (10) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 277
Gaston BERTRAND (1910-1994) lot (5) etsen verzameling Aug Taevernier
Gaston BERTRAND (1910-1994)
lot (5) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 279
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
Lot (10) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 280
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot etsen, lino en tekening verzameling Aug Taevernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
Lot etsen, lino en tekening
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 281
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot (4) etsen verzameling Aug Taevernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
Lot (4) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 282
Alfred MANESSIER (1911-1993) liho Compositie getekend en genummerd 55/95 afm 24 x 45 cm verzameling Aug Taevernier
Alfred MANESSIER (1911-1993)
liho Compositie
getekend en genummerd 55/95
afm 24 x 45 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 283
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Vieux Canal
ets Vieux Canal
Schatting:
N° 285
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Veerleplein Gent
ets Veerleplein Gent
Schatting:
N° 286
Salvador DALI (1904-1989) litho Bacchanale 1988 met diepdrukstempel ateliers Jobin, Paris getekend en genummerd afm 31 x 42 cm
Salvador DALI (1904-1989)
litho Bacchanale 1988 met diepdrukstempel
ateliers Jobin, Paris
getekend en genummerd
afm 31 x 42 cm
Schatting:
N° 293
Pierre ALECHINSKY (1927) ets uit de suite Sans l'écorce genummerd 33/99, getekend en gedateerd 1991 afm 112 x 78 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
ets uit de suite Sans l’écorce
genummerd 33/99, getekend en gedateerd 1991
afm 112 x 78 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
N° 296
Pierre ALECHINSKY (1927)
afm 112 x 78 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
N° 297
CORNEILLE (1922-2010) litho EA genummerd 18/25 getekend afm 83 x 115 cm
CORNEILLE (1922-2010)
litho EA genummerd 18/25
afm 83 x 115 cm
Schatting:
N° 298
Salvador DALI (1904-1989) Flordali, gekleurde lithografie 1981 getekend (in de plaat) afm 63 x 87 cm
Salvador DALI (1904-1989)
Flordali, gekleurde lithografie 1981
getekend (in de plaat)
afm 63 x 87 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 300
René MAGRITTE (1898-1967) Litho La Plage Blanche getekend in de plaat en genummerd 220/275 diepdrukstempel afm 38 x 45 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho La Plage Blanche
getekend in de plaat en genummerd 220/275
diepdrukstempel
afm 38 x 45 cm
Schatting:
N° 302
René MAGRITTE (1898-1967) Litho La grande guèrre getekend in de plaat en genummerd 274/275 diepdrukstempel afm 33 x 51 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho La grande guèrre
getekend in de plaat en genummerd 274/275
diepdrukstempel
afm 33 x 51 cm
Schatting:
N° 303
René MAGRITTE (1898-1967) Litho L'empire dus lumières getekend in de plaat en genummerd 187/275 published in 2010 Art-Lithographies studio Paris afm 37 x 47 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho L’empire dus lumières
getekend in de plaat en genummerd 187/275
published in 2010 Art-Lithographies studio Paris
afm 37 x 47 cm
Schatting:
N° 304
René MAGRITTE (1898-1967) Litho Chateau des Pyrénnées getekend in de plaat en genummerd 212/275 published in 2010 Art-Lithographies studio Paris afm 33 x 51 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho Chateau des Pyrénnées
getekend in de plaat en genummerd 212/275
afm 33 x 51 cm
Schatting:
N° 305
Salvador DALI (1904-1989) Flordali, gekleurde lithografie 1981 getekend (in de plaat) afm 76 x 105 cm
Salvador DALI (1904-1989)
getekend (in de plaat)
afm 76 x 105 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 306
Luc TUYMANS (1958) Lithografie Dead Skull genummerd XXVIII/LX en getekend
Luc TUYMANS (1958)
Lithografie Dead Skull
genummerd XXVIII/LX en getekend
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 307
Jacob VAN LIEMBURG (1967) fotocopie op doek The Last Supper afm 80 x 120 cm
Jacob VAN LIEMBURG (1967)
fotocopie op doek The Last Supper
afm 80 x 120 cm
Schatting:
N° 308
Bernard BUFFET (1928-1999) litho Circusakt getekend en genummerd 87/120
Bernard BUFFET (1928-1999)
litho Circusakt
getekend en genummerd 87/120
Schatting:
N° 318
Joan MIRO (1893-1983) Litografia Original II Galerie Maeght Parijs, 1972 Vouw in midden zoals gepubliceerd Catalogue raisonné Mourlot 858 afm 32 x 48cm
Joan MIRO (1893-1983)
Litografia Original II
Galerie Maeght Parijs, 1972
Vouw in midden zoals gepubliceerd
Catalogue raisonné Mourlot 858
afm 32 x 48cm
Schatting:
N° 319

Veiling 02/06/2019

Jakob SMITS (1855/56-1928) ets Zonder titel afm 18 x 15 cm
ets Zonder titel
afm 18 x 15 cm
Schatting:
N° 389
Anto CARTE (1886-1954) lithografie Maternité afm 37 x 54 cm
Anto CARTE (1886-1954)
lithografie Maternité
afm 37 x 54 cm
Schatting:
N° 392
Paul DELVAUX (1897-1994) ets CAILLOU ET STYLET uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets CAILLOU ET STYLET
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 404
Anton HEIJBOER (1924-2005) ets Twee knielende figuren in een cirkel 1985 afm 30 x 18 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Twee knielende figuren in een cirkel 1985
afm 30 x 18 cm
Schatting:
N° 438
Anton HEIJBOER (1924-2005) ets Cirkels 1985 afm 24 x 22 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Cirkels 1985
afm 24 x 22 cm
Schatting:
N° 439
Anton HEIJBOER (1924-2005) ets Figuur in cirkel 1986 afm 18 x 17 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Figuur in cirkel 1986
afm 18 x 17 cm
Schatting:
N° 440
Edgar DEGAS (1834-1917) after La fête de la patronne Pochoir (after the original monotype) limited edition of 1000 and published in Paris in 1948 Marais paper by Ateliers Dreux-Barry
Edgar DEGAS (1834-1917) after
La fête de la patronne
Pochoir (after the original monotype)
limited edition of 1000
and published in Paris in 1948
Marais paper by Ateliers Dreux-Barry
Schatting:
N° 446
Jean BRUSSELMANS (1884-1953) 2 etsen Vrouw met spiegel afm 19 x 28 cm getekend in de plaat en één in potlood verzameling Aug.Taevernier
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
2 etsen Vrouw met spiegel
afm 19 x 28 cm
getekend in de plaat en één in potlood
verzameling Aug.Taevernier
Schatting:
N° 447
Jean BRUSSELMANS (1884-1953) ets de Haring afm 16 x 17 cm verzameling Aug. Taevernier
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
ets de Haring
afm 16 x 17 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 450
Gustave DE SMET (1877-1943) linosnede voor tijdschrift 'La Revue du Feu' afm 21 x 23 cm verzameling Aug. Taevernier
Gustave DE SMET (1877-1943)
linosnede voor tijdschrift ‘La Revue du Feu’
afm 21 x 23 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 451
Joseph VERDEGEM (1897-1957) etsplaat + etsplaat Jacques Moeschal (?) verzameling Aug. Taevernier
etsplaat
+ etsplaat Jacques Moeschal (?)
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 452
James ENSOR (1860-1949) ets Chaumières à Slyskens 1888 in potlood gesigneerd Japans papier afm 7.5 x 11.5 cm verzameling Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
ets Chaumières à Slyskens 1888
in potlood gesigneerd Japans papier
afm 7.5 x 11.5 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 453
James ENSOR (1860-1949) ets Candelabre et vase 1888 in potlood gesigneerd Japans papier afm 8 x 12 cm verzameling Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
ets Candelabre et vase 1888
afm 8 x 12 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 454
Roger RAVEEL (1921-2013) ets met reliëf n°2/60 afm 26 x 35 cm verzameling Aug. Taevernier
Roger RAVEEL (1921-2013)
ets met reliëf n°2/60
afm 26 x 35 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 455
Roger RAVEEL (1921-2013) lithe Affiche op de Leie 1971 afm 54 x 72, n°164/175 verzameling Aug. Taevernier
Roger RAVEEL (1921-2013)
lithe Affiche op de Leie 1971
afm 54 x 72, n°164/175
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 456
Roberto MATTA (1911-2002) ets Essai afm 37 x 28 cm verzameling Aug. Taevernier
Roberto MATTA (1911-2002)
ets Essai
afm 37 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 457
Michel SEUPHOR (1901-1999) litho Variaties n°187/200 afm 34 x 22 cm verzameling Aug. Taevernier
Michel SEUPHOR (1901-1999)
litho Variaties n°187/200
afm 34 x 22 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 458
Lot grafiek zeefdruk Yves De Smet n° 22/50 litho Renaat Ivens 1973 litho Yvan Theys '69 n°22/50 verzameling Aug. Taevernier
Lot grafiek
zeefdruk Yves De Smet n° 22/50
litho Renaat Ivens 1973
litho Yvan Theys ’69 n°22/50
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 459
Edward Coley BURNE-JONES (1833-1898) prerafaëllieten ets Lezende dame afm 15 x 25.5 cm verzameling Aug. Taevernier
Edward Coley BURNE-JONES (1833-1898)
prerafaëllieten
ets Lezende dame
afm 15 x 25.5 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 462
Salvador DALI (1904-1989) ets droge naald Don Quichote n°56/145 afm 15 x 21 cm verzameling Aug. Taevernier
Salvador DALI (1904-1989)
ets droge naald Don Quichote n°56/145
afm 15 x 21 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 463
CORNEILLE (1922-2010) Litho Playa sauvage peupleé '68 n°12/30 afm 45 x 60 cm verzameling Aug. taevernier
CORNEILLE (1922-2010)
Litho Playa sauvage peupleé ’68 n°12/30
afm 45 x 60 cm
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 464
Karel APPEL (1921-2006) litho Compositie met 2 figuren getekend en n° 100/200 afm 56 x 38 cm verzameling Aug. Taevernier
Karel APPEL (1921-2006)
litho Compositie met 2 figuren
getekend en n° 100/200
afm 56 x 38 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 465
Karel APPEL (1921-2006) litho épreuve d'artiste Compositie getekend en gedateerd '60 afm 56 x 37 cm verzameling Aug. Taevernier
Karel APPEL (1921-2006)
litho épreuve d’artiste Compositie
getekend en gedateerd ’60
afm 56 x 37 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 466
Ossip ZADKINE (1890-1967) litho La conversation 1955 afm 60 x 42 cm verzameling Aug. Taevernier
Ossip ZADKINE (1890-1967)
litho La conversation 1955
afm 60 x 42 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 467
Rowland LANGMAID (1897-1956) ets London Westminster + litho Gent Samuel Prout verzameling Aug. taevernier
Rowland LANGMAID (1897-1956)
ets London Westminster
+ litho Gent Samuel Prout
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 468
Octave LANDUYT (1922) Litho Compositie n°31/100 afm 26 x 34 cm verzameling Aug. Taevernier
Octave LANDUYT (1922)
Litho Compositie n°31/100
afm 26 x 34 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 469
Lot affiches oa diverse Ensor tentoonstellingen verzameling Aug. Taevernier
Lot affiches
oa diverse Ensor tentoonstellingen
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 470
Lot grafiek en origineel werk oa Erik Boone, René Carcan, Hans Rauch verzameling Aug. Taevernier
Lot grafiek en origineel werk
oa Erik Boone, René Carcan, Hans Rauch
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 471
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) litho Compositie EA afm 21 x 28 cm verzameling Aug. Taevernier
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008)
litho Compositie EA
afm 21 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 472
PANAMARENKO (1940) litho 'Meganeudon II' 1973 afm 51 x 73 cm verzameling Aug. Taevernier
PANAMARENKO (1940)
litho ‘Meganeudon II’ 1973
afm 51 x 73 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 473
Ossip ZADKINE (1890-1967) ets Man op stoel EA afm 21 x 28 cm verzameling Aug. Taevernier
Ossip ZADKINE (1890-1967)
ets Man op stoel EA
afm 21 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 474
CORNEILLE (1922-2010) litho La Tourterelle 1974 n° 12/100 afm 57 x 59 cm verzameling Aug. taevernier
CORNEILLE (1922-2010)
litho La Tourterelle 1974
n° 12/100 afm 57 x 59 cm
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 475
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) ets Hoeve met figuur getekend en genummerd III/IV afm 18 x 13 cm verzameling Aug. Taevernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
ets Hoeve met figuur
getekend en genummerd III/IV
afm 18 x 13 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 477
Pablo PICASSO (1881-1973) affiche Galerie '65' Cannes 1966 afm 53 x 75 cm verzameling Aug. Taevernier
Pablo PICASSO (1881-1973)
affiche Galerie ’65’ Cannes 1966
afm 53 x 75 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 478
Pablo PICASSO (1881-1973) affiche Galerie '65' La Croisette 1960 afm 51 x 66 cm verzameling Aug. Taevernier
Pablo PICASSO (1881-1973)
affiche Galerie ’65’ La Croisette 1960
afm 51 x 66 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 479
Jacopo (Cercle) MARIESCHI (1711-1794) lot litho's 18e eeuw afm 29 x 38 cm verzameling Aug. Taevernier
Jacopo (Cercle) MARIESCHI (1711-1794)
lot litho’s 18e eeuw
afm 29 x 38 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 480
Lot etsen naar Rembrandt verzameling Aug. Taevernier
Lot etsen naar Rembrandt
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 481
Lot etsen naar Rembrandt verzameling Aug. taevernier
Lot etsen naar Rembrandt
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 482
Frans COPPENS (1895-1975) lot etsen getekend en niet getekend verzameling Aug. Taevernier
Frans COPPENS (1895-1975)
lot etsen getekend en niet getekend
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 483
Map etsen (circa 90) naar werken Van Dyck verzameling Aug. Taevernier
Map etsen (circa 90) naar werken Van Dyck
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 485
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) vernis mou portret Ensor gemonogrameerd en gedateerd 1920 verzameling Aug. taevernier
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
vernis mou portret Ensor
gemonogrameerd en gedateerd 1920
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 486
Pierre ALECHINSKY (1927) litho Les yeux ouverts 1964 getekend en n°30/150 afm 38 x 52 cm verzameling Aug. Taevernier
Pierre ALECHINSKY (1927)
litho Les yeux ouverts 1964
getekend en n°30/150
afm 38 x 52 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 487
Joseph VERDEGEM (1897-1957) lot etsen en wenskaart verzameling Aug. taevernier
lot etsen en wenskaart
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 488
Félix LABISSE (1905-1982) Lithografie Femme blue et rouge getekend afm 45 x 59 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
Lithografie Femme blue et rouge
afm 45 x 59 cm
Schatting:
N° 491
Lot litho's (3) steden Hong Kong, Rio de Janeiro en Miami
Lot litho’s (3) steden
Hong Kong, Rio de Janeiro en Miami
Schatting:
N° 495
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Rue de la grosse horloge Rouan 1e staat
ets Rue de la grosse horloge Rouan
1e staat
Schatting:
N° 586
Marc CHAGALL (1887-1985) litho getekend in de plaat afm 14 x 20 cm
Marc CHAGALL (1887-1985)
litho getekend in de plaat
afm 14 x 20 cm
Schatting:
N° 596
Arthur Boris KLEIN (1893-1985) gekleurde ets Malentendu afm 17 x 44 cm
Arthur Boris KLEIN (1893-1985)
gekleurde ets Malentendu
afm 17 x 44 cm
Schatting:
N° 623
Francisque REBOUR (XIX-XX) gravure Steeple-chase gesigneerd afm 44 x 58 cm + Engelse gravure jachttafereel
Francisque REBOUR (XIX-XX)
gravure Steeple-chase gesigneerd
afm 44 x 58 cm
+ Engelse gravure jachttafereel
Schatting:
N° 631

Veiling 03/06/2019

Kurt PEISER (1887-1962) lot (4) etsen getekend
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 647
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 648
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 649
Hubert MINNEBO (1940) etsplaat afm 15 x 20 cm
Hubert MINNEBO (1940)
etsplaat
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 651
Auguste BROUET (1872-1941) lot etsen
Auguste BROUET (1872-1941)
lot etsen
Schatting:
N° 657
Antoni CLAVÉ (1913-2005) lot (7) litho's afm 20 x 25 en 24 x 34 cm verzameling Aug Taevernier
Antoni CLAVÉ (1913-2005)
lot (7) litho’s
afm 20 x 25 en 24 x 34 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 658
Frans MASEREEL (1889-1972) houtsnede il était une fois 1954 genummerd 20/25 verzameling Aug Taevernier afm 31 x 23 cm
houtsnede il était une fois 1954
genummerd 20/25
verzameling Aug Taevernier
afm 31 x 23 cm
Schatting:
N° 697
Frans MASEREEL (1889-1972) houtsnede Les satisfaits 1954 genummerd 22/25 verzameling Aug Taevernier afm 31 x 23 cm
houtsnede Les satisfaits 1954
genummerd 22/25
verzameling Aug Taevernier
afm 31 x 23 cm
Schatting:
N° 698
Frans MASEREEL (1889-1972) lot 4) houtsneden gemonogrameerd in de plaat verzameling Aug Taevernier
lot 4) houtsneden
gemonogrameerd in de plaat
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 699
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888) lot etsen (4) verzameling Aug Taevernier
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888)
lot etsen (4)
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 700
Stefan MROZEWSKI (1894-1975) houtsnede Laatste avondmaal getekend, genummerd en gedateerd 1931 afm 25 x 19 cm verzameling Aug Taevernier
Stefan MROZEWSKI (1894-1975)
houtsnede Laatste avondmaal
getekend, genummerd en gedateerd 1931
afm 25 x 19 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 701
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) lot (4) etsen getekend verzameling Aug Taevernier
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)
lot (4) etsen getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 702
REINHOUD (1928-2007) gekleurde litho Figuren getekend en genummerd afm 49 x 34 cm verzameling Aug Taevernier
REINHOUD (1928-2007)
gekleurde litho Figuren
getekend en genummerd
afm 49 x 34 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 703
Joris MINNE (1897-1988) lot etsen (4) getekend, getiteld en genummerd verzameling Aug Taevernier
Joris MINNE (1897-1988)
lot etsen (4)
getekend, getiteld en genummerd
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 704
Joris MINNE (1897-1988)
lot etsen (4)
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 705
Roel D'HAESE (1921-1996) lot (4) etsen getekend en gedateerd 1962 verzameling Aug Taevernier
Roel D’HAESE (1921-1996)
lot (4) etsen
getekend en gedateerd 1962
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 706
Jacques DE SADELEER (1920) pentekening/aquarel Zittende dame en 3 etsen getekend verzameling Aug Taevernier
Jacques DE SADELEER (1920)
pentekening/aquarel Zittende dame
en 3 etsen getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 707
Abraham BOSSE (1602/04-1676) gravure Cette figure vous montre Comme on Imprime les planches de taille douce afm 25.5 x 32 cm verzameling Aug Taevernier
Abraham BOSSE (1602/04-1676)
gravure Cette figure vous montre Comme
on Imprime les planches de taille douce
afm 25.5 x 32 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 712
André JACQUEMIN (1904-1992) lot (7) etsen verzameling Aug Taevernier
André JACQUEMIN (1904-1992)
lot (7) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 713
Gerrit DOW (1613-1675) ets de muzikanten afm 14 x 11.5 cm verzameling Aug Taevernier
Gerrit DOW (1613-1675)
ets de muzikanten
afm 14 x 11.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 714
Lot (5) 19e eeuwse gravures naar Anton Van Dyck verzameling Aug Taevernier
Lot (5) 19e eeuwse gravures naar Anton Van Dyck
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 715
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 31 x 26 en 35 x 26 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 31 x 26 en 35 x 26 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 716
Honoré DAUMIER (1808-1879) gekleurde litho afm 25 x 33 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
gekleurde litho
afm 25 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 717
Honoré DAUMIER (1808-1879)
gekleurde litho
afm 25 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 718
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 24 x 33 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 24 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 719
Valerio ADAMI (1935) litho omaggio a Juan gris getekend, gedateerd 67 en n° 96/150
Valerio ADAMI (1935)
litho omaggio a Juan gris
getekend, gedateerd 67 en n° 96/150
Schatting:
N° 720
Joris MINNE (1897-1988) lot houtsneden (2) en ets getekend, getiteld en genummerd verzameling Aug Taevernier
Joris MINNE (1897-1988)
lot houtsneden (2) en ets
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 721
Jacobus KRAANEN (1903-1973) lot etsen (5) jaren 54 - 57 verzameling Aug Taevernier
Jacobus KRAANEN (1903-1973)
lot etsen (5) jaren 54 – 57
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 722
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 25 x 33.5 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 25 x 33.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 723
Margot WEEMAES (XX) lot tekening en etsen 8) Bomen verzameling Aug Taevernier
Margot WEEMAES (XX)
lot tekening en etsen 8) Bomen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 724
Salvador DALI (1904-1989) litho getekend n° 163/250 afm 45 x 61 cm
Salvador DALI (1904-1989)
litho getekend n° 163/250
afm 45 x 61 cm
Schatting:
N° 735
Vic GENTILS (1919-1997) litho Interieur met figuren getekend en n° 105/150 afm 41 x 49 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
litho Interieur met figuren
getekend en n° 105/150
afm 41 x 49 cm
Schatting:
N° 758
Radovan KRAGULY (1935) ets Pumpkin1975 n°53/75 etiket Galerie VARANNEMAN afm 28 x 21 cm
Radovan KRAGULY (1935)
ets Pumpkin1975 n°53/75
etiket Galerie VARANNEMAN
afm 28 x 21 cm
Schatting:
N° 760
Bram VAN VELDE (1895-1981) litho Compositie afm 53 x 58 cm
Bram VAN VELDE (1895-1981)
litho Compositie
afm 53 x 58 cm
Schatting:
N° 770
Joseph BONVOISIN (1896-1960) ets Les Anges (fuite en Egypte) EA afm 30 x 28 cm
Joseph BONVOISIN (1896-1960)
ets Les Anges (fuite en Egypte) EA
afm 30 x 28 cm
Schatting:
N° 810
Paul VAN HOEYDONCK (1925) litho Naakten met rozen afm 55 x 73 cm
Paul VAN HOEYDONCK (1925)
litho Naakten met rozen
afm 55 x 73 cm
Schatting:
N° 813
Dees DE BRUYNE (1940-1998) lot litho's erotische scenes (8)
Dees DE BRUYNE (1940-1998)
lot litho’s erotische scenes (8)
Schatting:
N° 854
Octave LANDUYT (1922) litho personnage n°21/100 afm 41 x 54 cm
Octave LANDUYT (1922)
litho personnage n°21/100
afm 41 x 54 cm
Schatting:
N° 855
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669) 2 etsen Figuren latere druk
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669)
2 etsen Figuren
latere druk
Schatting:
N° 881
Jef VERHEYEN (1932-1984) Metalen box met litho's getekend, gedateerd 1972, n° 182/250
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Metalen box met litho’s
getekend, gedateerd 1972, n° 182/250
Schatting:
N° 894
Philippe VANDENBERG (1952-2009) litho De blindmaking 1983 getekend n°81/250 afm 85 x 65 cm
Philippe VANDENBERG (1952-2009)
litho De blindmaking
1983 getekend n°81/250
afm 85 x 65 cm
Schatting:
N° 898
Lot 2 19e eeuwse gravures Dutch Pastime naar schilderij David Teniers en ongetitelde gravure
Lot 2 19e eeuwse gravures
Dutch Pastime naar schilderij David Teniers
en ongetitelde gravure
Schatting:
N° 900