Catalogus: Mei 2020 – Sessie 3 [3]

Romain MALFLIET (1910-2006) lot 4 etsen
Romain MALFLIET (1910-2006)
lot 4 etsen
Schatting:
N° 717
Lot cloisonné H 6 tot 16 cm
Lot cloisonné
H 6 tot 16 cm
Schatting:
N° 718
Lot aardewerk Vlaams en Noord-Frankrijk
Lot aardewerk
Vlaams en Noord-Frankrijk
Schatting:
N° 719
lot tin dia 30 tot 46, 5 cm
lot tin
dia 30 tot 46, 5 cm
Schatting:
N° 720
lot sabels en briquets (Frans) + dolk L 48 tot 84 cm
lot sabels en briquets (Frans)
+ dolk
L 48 tot 84 cm
Schatting:
N° 721
Lot klaroenen (5) L 23.5 tot 55 cm
Lot klaroenen (5)
L 23.5 tot 55 cm
Schatting:
N° 722
Citer snaarinstrument H 50 cm
Citer snaarinstrument
H 50 cm
Schatting:
N° 723
Lot kandelaars oa 2 schijfkandelaars H 21.5 tot 53 cm
Lot kandelaars oa 2 schijfkandelaars
H 21.5 tot 53 cm
Schatting:
N° 724
Lot varia oa kapiteel kathedraal Antwerpen witsteen H 9.5 tot 50 cm
oa kapiteel kathedraal Antwerpen witsteen
H 9.5 tot 50 cm
Schatting:
N° 725
Oud wandtextiel afm 59 x 21.5 cm
Oud wandtextiel
afm 59 x 21.5 cm
Schatting:
N° 726
Houten reiskoffer afm 50 x 81 x 28 cm
Houten reiskoffer
afm 50 x 81 x 28 cm
Schatting:
N° 727
Lot 19e eeuwse vijzels H 8 tot 13 cm 8 tot 13 cm
Lot 19e eeuwse vijzels
H 8 tot 13 cm
8 tot 13 cm
Schatting:
N° 728
Perzische vijzel 19e eeuw H 10 cm
Perzische vijzel 19e eeuw
H 10 cm
Schatting:
N° 729
Lot vijzels Zuid Europees 18e, Vlaams begin 18e en Zuid Europees (Spaans) 18e H 7.5 tot 10 cm
Lot vijzels
Zuid Europees 18e, Vlaams begin 18e
en Zuid Europees (Spaans) 18e
H 7.5 tot 10 cm
Schatting:
N° 730
antiquariaat PANDECTARUM IURIS CIVILIS Antverpia Philippi Nutii 1756
antiquariaat PANDECTARUM IURIS CIVILIS
Antverpia Philippi Nutii 1756
Schatting:
N° 731
Art Deco vitrinekast H 162 B 121 cm
Art Deco vitrinekast
H 162 B 121 cm
Schatting:
N° 732
Art Deco spiegel met inlegwerk H 180 B 103 cm
Art Deco spiegel met inlegwerk
H 180 B 103 cm
Schatting:
N° 733
Lot 2 Afrikaanse speren H 222 cm
Lot 2 Afrikaanse speren
H 222 cm
Schatting:
N° 734
Vintage kastje H 77 B 85 D 40 cm
Vintage kastje
H 77 B 85 D 40 cm
Schatting:
N° 735
Grote bronzen luchter met parels H 130 cm
Grote bronzen luchter met parels
H 130 cm
Schatting:
N° 736
Bronzen luchter met putti H 124 cm
Bronzen luchter met putti
H 124 cm
Schatting:
N° 737
Grota bronzen hallluchter H 93 dia 62 cm
Grota bronzen hallluchter
H 93 dia 62 cm
Schatting:
N° 738
Chinese salontafel H 43 L 104 B 54 cm
Chinese salontafel
H 43 L 104 B 54 cm
Schatting:
N° 739
Chinese salontafel H 47 L 104 B 73 cm
Chinese salontafel
H 47 L 104 B 73 cm
Schatting:
N° 740
Chinese salontafel H 41 L 60 B 45 cm
Chinese salontafel
H 41 L 60 B 45 cm
Schatting:
N° 741
Japanse kast H 111 L 170 D 66 cm
Japanse kast
H 111 L 170 D 66 cm
Schatting:
N° 742
Tafelvitrine H 92 L 102 D 46 cm
Tafelvitrine
H 92 L 102 D 46 cm
Schatting:
N° 743
Fraai gesculpteerd Renaissance kastje d'époque Italiaans notelaar H 97 B 89 D 42 cm
Fraai gesculpteerd Renaissance kastje d’époque
Italiaans notelaarH 97 B 89 D 42 cm
Schatting:
N° 744
Engelse staanlamp draaibaar H 122 cm
Engelse staanlamp
draaibaar H 122 cm
Schatting:
N° 745
Japanse kast H 172 B 94 D 43 cm
Japanse kast
H 172 B 94 D 43 cm
Schatting:
N° 746
Klasseerkistje met secreten afm 34 x 21 x 27 cm
Klasseerkistje met secreten
afm 34 x 21 x 27 cm
Schatting:
N° 747
Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) olie op doek Schelde Antwerpen afm 60 x 100 cm
Henri Joseph PAUWELS (1903-1983)
olie op doek Schelde Antwerpen
afm 60 x 100 cm
Schatting:
N° 748
17e eeuws olie op doek Stilleven verdoekt afm 92 x 70 cm
17e eeuws olie op doek Stilleven
verdoekt afm 92 x 70 cm
Schatting:
N° 749
19e eeuws olie op doek Militair niet gesigneerd afm 42 x 55 cm
19e eeuws olie op doek Militair
niet gesigneerd
afm 42 x 55 cm
Schatting:
N° 750
Boerenkarversiering volkskunst smeedwerk Sicilië B 98 H 48 cm
Boerenkarversiering
volkskunst smeedwerk Sicilië
B 98 H 48 cm
Schatting:
N° 751
18e eeuwse Portugese stijgbeugels hout met smeedwerk
18e eeuwse Portugese stijgbeugels
hout met smeedwerk
Schatting:
N° 752
Joseph VERDEGEM (1897-1957) ets Clown - Girls 1929 afm 8 x 13 cm
ets Clown – Girls 1929
afm 8 x 13 cm
Schatting:
N° 753
Japan Meji nijlpaardtand 19e eeuw 3 mannen en een oni H 10, 5 cm
Japan Meji nijlpaardtand 19e eeuw
3 mannen en een oni H 10, 5 cm
Schatting:
N° 754