Veiling 11/2018: Grafiek

Veiling 24/11/2018

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   map Sites et visions de Gand    ingebonden kaft perkament   met correspondentie Jules De Bruycker   koperen etsplaat Sint Niklaaskerk   genummerd 10/122
map Sites et visions de Gand
ingebonden kaft perkament
met correspondentie Jules De Bruycker
koperen etsplaat Sint Niklaaskerk
genummerd 10/122
Schatting:
6000 – 8000 €
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets L'échaugette Quai St pierre   afm 24 x 34 cm   getekend
ets L’échaugette Quai St pierre
afm 24 x 34 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets 1e staat   afm 23 x 31 cm
ets 1e staat
afm 23 x 31 cm
Schatting:
N° 47
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets stadszicht Rouen   zeer zeldzaam   afm 20 x 23 cm
ets stadszicht Rouen
zeer zeldzaam
afm 20 x 23 cm
Schatting:
N° 48
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Sorcière   afm 19 x 19 cm
ets Sorcière
afm 19 x 19 cm
Schatting:
N° 49
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Cathédrale d'Anvers 1e staat   afm 15 x 20 cm
ets Cathédrale d’Anvers 1e staat
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 50
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets zelfportret   getekend en genummerd 15/30   afm 11 x 15 cm
ets zelfportret
getekend en genummerd 15/30
afm 11 x 15 cm
Schatting:
N° 51
Albert SAVERYS (1886-1964)   ets winterlandschap   genummerd en getekend
Albert SAVERYS (1886-1964)
ets winterlandschap
genummerd en getekend
Schatting:
N° 103
Pierre ALECHINSKY (1927)   ets Raisin II   genummerd 39 op 90 gedateerd 1995
Pierre ALECHINSKY (1927)
ets Raisin II
genummerd 39 op 90 gedateerd 1995
Schatting:
Horst De Blaere (Brugge)   grafiek Vijf titels   genummerd 29/45 afm 85 x 27 cm
Horst De Blaere (Brugge)
grafiek Vijf titels
genummerd 29/45 afm 85 x 27 cm
Schatting:
Anto CARTE (1886-1954)   Lithografie Liefhebbend koppel   getekend in potlood afm 35 x 50 cm
Anto CARTE (1886-1954)
Lithografie Liefhebbend koppel
getekend in potlood afm 35 x 50 cm
Schatting:
180 – 220 €
N° 231
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Sint-Niklaaskerk   getiteld en getekend
ets Sint-Niklaaskerk
getiteld en getekend
Schatting:
N° 256
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets La vieille tourelle Gand
ets La vieille tourelle Gand
Schatting:
N° 257

Veiling 25/11/2018 – sessie: 10:00

Lot 2 litho's Van Neste   en Frantz Charlet
Lot 2 litho’s Van Neste
en Frantz Charlet
Schatting:
N° 396
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets église St Nicolas   getiteld en getekend in potlood   afm 31 x 46 cm
ets église St Nicolas
getiteld en getekend in potlood
afm 31 x 46 cm
Schatting:
N° 407
Romain MALFLIET (1910-2006)   ets Markt Sint-Niklaas n°29/50   afm 32 x 46 cm
Romain MALFLIET (1910-2006)
ets Markt Sint-Niklaas n°29/50
afm 32 x 46 cm
Schatting:
N° 415
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   etsen Dame 21/75 afm 24 op 27 cm en   Clown 1926 1e staat 12/20 afm 10 op 10 cm
etsen Dame 21/75 afm 24 op 27 cm en
Clown 1926 1e staat 12/20 afm 10 op 10 cm
Schatting:
N° 427
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   etsen l'Auguste 'Beley' afm 21 x 29 cm   en afm 16 x 18 cm
etsen l’Auguste ‘Beley’ afm 21 x 29 cm
en afm 16 x 18 cm
Schatting:
N° 428
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   De clown 'Mando' 2e staat 11 x 20 cm   en La famille 1955 10/18
De clown ‘Mando’ 2e staat 11 x 20 cm
en La famille 1955 10/18
Schatting:
N° 429
Edgard TYTGAT (1879-1957)   ets Marché au puces   afm 26 op 33 cm   getekend in potlood
Edgard TYTGAT (1879-1957)
ets Marché au puces
afm 26 op 33 cm
getekend in potlood
Schatting:
N° 430
Frans MASEREEL (1889-1972)   houtsnede Tours de Gand vues du Post Hotel   épreuve d'artiste 1962   afm 32 x 40 cm
houtsnede Tours de Gand vues du Post Hotel
épreuve d’artiste 1962
afm 32 x 40 cm
Schatting:
N° 432
Frans MASEREEL (1889-1972)   houtsnede Soir D'émeute 1962   afm 32 x 45 cm   genummerd 8/25
houtsnede Soir D’émeute 1962
afm 32 x 45 cm
genummerd 8/25
Schatting:
N° 433
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   Map Gravures & croquis de guerre
Map Gravures & croquis de guerre
Schatting:
N° 434
Kurt PEISER (1887-1962)   etsen 15/30 en   Coin du vieux port 17/100   afm 24 x 26 en 29 x 21 cm
Kurt PEISER (1887-1962)
etsen 15/30 en
Coin du vieux port 17/100
afm 24 x 26 en 29 x 21 cm
Schatting:
N° 435
Jenny MONTIGNY (1875-1937)   lot 2 etsen getekend in de plaat   afm 25 x 30 en 29 x 35 cm
Jenny MONTIGNY (1875-1937)
lot 2 etsen getekend in de plaat
afm 25 x 30 en 29 x 35 cm
Schatting:
N° 438
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Confrère   afm 15 x 26 cm
ets Confrère
afm 15 x 26 cm
Schatting:
N° 446
Pierre ALECHINSKY (1927)   Litho 'zonder titel'   genummerd 46/120 getekend   afm 52 x 73 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
Litho ‘zonder titel’
genummerd 46/120 getekend
afm 52 x 73 cm
Schatting:
N° 450
Pierre ALECHINSKY (1927)   Litho 'zonder titel'   genummerd 117/120 getekend   afm 51 x 73 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
Litho ‘zonder titel’
genummerd 117/120 getekend
afm 51 x 73 cm
Schatting:
N° 451
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   Brouillard de songe 3e staat   afm 14 x 23 cm n°13/19
Brouillard de songe 3e staat
afm 14 x 23 cm n°13/19
Schatting:
N° 454
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Au théâtre   afm 24 x 34 cm
ets Au théâtre
afm 24 x 34 cm
Schatting:
N° 459
René MAGRITTE (1898-1967)   3 litho's getekend door de weduwe   afm 8 x 13 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
3 litho’s getekend door de weduwe
afm 8 x 13 cm
Schatting:
140 – 160 €
N° 467
Roger RAVEEL (1921-2013)   litho Karretje met wolkenspiegel   afm 56 x 77 cm   gesigneerd n°73/100
Roger RAVEEL (1921-2013)
litho Karretje met wolkenspiegel
afm 56 x 77 cm
gesigneerd n°73/100
Schatting:
N° 476
Félix LABISSE (1905-1982)   litho Les nus   2x gesigneerd n°15/25   afm 55 x 48 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
litho Les nus
2x gesigneerd n°15/25
afm 55 x 48 cm
Schatting:
N° 477
Félix LABISSE (1905-1982)   litho Naakt   afm 44 x 61 cm, n° 88/180
Félix LABISSE (1905-1982)
litho Naakt
afm 44 x 61 cm, n° 88/180
Schatting:
N° 478
Félix LABISSE (1905-1982)   Litho Naakt met opdracht   2 x gesigneerd   afm 42 x 65 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
Litho Naakt met opdracht
2 x gesigneerd
afm 42 x 65 cm
Schatting:
N° 479
Karel APPEL (1921-2006)   litho Zonder titel   getekend en genummerd 169/200   afm 36 x 54 cm
Karel APPEL (1921-2006)
litho Zonder titel
getekend en genummerd 169/200
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 480
Alexander CALDER (1898-1976)   Litho 'Derrière le miroir'   getekend   afm 36 x 54 cm
Alexander CALDER (1898-1976)
Litho ‘Derrière le miroir’
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 481
Pablo PICASSO (1881-1973)   litho n°377/1000   getekend en gedateerd 21.2.68   afm 39 x 50 cm
Pablo PICASSO (1881-1973)
litho n°377/1000
getekend en gedateerd 21.2.68
afm 39 x 50 cm
Schatting:
N° 482
Lot etsen Langaskens   Pycke en D'Havé
Lot etsen Langaskens
Pycke en D'Havé
Schatting:
N° 516
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Fruitmarkt gent   afm 51 x 61 cm
ets Fruitmarkt gent
afm 51 x 61 cm
Schatting:
N° 518

Veiling 25/11/2018 – sessie: 15:00

Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets uit Site et vision de Gand   afm 16 x 25 cm
ets uit Site et vision de Gand
afm 16 x 25 cm
Schatting:
N° 563
Marie LAURENCIN (1883-1956)   lotho Vrouw met hond   afm 44 x 54 cm
Marie LAURENCIN (1883-1956)
lotho Vrouw met hond
afm 44 x 54 cm
Schatting:
N° 643
Paul VAN HOEYDONCK (1925)   litho Ruimtevaarder   afm 55 x 71 cm
Paul VAN HOEYDONCK (1925)
litho Ruimtevaarder
afm 55 x 71 cm
Schatting:
N° 645
Sylvain (1950)    ets geschiedenis van de vrouw   afm 49 x 59 cm
Sylvain (1950)
ets geschiedenis van de vrouw
afm 49 x 59 cm
Schatting:
N° 648
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   ets La Negresse 1e staat 1931 18/20   afl 45 x 62 cm
ets La Negresse 1e staat 1931 18/20
afl 45 x 62 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 650
Gustaaf DE BRUYNE (1914-1981)   ets dubbeldruk   afm 24 x 16 cm
Gustaaf DE BRUYNE (1914-1981)
ets dubbeldruk
afm 24 x 16 cm
Schatting:
N° 651
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669)   toegeschreven   lot van 4 gravures
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669)
toegeschreven
lot van 4 gravures
Schatting:
N° 673
verzamelboek met oude gravures
Schatting:
N° 674
Georges BRAQUE (1882-1963)   litho Verre et journal 1963   éditions De Maeght diepdrukstempel   afm 25 x 30 cm
Georges BRAQUE (1882-1963)
litho Verre et journal 1963
éditions De Maeght diepdrukstempel
afm 25 x 30 cm
Schatting:
N° 678
Ossip ZADKINE (1890-1967)   litho De dans   afm 42 x 60 cm
Ossip ZADKINE (1890-1967)
litho De dans
afm 42 x 60 cm
Schatting:
N° 684
Frans MASEREEL (1889-1972)   houtsnede Gents grootheid leidt haar toekomst   afm 31 x 39 cm
houtsnede Gents grootheid leidt haar toekomst
afm 31 x 39 cm
Schatting:
N° 687
Roger SOMVILLE (1923-2014)   litho Portrait 'A mes amis de la guilde'   afm 55 x 74 cm
Roger SOMVILLE (1923-2014)
litho Portrait ‘A mes amis de la guilde’
afm 55 x 74 cm
Schatting:
N° 688
James ENSOR (1860-1949)   ets Bouquet d'arbres 1888   afm 10 x 13.9 cm   getekend in de plaat
James ENSOR (1860-1949)
ets Bouquet d’arbres 1888
afm 10 x 13.9 cm
getekend in de plaat
Schatting:
N° 691
Hans BELLMER (1902-1975)    ets Zonder titel   afm 24 x 32 cm
Hans BELLMER (1902-1975)
ets Zonder titel
afm 24 x 32 cm
Schatting:
N° 707
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Marchande genummerd
ets Marchande genummerd
Schatting:
N° 713
Lot etsen Hebbelinck en De Spiegelaere
Schatting:
N° 719
Jozef CANTRÉ (1890-1957)   + 2 etsen A Pieck en Van Gansbeke
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
+ 2 etsen A Pieck en Van Gansbeke
Schatting:
N° 720
Ronald DE WINTER (1956)   zeefdruk Rust   afm 39 x 59 cm
Ronald DE WINTER (1956)
zeefdruk Rust
afm 39 x 59 cm
Schatting:
N° 724
Nissan ENGEL (1931-2016)   kleur ets Chess set   afm 35 x 45 cm
Nissan ENGEL (1931-2016)
kleur ets Chess set
afm 35 x 45 cm
Schatting:
N° 726
Colette BITKER (1929)   Map Tryptique lithographique
Colette BITKER (1929)
Map Tryptique lithographique
Schatting:
N° 728
Lot gravures
Lot gravures
Schatting:
N° 744
Roger RAVEEL (1921-2013)   litho Op de Leie   afm 55 x 71 cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
litho Op de Leie
afm 55 x 71 cm
Schatting:
N° 758
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Sint-Jacobsmarkt Gent   afm 47 x 57 cm
ets Sint-Jacobsmarkt Gent
afm 47 x 57 cm
Schatting:
N° 844
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)   ets La passerelle 1934   afm 49 x 59 cm
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
ets La passerelle 1934
afm 49 x 59 cm
Schatting:
N° 878
Gérard Ernest SCHNEIDER (1896-1986)   Litho Zonder titel   afm 65 op 50 cm   getekend en genummerd
Gérard Ernest SCHNEIDER (1896-1986)
Litho Zonder titel
afm 65 op 50 cm
getekend en genummerd
Schatting:
N° 882
Lot gravures en aquarel Hoge A
Schatting:
N° 896