Veiling 06/2019: Papier – boeken

Veiling 01/06/2019

Lot boeken WO II   uitzonderlijk werk La Déportation
Lot boeken WO II
uitzonderlijk werk La Déportation
Schatting:
N° 48
Lot kunstboeken
Lot kunstboeken
Schatting:
90 – 100 €
N° 49
Lot kunstboeken
Lot kunstboeken
Schatting:
90 – 100 €
N° 50
affiche Stars & Stripes    American cup 1987   gesigneerd door winnaar Franco Costa
affiche Stars & Stripes
American cup 1987
gesigneerd door winnaar Franco Costa
Schatting:
N° 52
Lot boeken Belgisch Congo
Lot boeken Belgisch Congo
Schatting:
N° 115
Lot boeken Belgisch Congo
Lot boeken Belgisch Congo
Schatting:
N° 116
boek Across Africa   Verny Lovett Cameron    uitgave 1877 eesrte editie
boek Across Africa
Verny Lovett Cameron

uitgave 1877 eesrte editie
Schatting:
N° 117
Lot boeken over lucht- en ruimtevaart   + 2 representatiegeschenken
Lot boeken over lucht- en ruimtevaart
+ 2 representatiegeschenken
Schatting:
N° 270
lot Congo-boeken
lot Congo-boeken
Schatting:
N° 271

Veiling 02/06/2019

James ENSOR (1860-1949)   oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
Schatting:
N° 460
PLAYBOY Entertainment for men   TASCHEN Hugh Hefner's Playboy 1926-1979    Koffer met 6 volumes 2013
PLAYBOY Entertainment for men
TASCHEN Hugh Hefner’s Playboy 1926-1979

Koffer met 6 volumes 2013
Schatting:
N° 517

Veiling 03/06/2019

Lot 17e en 18e eeuwse boeken
Lot 17e en 18e eeuwse boeken
Schatting:
N° 655
Lot affiches   verzameling Aug Taevernier
Lot affiches
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 783
Affiche op doek Fêtes communales   Ville de GRAMMONT 1900   afm 110 x 194 cm
Affiche op doek Fêtes communales
Ville de GRAMMONT 1900
afm 110 x 194 cm
Schatting:
N° 814
Lot kunstboeken
Lot kunstboeken
Schatting:
N° 834
Kerckelycke Historie    1669 derde deel
Kerckelycke Historie
1669 derde deel
Schatting:
N° 902