Veiling 03/2019: Schilderijen 19e en vroeger

Veiling 23/03/2019

Olie op doek 19e eeuw   religieus tafereel   afm 32 x 38 cm
Olie op doek 19e eeuw
religieus tafereel
afm 32 x 38 cm
Schatting:
olie op paneel 19e eeuw   Bok met haan en kippen   niet getekend   afm 12 x 16.5 cm
olie op paneel 19e eeuw
Bok met haan en kippen
afm 12 x 16.5 cm
Schatting:
Olie op doek De Luitspeler   19e eeuw   afm 20 x 32 cm
Olie op doek De Luitspeler
19e eeuw
afm 20 x 32 cm
Schatting:
N° 51
Van Den Berghen    olie op doek (3) Portretten   getekend en gedateerd 1848   afm 35 x 41 cm (elk doek)
Van Den Berghen
olie op doek (3) Portretten
getekend en gedateerd 1848
afm 35 x 41 cm (elk doek)
Schatting:
N° 118
Louis ARTAN (1837-1890)    oliewerk Marine   afm 24 x 36 cm
Louis ARTAN (1837-1890)
oliewerk Marine
afm 24 x 36 cm
Schatting:
N° 119
18e eeuws olie op doek   kopie naar Rubens   Justus Lipsius en zijn leerlingen    afm 89 x 100 cm
18e eeuws olie op doek
kopie naar Rubens
Justus Lipsius en zijn leerlingen
afm 89 x 100 cm
Schatting:
2200 – 2600 €
N° 121
Olie op paneel Madonna met kind   17e eeuw   dia 19 cm
Olie op paneel Madonna met kind
17e eeuw
dia 19 cm
Schatting:
N° 247
Olie op paneel Organiste met aureool   afm 35 x 46 cm
Olie op paneel Organiste met aureool
afm 35 x 46 cm
Schatting:
N° 248

Veiling 24/03/2019 – sessie: 10:00

Hubert BELLIS (1831-1902)   olie op doek Bloemenstilleven   afm 35 x 45 cm
Hubert BELLIS (1831-1902)
olie op doek Bloemenstilleven
afm 35 x 45 cm
Schatting:
Jacob DE HEUSCH (1657-1701) toegeschreven   olie op paneel Koeien bij de plas   afm 26.5 x 21 cm
Jacob DE HEUSCH (1657-1701) toegeschreven
olie op paneel Koeien bij de plas
afm 26.5 x 21 cm
Schatting:
Olie op paneel 19e eeuw Meisjesportret   etiket tentoonstelling Alphonse GIROUX PARIS
Olie op paneel 19e eeuw Meisjesportret
etiket tentoonstelling Alphonse GIROUX PARIS
Schatting:
N° 445
Jozef Jaak DUCAJU (1823-1891)   olie op doek Middeleeuws tafereel   afm 38 x 47 cm
Jozef Jaak DUCAJU (1823-1891)
olie op doek Middeleeuws tafereel
afm 38 x 47 cm
Schatting:
N° 456
Italiaanse school   olie op doek Madonna met kind   17e eeuw   afm 26 x 33 cm
Italiaanse school
olie op doek Madonna met kind
17e eeuw
afm 26 x 33 cm
Schatting:
N° 520

Veiling 24/03/2019 – sessie: 15:00

Charles PAULI (1819 - 1880)   olie op paneel Waterplas   afm 40 x 56 cm
Charles PAULI (1819 – 1880)
olie op paneel Waterplas
afm 40 x 56 cm
Schatting:
N° 607
19e eeuws olie op doek De Kruisafname   uit kerk Waarbeke   afm 66 x 83 cm
19e eeuws olie op doek De Kruisafname
uit kerk Waarbeke
afm 66 x 83 cm
Schatting:
N° 611
Lot van 4 miniatuurtjes
Lot van 4 miniatuurtjes
Schatting:
N° 787
19e eeuwse portreten edelman en - dam   Nicolas van Renynghe de Voxvrie   en Anne Thérèse Bulteel    afm 85 x 106 cm
19e eeuwse portreten edelman en – dam
Nicolas van Renynghe de Voxvrie
en Anne Thérèse Bulteel

afm 85 x 106 cm
Schatting:
1800 – 2000 €
N° 807
Isaac Jansz. VAN OSTADE (1621 - 1649)   toegeschreven   olie op paneel De verleiding   afm 25 x 26.5 cm
Isaac Jansz. VAN OSTADE (1621 – 1649)
toegeschreven
olie op paneel De verleiding
afm 25 x 26.5 cm
Schatting:
N° 814
19e eeuws Herenportret   olie op doek 46 x 60 cm
19e eeuws Herenportret
olie op doek 46 x 60 cm
Schatting:
N° 919
Hendrik Willem MESDAG (1831 - 1915)   olie op paneel Zeezicht   afm 29 x 8, 5 cm
Hendrik Willem MESDAG (1831 – 1915)
olie op paneel Zeezicht
afm 29 x 8, 5 cm
Schatting:
N° 924