Catalogus: Mei 2020 – Sessie 1 [6]

Vitrinekast met bronsbeslag H 164 B 86 D 30 cm
Vitrinekast met bronsbeslag
H 164 B 86 D 30 cm
Schatting:
N° 201
Raoul DE KEYSER (1930-2012) litho Network 1972 n° 41/75 afm 46 x 46 cm
Raoul DE KEYSER (1930-2012)
litho Network 1972
n° 41/75
afm 46 x 46 cm
Schatting:
N° 202
H Depraet olie op doek Bomenrij aan het water afm 40 x 55 cm
H Depraet
olie op doek Bomenrij aan het water
afm 40 x 55 cm
Schatting:
Engels pistool ca 1850/60 L 20 cm
Engels pistool ca 1850/60
L 20 cm
Schatting:
Engels transitierevolver ca 1840/50 L 31 cm
Engels transitierevolver ca 1840/50
L 31 cm
Schatting:
Louis CLESSE (1889-1961) olie op hardboard Reflet afm 45 x 65 cm
Louis CLESSE (1889-1961)
olie op hardboard Reflet
afm 45 x 65 cm
Schatting:
Ernest ALBERT (1857-1946) Map litho's
Ernest ALBERT (1857-1946)
Map litho’s
Schatting:
Oosters tapijt afm 245 x 360 cm
Oosters tapijt
afm 245 x 360 cm
Schatting:
Coco de mer H 28 B 24 cm
Coco de mer
H 28 B 24 cm
Schatting:
N° 209
Perzische koperen schaalrond 1900 dia 43 cm
Perzische koperen schaalrond 1900
dia 43 cm
Schatting:
N° 210
Zilveren schotel Krijgstafereel 19e eeuw afm 51 x 43 cm
Zilveren schotel Krijgstafereel 19e eeuw
afm 51 x 43 cm
Schatting:
N° 211
Giuseppe D'ASTE (1881-1945) verguld brons Meisjes op het veld H 45 cm
Giuseppe D’ASTE (1881-1945)
verguld brons Meisjes op het veld
H 45 cm
Schatting:
N° 212
Meesterwerken uit Belgisch filatelistisch patrimonium boek + kist met reproducties massief zilver 925
Meesterwerken uit Belgisch filatelistisch patrimonium
boek + kist met reproducties massief zilver 925
Schatting:
N° 213
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Sint Niklaas kerk Gent afm 24 x 26 cm
litho Sint Niklaas kerk Gent
afm 24 x 26 cm
Schatting:
N° 214
Piet LIPPENS (1890-1981) Olie op doek Hoeve afm 50 x 65 cm
Olie op doek Hoeve
afm 50 x 65 cm
Schatting:
N° 215
Albert BAERTSOEN (1866-1922) Ets Verloren brood brug afm 50 x 60 cm
Albert BAERTSOEN (1866-1922)
Ets Verloren brood brug
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 216
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Huis Jan Palfijn 65/150 afm 48 x 60 cm
ets Huis Jan Palfijn 65/150
afm 48 x 60 cm
Schatting:
N° 217
Joseph VERDEGEM (1897-1957) steendruk beelden 5/19 gedateerd 1938 afm 31 x 26 cm
steendruk beelden 5/19 gedateerd 1938
afm 31 x 26 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 218
Lot kunstboeken oa Guernica
Lot kunstboeken oa Guernica
Schatting:
N° 219
Lot boeken kunst en literatuur oa Uilenspiegel, De Roelandsage en Napoleon
Lot boeken kunst en literatuur
oa Uilenspiegel, De Roelandsage en Napoleon
Schatting:
Lot boeken over WO I en WO II oa 1e editie de Hitleralbums bezoek Mussolini/Hitler 1937
Lot boeken over WO I en WO II
oa 1e editie de Hitleralbums
bezoek Mussolini/Hitler 1937
Schatting:
N° 221
Dany JANNIN (1919-1980)</Strong> 2 tekeningen in Chinese inkt afm 69 x 99 cm
Dany JANNIN (1919-1980)
2 tekeningen in Chinese inkt
afm 69 x 99 cm
Schatting:
N° 222
2 Chinese inkttekeningen op zijde afm 23, 5 x 29, 5 cm
2 Chinese inkttekeningen op zijde
afm 23, 5 x 29, 5 cm
Schatting:
N° 223
Lea VANDERSTRAETEN (1929)</Strong> Olie op doek Landschap afm 70 x 60 cm
Lea VANDERSTRAETEN (1929)
Olie op doek Landschap
afm 70 x 60 cm
Schatting:
N° 224
Lot kunstboeken
Lot kunstboeken
Schatting:
N° 225
Kunstmap Jan BURSSENS (1925-2002) en Nic VAN BRUGGEN (XX) Vier vrouwen 47/50 afm etsen 28 x 37 cm
Kunstmap Jan BURSSENS (1925-2002)
en Nic VAN BRUGGEN (XX)
Vier vrouwen 47/50
afm etsen 28 x 37 cm
Schatting:
N° 226
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Conférances Voilées 1e staat afm 14, 5 x 23 cm
ets Conférances Voilées 1e staat
afm 14, 5 x 23 cm
Schatting:
N° 227
Paul VAN HOEYDONCK (1925) litho 11/80 en gedateerd '78 afm 55 x 72 cm
Paul VAN HOEYDONCK (1925)
litho 11/80 en gedateerd ’78
afm 55 x 72 cm
Schatting:
N° 228
Georges WASTERLAIN (1889-1963) 2 bronzen hoofdjes afm H 22, 5 en 24 cm
Georges WASTERLAIN (1889-1963)
2 bronzen hoofdjes
afm H 22, 5 en 24 cm
Schatting:
N° 229
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Woonwagens afm 100 x 70 cm
olie op doek Woonwagens
afm 100 x 70 cm
Schatting:
N° 230
Nazi postzegels en postkaarten + gestempelde postkaart met privé vliegtuig Hitler
Nazi postzegels en postkaarten
+ gestempelde postkaart met privé vliegtuig Hitler
Schatting:
N° 231
A. TITZE (XIX-XX) Bronzen tafellamp met ijsbeer gesigneerd A. Titze '16 afm H 49 cm
A. TITZE (XIX-XX)
Bronzen tafellamp met ijsbeer
gesigneerd A. Titze ’16
afm H 49 cm
Schatting:
N° 232
Bernhardt BLOCH (1836-1909) Geglazuurd terracotta beeldje onderaan gemerkt BB afm H 46 cm
Bernhardt BLOCH (1836-1909)
Geglazuurd terracotta beeldje
onderaan gemerkt BB
afm H 46 cm
Schatting:
N° 233
Vaas amphora decor papegaai afm H 43 cm
Vaas amphora decor papegaai
afm H 43 cm
Schatting:
N° 234
Vaas amphora met decor kip afm H 18 dia 22 cm
Vaas amphora met decor kip
afm H 18 dia 22 cm
Schatting:
N° 235
Lot van 600 enveloppes 1e dag afstempeling van de UNO (FDC)
Lot van 600 enveloppes
1e dag afstempeling van de UNO (FDC)
Schatting:
N° 236
 Endre BALINT (1914-1986) La Sainte Bible 1958 389/5000 tekeningen Endre Balint + lot boeken 1870 - 1920
Endre BALINT (1914-1986)
La Sainte Bible 1958
389/5000
tekeningen Endre Balint
+ lot boeken 1870 – 1920
Schatting:
N° 237
Trogtafel afm H 71 B 120 D 74 cm
Trogtafel
afm H 71 B 120 D 74 cm
Schatting:
N° 238
Louis XV commode met marmeren blad afm B 125 H 90 cm
Louis XV commode met marmeren blad
afm B 125 H 90 cm
Schatting:
N° 239
Wandconsole met 2 schuiven afm B 128 D 53 H 98 cm
Wandconsole met 2 schuiven
afm B 128 D 53 H 98 cm
Schatting:
N° 240