Catalogus: Mei 2020 – Sessie 2 [7]

Henri Depi (1e helft 20st eeuw) olie op paneel Neige ensolleillée afm 33 x 45 cm
Henri Depi (1e helft 20st eeuw)
olie op paneel Neige ensolleillée
afm 33 x 45 cm
Schatting:
N° 561
Kristallen champagne coupe blauw H 49 cm
Kristallen champagne coupe blauw
met binnenwerk
H 49 cm
Schatting:
N° 562
Ikoon 19e eeuw afm 40 x 48 cm
Ikoon 19e eeuw
afm 40 x 48 cm
Schatting:
N° 563
Piet VOLCKAERT (1902-1973) olie op doek Landwegel afm 60 x 50 cm
Piet VOLCKAERT (1902-1973)
olie op doek Landwegel
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 564
Valerius DE SAEDELEER (1867-1942) lithografie Vlaamse Ardennen getekend in potlood 65 x 62 cm
Valerius DE SAEDELEER (1867-1942)
lithografie Vlaamse Ardennen
getekend in potlood
65 x 62 cm
Schatting:
N° 565
Gustave DE SMET (1877-1943) olie op doek Landschap met hoeve afm 55 x 40 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
olie op doek Landschap met hoeve
afm 55 x 40 cm
Schatting:
3000 – 4000 €
N° 566
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) olie op doek Landschap afm 55 x 65 cm
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953)
afm 55 x 65 cm
Schatting:
N° 567
Félix DE BOECK (1898-1995) lithografie Zonder titel afm 40 x 50 cm
Félix DE BOECK (1898-1995)
lithografie Zonder titel
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 568
Roger SOMVILLE (1923-2014) gemengde techniek Femme afm 31 x 23 cm
Roger SOMVILLE (1923-2014)
gemengde techniek Femme
afm 31 x 23 cm
Schatting:
N° 569
Roger SOMVILLE (1923-2014) gemengde techniek La pensée sauvage afm 29 x 29 cm
Roger SOMVILLE (1923-2014)
gemengde techniek La pensée sauvage
afm 29 x 29 cm
Schatting:
N° 570
Roger SOMVILLE (1923-2014) gemengde techniek Tête de femme afm 18 x 27 cm
Roger SOMVILLE (1923-2014)
gemengde techniek Tête de femme
afm 18 x 27 cm
Schatting:
N° 571
Roger SOMVILLE (1923-2014) gemengde techniek Naakt 1969 afm 16 x 20
Roger SOMVILLE (1923-2014)
gemengde techniek Naakt 1969
afm 16 x 20
Schatting:
N° 572
Altaartafel Noord China (Shanxi provincie) 19de eeuw Qing dynastie Bamboe, noordelijke olm (‘yumu’), zwarte lak afm H 93 L 276 D 45 cm
Altaartafel Noord China (Shanxi provincie)
19de eeuw Qing dynastie
Bamboe, noordelijke olm (‘yumu’), zwarte lak
afm H 93 L 276 D 45 cm
Schatting:
N° 573
Sidetable Zuid China, Canton 19de eeuw Qing dynastie “Blackwood” een inheemse palissander soort H 86 B 95 D 46 cm
Sidetable Zuid China, Canton
19de eeuw Qing dynastie
“Blackwood” een inheemse palissander soort
H 86 B 95 D 46 cm
Schatting:
N° 574
Dressoir Noord China (Tianjin stad) Eind 19de eeuw Qing dynastie Cypres hout H 88 B 95 D 52 cm
Dressoir Noord China (Tianjin stad)
Eind 19de eeuw Qing dynastie
Cypres hout
H 88 B 95 D 52 cm
Schatting:
N° 575
Konische kast Noord china 19de eeuw Qing dynastie Noordelijke olm H 182 B 94 D 56 cm
Konische kast Noord china
19de eeuw Qing dynastie
Noordelijke olm
H 182 B 94 D 56 cm
Schatting:
N° 576
Rond Chinees tafeltje 18-19de eeuw Mid Qing dynastie dia 55 H 31 cm
Rond Chinees tafeltje
18-19de eeuw Mid Qing dynastie
dia 55 H 31 cm
Schatting:
N° 577
Chinese salontafel 19de eeuw Qing dynastie Noordelijke olm (‘yumu’), rotan (is vernieuwd) H 51 L 99 D 57 cm
Chinese salontafel
19de eeuw Qing dynastie
Noordelijke olm (‘yumu’), rotan (is vernieuwd)
H 51 L 99 D 57 cm
Schatting:
N° 578
Chinese salontafel
19de eeuw Qing dynastie
H 51 L 99 D 57 cm
Schatting:
N° 579
4 southern official’s hat armstoelen met rotan zitting (vernieuwd) Noord China 19de eeuw Qing dynastie noordelijke elm (‘yumu’) en rotan
4 southern official’s hat armstoelen
met rotan zitting (vernieuwd)
Noord China 19de eeuw Qing dynastie
noordelijke elm (‘yumu’) en rotan
Schatting:
N° 580
Jakob SMITS (1855/56-1928) Potloodtekening Molen afm 16 x 12 cm
Potloodtekening Molen
afm 16 x 12 cm
Schatting:
N° 581
Herman BROECKAERT (1878-1930) Olie op paneel Gemeerd schip Bachte aan de Leie afm 42.5 x 32.5 cm
Herman BROECKAERT (1878-1930)
Olie op paneel Gemeerd bootje Bachte aan de Leie
afm 42.5 x 32.5 cm
Schatting:
N° 582
Jakob SMITS (1855/56-1928) Ets in potlood gesigneerd 86/100 afm 49 x 38 cm
Ets in potlood gesigneerd 86/100
afm 49 x 38 cm
Schatting:
N° 583
Alfons DESSENIS (1874-1952) Olie op doek afm 55 x 33 cm
Alfons DESSENIS (1874-1952)
Olie op doek Kasteelhoeve
afm 55 x 33 cm
Schatting:
N° 584
Guillaume VERHEYDEN (XIX-XX) Olie op hardboard Bootje op het droge afm 90 x 70 cm
Guillaume VERHEYDEN (XIX-XX)
Olie op hardboard Bootje op het droge
afm 90 x 70 cm
Schatting:
N° 585
Albert CLAEYS (1889-1967) Olie op hardboard Landschap afm 39 x 33 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Olie op hardboard Landschap
afm 39 x 33 cm
Schatting:
N° 586
Jakob SMITS (1855/56-1928) Ets in potlood getekend afm 19 x 15 cm
Ets in potlood getekend
afm 19 x 15 cm
Schatting:
N° 587
Henri CASSIERS (1858-1944) Aquarel Molen aan het water afm 74 x 53 cm
Henri CASSIERS (1858-1944)
Aquarel Molen aan het water
afm 74 x 53 cm
Schatting:
N° 588
 Olie op paneel Brasschaat 1804 getekend F.V.L afm 28 x 12 cm
Olie op paneel Brasschaat 1804
getekend F.V.L
afm 28 x 12 cm
Schatting:
N° 589
Kurt PEISER (1887-1962) Pastel Het koppel getekend en gedateerd 1917 afm 22 x 30 cm
Kurt PEISER (1887-1962)
Pastel Het koppel
getekend en gedateerd 1917
afm 22 x 30 cm
Schatting:
N° 590
Jean-Victor HERMANS (XIX-XX) Olie op doek Sneeuwlandschap afm 70 x 30 cm
Jean-Victor HERMANS (XIX-XX)
Olie op doek Sneeuwlandschap
afm 70 x 30 cm
Schatting:
N° 591
Edgar BYTEBIER (1875-1940) Olie op doek Huizen bij het water afm 60 x 50 cm
Edgar BYTEBIER (1875-1940)
Olie op doek Huizen bij het water
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 592
Isidore VERHEYDEN (1846-1905) Olie op doek Landschap afm 53 x 28 cm
Isidore VERHEYDEN (1846-1905)
Olie op doek Landschap
afm 53 x 28 cm
Schatting:
N° 593
Alfred MARTIN (1888-1950) Pastel Hoevezicht afm 65 x 50 cm
Alfred MARTIN (1888-1950)
Pastel Hoevezicht
afm 65 x 50 cm
Schatting:
N° 594
Vic DOOMS (1912-1994) Olie op hardboard Hooihoppers afm 40 x 30 cm
Vic DOOMS (1912-1994)
Olie op hardboard Hooihoppers
afm 40 x 30 cm
Schatting:
N° 595
Armand HEINS (1856-1938) Aquarel 'Gand' gedateerd '80 afm 60 x 40 cm
Armand HEINS (1856-1938)
Aquarel ‘Gand’
gedateerd ’80
afm 60 x 40 cm
Schatting:
N° 596
Vic DOOMS (1912-1994) Olie op hardboard Stillevens afm 30 x 40 cm
Vic DOOMS (1912-1994)
Olie op hardboard Stillevens (2)
afm 30 x 40 cm
Schatting:
N° 597
Gustave DEN DUYTS (1850-1897) Opgehoogde aquarel Duinen met huisjes afm 13 x 9 cm
Gustave DEN DUYTS (1850-1897)
Opgehoogde aquarel Duinen met huisjes
afm 13 x 9 cm
Schatting:
N° 598
Joseph Théodore COOSEMANS (1828-1904) Olie op paneel Bosweg afm 20 x 32 cm
Joseph Théodore COOSEMANS (1828-1904)
Olie op paneel Bosweg
afm 20 x 32 cm
Schatting:
N° 599
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) Tekening ezel met koe en schapen afm 37 x 25 cm
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881)
Tekening ezel met koe en schapen
afm 37 x 25 cm
Schatting:
N° 600