Veiling 06/2019: Porselein – keramiek

Veiling 01/06/2019

Charles CATTEAU (1880-1966)   keramieken bord dia 23.5 cm   lichte kwetsuren
Charles CATTEAU (1880-1966)
keramieken bord dia 23.5 cm
lichte kwetsuren
Schatting:
N° 42
Lot porselein   Chocoladepot H 31 cm   Bloemencoupe B 26 cm   koppel vaasjes H 16 cm (één gebroken)
Chocoladepot H 31 cm
Bloemencoupe B 26 cm
koppel vaasjes H 16 cm (één gebroken)
Schatting:
N° 88
Delftse koe 18e eeuw   H 14 cm
Delftse koe 18e eeuw
H 14 cm
Schatting:
N° 99
Keramieken Engelen   getekend C. Gibon   afm B 28 H 10 cm
Keramieken Engelen
getekend C. Gibon
afm B 28 H 10 cm
Schatting:
N° 125
Lot tegels (14) ingekaderd
Lot tegels (14) ingekaderd
Schatting:
N° 133
Dekselvaas DELFT H 52 cm
Dekselvaas DELFT H 52 cm
Schatting:
N° 147
Gilbert METENIER (XX)   Frans schenkkannetje keramiek H 17 cm
Gilbert METENIER (XX)
Frans schenkkannetje keramiek H 17 cm
Schatting:
70 – 90 €
N° 235
Roger GUERIN (1896-1954)   Keramiek kannetje rond 1930
Roger GUERIN (1896-1954)
Keramiek kannetje rond 1930
Schatting:
N° 236
Verzameling Keizerlijke muziekdozen   afm 6 x 9 tot 8 x 7 cm
Verzameling Keizerlijke muziekdozen
afm 6 x 9 tot 8 x 7 cm
Schatting:
N° 310

Veiling 02/06/2019

Delftse schaal De Roos   19e eeuw B 33 cm gemerkt
Delftse schaal De Roos
19e eeuw B 33 cm gemerkt
Schatting:
N° 327
Majolica teapot with monkey rond 1820   Boek Martin Miller 2003 pag 82
Majolica teapot with monkey rond 1820
Boek Martin Miller 2003 pag 82
Schatting:
N° 329
Tegel faience uit Gent Stockholm rond 1660   Delfts bord Adriaen Kocx dia 23 cm
Tegel faience uit Gent Stockholm rond 1660
Delfts bord Adriaen Kocx dia 23 cm
Schatting:
N° 332
Koppel Franse kandelaars H 22 cm   blauw witte faience
Koppel Franse kandelaars H 22 cm
blauw witte faience
Schatting:
N° 333
Lot porselein en faience   H 11 tot 18 cm
Lot porselein en faience
H 11 tot 18 cm
Schatting:
N° 337
Lot Wedgewood, KPM bord   19e eeuws Engelse taartschotel
Lot Wedgewood, KPM bord
19e eeuws Engelse taartschotel
Schatting:
N° 340
Lot Meissen porselein   en 3 Boch borden   dia 8 tot 26 cm
Lot Meissen porselein
en 3 Boch borden
dia 8 tot 26 cm
Schatting:
N° 344
Lot Delftse borden   dia 22 cm
Lot Delftse borden
dia 22 cm
Schatting:
N° 386
Kai NIELSEN (1882-1924)   Faun met bachus keramiek gemerkt   H 22 cm
Kai NIELSEN (1882-1924)
Faun met bachus keramiek gemerkt
H 22 cm
Schatting:
240 – 300 €
N° 400
Lot mangaan tegels (22)   kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (22)
kleine beschadigingen (zie foto)
Schatting:
N° 401
Lot mangaan tegels (21)   kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (21)
Schatting:
N° 402
Lot mangaan tegels (21 stuks)   kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (21 stuks)
Schatting:
N° 403
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)    lot 2 borden MARINA
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)
lot 2 borden MARINA
Schatting:
N° 518
Lot Rosenthal porcelain
Lot Rosenthal porcelain
Schatting:
N° 535

Veiling 03/06/2019

Tegeltableau bloemenruiker 18e eeuw
Schatting:
N° 640
Tegeltableau papegaai 18e eeuw
Schatting:
N° 641
Tegeltableau Schip
Tegeltableau Schip
Schatting:
N° 642
Lot 22 mangaantegeles 18e eeuw   met bijbelse taferelen
Lot 22 mangaantegeles 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
240 – 280 €
N° 643
Lot 19 mangaantegels 18e eeuw   met bijbelse taferelen
Lot 19 mangaantegels 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
N° 644
Lot 18 mangaantegels 18e eeuw   met bijbelse taferelen
Lot 18 mangaantegels 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
N° 645
Perignem  keramiek   Madonna met kind H 40 cm
Perignem keramiek
Madonna met kind H 40 cm
Schatting:
N° 676
Lot porseleinen dieren   H 18 tot 24 cm
Lot porseleinen dieren
H 18 tot 24 cm
Schatting:
N° 677
Lot Delft 18e eeuw   borden dia 31 en 34 cm
Lot Delft 18e eeuw
borden dia 31 en 34 cm
Schatting:
N° 680
Lot Delft  18e eeuw   en boerendelft   dia 17 tot 26.5 en H vaasje 17.5 cm
Lot Delft 18e eeuw
en boerendelft
dia 17 tot 26.5 en H vaasje 17.5 cm
Schatting:
N° 681
Sierstuk biscuit met engelen en katten   kleine beschadigingen   B 42 H 25 cm
Sierstuk biscuit met engelen en katten
kleine beschadigingen
B 42 H 25 cm
Schatting:
N° 682
Lot porselein   oa Rouan, Nimy
oa Rouan, Nimy
Schatting:
N° 684
Koppel Empire vazen   H 45 cm
Koppel Empire vazen
H 45 cm
Schatting:
N° 784
Koppel Delftse vazen    H 58 cm
Koppel Delftse vazen
H 58 cm
Schatting:
N° 826
Lot aardewerk   18e en 19e eeuw
Lot aardewerk
18e en 19e eeuw
Schatting:
N° 845
lot posturen (9) porselein   H 12 tot 25 cm
lot posturen (9) porselein
H 12 tot 25 cm
Schatting:
N° 857
lot posturen porselein en biscuit (9)   H 9.5 tot 19.5 cm
lot posturen porselein en biscuit (9)
H 9.5 tot 19.5 cm
Schatting:
N° 858
Memorabilia Charles en Diana    lot servies en borden
Memorabilia Charles en Diana
lot servies en borden
Schatting:
N° 859
Memorabilia Charles en Diana    lot borden, kopjes en vaasje
Memorabilia Charles en Diana
lot borden, kopjes en vaasje
Schatting:
N° 861
Memorabilia Charles en Diana    Lot borden en kopjes
Memorabilia Charles en Diana
Lot borden en kopjes
Schatting:
N° 862
Memorabilia Charles en Diana    lot borden en kopjes
Memorabilia Charles en Diana
lot borden en kopjes
Schatting:
N° 863
Staffordshire  honden   2 koppels H 32 en 35 cm
Staffordshire honden
2 koppels H 32 en 35 cm
Schatting:
N° 880
Delftse borden   dia 34 cm
Delftse borden
dia 34 cm
Schatting:
N° 883