Catalogus: Mei 2020 – Sessie 2 [2]

Vlaamse schotel Keramiek Zuidelijke Nederlanden 19e eeuw Bloem, cirkels, mangaankleurig, geel en groen dia 33.5 cm
Vlaamse schotel
Keramiek Zuidelijke Nederlanden 19e eeuw
Bloem, cirkels, mangaankleurig, geel en groen
dia 33.5 cm
Schatting:
N° 361
Vlaamse schotel schotel majolica, achterkant tinglazuur voorkant beschildering op tinglazuur decor mand met vruchten 17e eeuw dia 30.7 cm herkomst Museum Van Maerlant Damme
Vlaamse schotel
schotel majolica, achterkant tinglazuur
voorkant beschildering op tinglazuur
decor mand met vruchten
17e eeuw dia 30.7 cm
herkomst Museum Van Maerlant Damme
Schatting:
N° 362
Vlaamse schotel
decor mand met vruchten
17e eeuw dia 30.7 cm
Schatting:
N° 363
Keramiek schotel blauw decor met twijgjes dia 35.4 cm
Keramiek schotel
blauw decor met twijgjes
dia 35.4 cm
Schatting:
N° 364
Keramiek schotels met decor ' à la mouche' dia 32, 32.8 en 33.4 cm
Keramiek schotels
met decor ‘ à la mouche’
dia 32, 32.8 en 33.4 cm
Schatting:
Floris JESPERS (1889-1965) olie op doek Afrikaans tafereel afm 60 x 80 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
olie op doek Afrikaans tafereel
afm 60 x 80 cm
Schatting:
1600 – 1800 €
Faience polychromie Frankrijk lotharingen schotel, pichet, kom met deksel en soepterrine met bloemdecor D 22, 22.5, 20 en dia 30.5 cm
Faience polychromie Frankrijk lotharingen
schotel, pichet, kom met deksel en
soepterrine met bloemdecor
D 22, 22.5, 20 en dia 30.5 cm
Schatting:
N° 367
DELFT De Griekse A bord polychroom hartendecor gemerkt APK (Pieter Adrianensz Kocks) begin 18e eeuw dia 22.2 cm
DELFT De Griekse A
bord polychroom hartendecor
gemerkt APK (Pieter Adrianensz Kocks)
begin 18e eeuw
dia 22.2 cm
Schatting:
N° 368
DELFT De Porceleyne Lampetkan bord met blauw decor met rijger heron pattern dia 34 cm gemerkt LP kan
DELFT
De Porceleyne Lampetkan
bord met blauw decor met rijger
heron pattern dia 34 cm
gemerkt LP kan
Schatting:
N° 369
DELFT De Paeuw 2 schotels met blauw en gele bies decor Lange Lijs gemerkt in blauw met de klauw en 240
DELFT De Paeuw
2 schotels met blauw en gele bies
decor Lange Lijs
gemerkt in blauw met de klauw en 240
Schatting:
N° 370
DELFT polychrome schotel 18/19e eeuw dia 31 cm herkomst Museum Van Maerlant Damme
DELFT polychrome schotel
18/19e eeuw dia 31 cm
Schatting:
N° 371
Koppel Victoriaanse bonbonnières 19e eeuw H 15 cm
Koppel Victoriaanse bonbonnières
19e eeuw H 15 cm
Schatting:
N° 372
SEWELLS & DUNKIN pottery 2 kommen met ovale schotel gemerkt Firma Sewell & Dunkin 1821 - 1852
SEWELLS & DUNKIN pottery
2 kommen met ovale schotel
gemerkt Firma Sewell & Dunkin 1821 – 1852
Schatting:
N° 373
Madonna met kind volkskunst H 36 cm
Madonna met kind
volkskunst H 36 cm
Schatting:
N° 374
BLUE STAFFORDSHIRE Meat plate Transferware L 46.3 x 37.4 cm gemerkt Wild rose in cartouche blauw bord Phillip Longport ca 1830 gemerkt 2 borden Bridgwood & Son ca 1850
BLUE STAFFORDSHIRE
Meat plate Transferware L 46.3 x 37.4 cm
gemerkt Wild rose in cartouche blauw
bord Phillip Longport ca 1830 gemerkt
2 borden Bridgwood & Son ca 1850
Schatting:
160 – 200 €
N° 375
Faience de LONGWY 2 schotels en 2 broden Art deco decor corbeille dia 22 en 24.2 cm gemerkt
Faience de LONGWY
2 schotels en 2 broden Art deco
decor corbeille
dia 22 en 24.2 cm gemerkt
Schatting:
N° 376
antique 18th century CREAMWARE bord floraal decor polychromie dia 24.5 cm koffiekan H 20 cm
antique 18th century CREAMWARE
bord floraal decor polychromie
dia 24.5 cm
koffiekan H 20 cm
Schatting:
N° 377
DELFT lot 12 blauwe borden dia 22.5, 23 en 23.5 cm
DELFT
lot 12 blauwe borden
dia 22.5, 23 en 23.5 cm
Schatting:
N° 378
Lot 2 kinderserviezen met decoratie in blauw en rood
Lot 2 kinderserviezen
met decoratie in blauw en rood
Schatting:
N° 379
Lot tin oa 8 tinnen bekers (pewter pints) 6 crowned X gekeurd en gemerkt 1 James Yates Birmingham bekers H 8.7 tot 15.5 cm + Art deco koperen kandelaar
Lot tin
oa 8 tinnen bekers (pewter pints)
6 crowned X gekeurd en gemerkt
1 James Yates Birmingham
bekers H 8.7 tot 15.5 cm
+ Art deco koperen kandelaar
Schatting:
N° 380
Galette-wafelijzer 19e eeuw L 77 cm
Galette-wafelijzer 19e eeuw
L 77 cm
Schatting:
N° 381
Oscar COLBRANDT (1879-1959) houtskooltekening Christus aan het kruis afm 24 x 34 cm
Oscar COLBRANDT (1879-1959)
houtskooltekening Christus aan het kruis
afm 24 x 34 cm
Schatting:
Rik VERMEERSCH (1949) beschilderd plaaster op fijn metaal gaas Vrouw gemonogrameerd RV gedateerd 1983 H 121 cm
Rik VERMEERSCH (1949)
beschilderd plaaster op fijn metaal gaas Vrouw
gemonogrameerd RV gedateerd 1983
H 121 cm
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 383
Kanton vazen één met haarlijn H 45 cm
Kanton vazen
één met haarlijn
H 45 cm
Schatting:
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) aquarel Kerstkribbe in originele kader afm 23 x 35 cm
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)
aquarel Kerstkribbe
in originele kader
afm 23 x 35 cm
Schatting:
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) olie op doek Clown afm 50 x 60 cm
olie op doek Clown
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 386
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) inkttekening Carnaval afm 40 x 50 cm
inkttekening Carnaval
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 387
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) inkttekening afm 26 x 34 cm
inkttekening
afm 26 x 34 cm
Schatting:
N° 388
Chinoiserieën op glas afm 42 x 63 cm
Chinoiserieën op glas
afm 42 x 63 cm
Schatting:
N° 389
Chinees kadertje met Keizer en Keizerin aquarel 19e eeuw afm 70 x 10 cm
Chinees kadertje met Keizer en Keizerin
aquarel 19e eeuw afm 70 x 10 cm
Schatting:
N° 390
Chinese kopjes met schoteltje (3) famille rose eind 18e eeuw
Chinese kopjes met schoteltje (3)
famille rose eind 18e eeuw
Schatting:
N° 391
antique 18th century Creamware attributed Leeds pottery suikerpot met deksel H 10 cm
antique 18th century Creamware
attributed Leeds pottery
suikerpot met deksel
H 10 cm
Schatting:
N° 392
antique 18th century Creamware suikerpot met deksel dazzling crisp Leeds rose decoration H 13.5 cm
suikerpot met deksel
dazzling crisp Leeds rose decoration
H 13.5 cm
Schatting:
N° 393
antique 18th century Creamware suikerpot met deksel H 10.5 dia 13 cm
suikerpot met deksel
H 10.5 dia 13 cm
Schatting:
N° 394
antique 18th century Creamware attributed Leeds pottery theepot met deksel H 12 B 20 cm
attributed Leeds pottery
theepot met deksel
H 12 B 20 cm
Schatting:
N° 395
antique 18th century Creamware koffiepot met twisted handles attributed Leeds pottery H 26.5 cm
koffiepot met twisted handles
attributed Leeds pottery
H 26.5 cm
Schatting:
N° 396
antique 18th century CREAMWARE theepot met deksel twisted handle H 13 B 21 cm
theepot met deksel twisted handle
H 13 B 21 cm
Schatting:
N° 397
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh 1804 - 1810, Frankrijk zeer zeldzaam agate decorated pottery koffiekan H 21 cm zonder deksel
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh
1804 – 1810, Frankrijk)

zeer zeldzaam agate decorated pottery
koffiekan H 21 cm
zonder deksel
Schatting:
N° 398
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh 1804 - 1810, Frankrijk zeer zeldzaam agate decorated pottery schenkkan H 13.5 cm
1804 – 1810, Frankrijk

schenkkan H 13.5 cm
Schatting:
N° 399
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh 1804 - 1810, Frankrijk zeer zeldzaam agate decorated pottery kom dia 18.2 H 10.2 cm
1804 – 1810, Frankrijk

kom dia 18.2 H 10.2 cm
Schatting:
N° 400