Veiling 01/2019: Porselein – keramiek

Veiling 26/01/2019

Delfts bord De Klauw    dia 30 cm
Delfts bord De Klauw
dia 30 cm
Schatting:
Delft pauwenbord  18e eeuw   dia 31.5 cm
Delft pauwenbord 18e eeuw
dia 31.5 cm
Schatting:
Vaas met slang Torhouts aardewerk   H 49 cm
Vaas met slang Torhouts aardewerk
H 49 cm
Schatting:
Lot Kruiken   oa Brusselse bierkruik met tinnen montuur   mosterdpot, tabakspot   H 13 tot 32 cm
Lot Kruiken
oa Brusselse bierkruik met tinnen montuur
mosterdpot, tabakspot
H 13 tot 32 cm
Schatting:
N° 48
Koppel vazen H 55 cm   Decor dansers en vissen
Koppel vazen H 55 cm
Decor dansers en vissen
Schatting:
N° 169
Lot porseleinen beeldjes   H 17 tot 24 cm
Lot porseleinen beeldjes
H 17 tot 24 cm
Schatting:
N° 174
Lot porselein   dia 16 tot 40 cm
dia 16 tot 40 cm
Schatting:
N° 240
Lot 2 kandelaars in biscuit   H 36 en 43 cm
Lot 2 kandelaars in biscuit
H 36 en 43 cm
Schatting:
N° 248
Lot ACF    Kan, ballustervaas en bloemenvaas   H 32, 35 en 38 cm
Lot ACF
Kan, ballustervaas en bloemenvaas
H 32, 35 en 38 cm
Schatting:
N° 249
Lot van 3 porseleinen bloemencoupes   dia 20, 19 en 26 cm
Lot van 3 porseleinen bloemencoupes
dia 20, 19 en 26 cm
Schatting:
N° 250
Italiaans Capo di Monti    dekselvaas met bloemen en putti   H 32 cm
Italiaans Capo di Monti
dekselvaas met bloemen en putti
H 32 cm
Schatting:
N° 251
Lot varia porselein   dekselvaas H 36 cm   Kristallen coupe B 31 cm   coupe B 27 cm en kandelaar
Lot varia porselein
dekselvaas H 36 cm
Kristallen coupe B 31 cm
coupe B 27 cm en kandelaar
Schatting:
N° 252
Lot Sèvres en ACF porselein   Coupes dia 22 en 37 cm   Lampevoet H 28 cm
Lot Sèvres en ACF porselein
Coupes dia 22 en 37 cm
Lampevoet H 28 cm
Schatting:
N° 253
Lot ACF schalen   B 33, 29 en 44 cm
Lot ACF schalen
B 33, 29 en 44 cm
Schatting:
N° 254
Lot ACF  porselein   Briquet 13 cm   dekselvazen H 18 en 40 cm
Lot ACF porselein
Briquet 13 cm
dekselvazen H 18 en 40 cm
Schatting:
N° 255
Lot (49) eierdopjes   en 6 schaaltjes
Lot (49) eierdopjes
en 6 schaaltjes
Schatting:
N° 289
Baardmankruik  met dop 17e eeuw   H 21 cm
Baardmankruik met dop 17e eeuw
H 21 cm
Schatting:
N° 290
Baardmankruik  17e eeuw   H 21 cm
Baardmankruik 17e eeuw
H 21 cm
Schatting:
N° 291
Koppel Delftse vazen Chinoiserie   restauraties H 47 cm
Koppel Delftse vazen Chinoiserie
restauraties H 47 cm
Schatting:
N° 296
HEREND sauskommetje   B 22.5 H 8 cm
HEREND sauskommetje
B 22.5 H 8 cm
Schatting:
N° 338
Lot blauw en goudgedoreerde coupe   en koppel kandelaars H 22 cm
Lot blauw en goudgedoreerde coupe
en koppel kandelaars H 22 cm
Schatting:
N° 342
Lot porselein en aardewerk
Lot porselein en aardewerk
Schatting:
N° 343

Veiling 27/01/2019

Lot aardewerk
Lot aardewerk
Schatting:
N° 442
Lot Frans aarderwerk Strasbourg
Schatting:
N° 446
Lot porselein   Staffordshire, Meissen    H 10 tot 18 cm
Staffordshire, Meissen
H 10 tot 18 cm
Schatting:
N° 451
Herend porselein    H 20 dia 9 cm
Herend porselein
H 20 dia 9 cm
Schatting:
30 – 40 €
N° 459
Delftse koe 18e eeuw   H 11 cm
Delftse koe 18e eeuw
H 11 cm
Schatting:
N° 501
Delftse koe 18e eeuw   h 11 cm
Delftse koe 18e eeuw
h 11 cm
Schatting:
N° 502
Delftse koe 18e eeuw   H 14 cm
Delftse koe 18e eeuw
H 14 cm
Schatting:
1000 – 1200 €
N° 503
Lot Delftse borden   dia 35 en 41 cm
Lot Delftse borden
dia 35 en 41 cm
Schatting:
N° 514
Lot faience oa Perignem H 22 cm   Toeback pot h 38 cm   en kannetje H 13 cm
Lot faience oa Perignem H 22 cm
Toeback pot h 38 cm
en kannetje H 13 cm
Schatting:
N° 540
Keramis vaas   Decor 1093   H 30 cm
Keramis vaas
Decor 1093
H 30 cm
Schatting:
N° 565
BOCH bolvaas   Decor 1121   H 24 cm
BOCH bolvaas
Decor 1121
H 24 cm
Schatting:
N° 566
BOCH vaas   Decor 1065   H 29 cm
BOCH vaas
Decor 1065
H 29 cm
Schatting:
N° 567
Lot 8 tegels Krijgslieden rond 1620   naar tekeningen van De Gheyn   collectie Achterberg
Lot 8 tegels Krijgslieden rond 1620
naar tekeningen van De Gheyn
collectie Achterberg
Schatting:
N° 568
Lot 20 tegels bijbelse taferelen   18e eeuw
Lot 20 tegels bijbelse taferelen
18e eeuw
Schatting:
N° 570
Biscuit Nieder Villers ca 1800   museumkwaliteit   H 24 cm
Biscuit Nieder Villers ca 1800
museumkwaliteit
H 24 cm
Schatting:
140 – 160 €
N° 592
Lot 2 porseleinen borden   handbeschilderd met fruit circa 1850   Delft october 18e De Bijl    faience de Hoechst    diverse 18e eeuw
Lot 2 porseleinen borden
handbeschilderd met fruit circa 1850
Delft october 18e De Bijl
faience de Hoechst
diverse 18e eeuw
Schatting:
N° 594
Lot 3 roomkannetjes   Delft, Engels (Leeds) en Duits   H 14 en 16 cm
Lot 3 roomkannetjes
Delft, Engels (Leeds) en Duits
H 14 en 16 cm
Schatting:
N° 597
Lot faïence kannen   2 Noord-Frankrijk   en bierkan met tinnen deksel   restauraties H 22, 25 en 32 cm
Lot faïence kannen
2 Noord-Frankrijk
en bierkan met tinnen deksel
restauraties H 22, 25 en 32 cm
Schatting:
N° 598
Delft 18e eeuw    LPK (lampetkan) De Bijl   restauraties H 26 en 30 cm
Delft 18e eeuw
LPK (lampetkan) De Bijl
restauraties H 26 en 30 cm
Schatting:
N° 599
Delft 18e eeuw    H 12 en 21 cm
Delft 18e eeuw
H 12 en 21 cm
Schatting:
N° 606
Porseleinen lampadaire chinoiserie Frans   19e eeuw (jaartal 1880) H 48 cm
Porseleinen lampadaire chinoiserie Frans
19e eeuw (jaartal 1880) H 48 cm
Schatting:
N° 610
Koppel dekselvazen met florale motieven   H 56 cm
Koppel dekselvazen met florale motieven
H 56 cm
Schatting:
N° 612
Lot oude inktpotten en zoutvat   H 8.5, 15 en 21 cm
Lot oude inktpotten en zoutvat
H 8.5, 15 en 21 cm
Schatting:
N° 614
Gevernist terracotta   kom met vissen en slang   naar Bernard Palissy   B 24 cm
Gevernist terracotta
kom met vissen en slang
naar Bernard Palissy
B 24 cm
Schatting:
N° 625
koppel Charles X  19e eeuwse vaasjes  beschadigingen  H 22 cm
koppel Charles X 19e eeuwse vaasjes
beschadigingen
H 22 cm
Schatting:
N° 665