Veiling 11/2018: Schilderijen 19e en vroeger

Veiling 24/11/2018

Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895)   olie op doek Niagara Falls   getekend en gedateerd 1858-1878   afm 36 x 55 cm
Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895)
olie op doek Niagara Falls
getekend en gedateerd 1858-1878
afm 36 x 55 cm
Schatting:
N° 61
Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895)   olie op doek Niagara Falls   getekend en gedateerd 1873-1878   afm 36 x 54 cm
olie op doek Niagara Falls
getekend en gedateerd 1873-1878
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 62
Henriette RONNER (1821-1909)   olie op doek Hondenkar met groenten   afm 65 x 85 cm
Henriette RONNER (1821-1909)
olie op doek Hondenkar met groenten
afm 65 x 85 cm
Schatting:
8000 – 9000 €
N° 79
Olie op doek Interieur   getekend en gedateerd 1895   afm 29 x 40 cm
Olie op doek Interieur
getekend en gedateerd 1895
afm 29 x 40 cm
Schatting:

Veiling 25/11/2018 – sessie: 10:00

olie op karton 19e eeuw   Stilleven met patrijs   afm 30 x 44 cm   onleesbaar gesigneerd
olie op karton 19e eeuw
Stilleven met patrijs
afm 30 x 44 cm
onleesbaar gesigneerd
Schatting:
N° 463

Veiling 25/11/2018 – sessie: 15:00

Olie op paneel portret edelman19e eeuw   Justin van Renynghe   met wapenschild    afm 59 x 73 cm
Olie op paneel portret edelman19e eeuw
Justin van Renynghe
met wapenschild

afm 59 x 73 cm
Schatting:
N° 585
Olie op doek Portret edelman19e eeuw   Charles Joseph Désiré d'Acquet   met wapenschild    afm 27 x 34 cm
Olie op doek Portret edelman19e eeuw
Charles Joseph Désiré d'Acquet
met wapenschild

afm 27 x 34 cm
Schatting:
N° 586
Hendrik I VAN BALEN (1575-1632)   olie op koper Moord op de Onschuldige Kinderen   getekend H.V.BALEN   gedateerd 1624   afm 70 op 52 cm
Hendrik I VAN BALEN (1575-1632)
olie op koper Moord op de Onschuldige Kinderen
getekend H.V.BALEN
gedateerd 1624
afm 70 op 52 cm
Schatting:
50000 – 70000 €
N° 609
olie op koper School van Rubens   17e eeuw    familiebezit sinds 17e eeuw   aangekocht via familie De Hert - Rockox
olie op koper School van Rubens
17e eeuw

familiebezit sinds 17e eeuw
aangekocht via familie De Hert – Rockox
Schatting:
5000 – 7000 €
N° 610
19e eeuws portret edeldame   Anne Thérèse Bulteel (1669-1738)   getrouwd met Nicolas van Renynghe de Voxvrie    afm 85 op 106 cm
19e eeuws portret edeldame
Anne Thérèse Bulteel (1669-1738)
getrouwd met Nicolas van Renynghe de Voxvrie

afm 85 op 106 cm
Schatting:
N° 617
Pierre VERVOU (1822-1913)   olie op doek Damesportret   afm 65 x 81 cm
Pierre VERVOU (1822-1913)
olie op doek Damesportret
afm 65 x 81 cm
Schatting:
N° 704
olie op doek Biddende monnik   19e eeuw afm 69 x 81 cm
olie op doek Biddende monnik
19e eeuw afm 69 x 81 cm
Schatting:
N° 705
Hendrik VAN DER POORTEN (1789-1874)    pendant olie op doek Stilleven   getekend H.V.D. Poorten   afm 46 x 38 cm
Hendrik VAN DER POORTEN (1789-1874)
pendant olie op doek Stilleven
getekend H.V.D. Poorten
afm 46 x 38 cm
Schatting:
N° 742
olie op paneel 19e eeuw   Vos en eenden afm 21 x 25 cm
olie op paneel 19e eeuw
Vos en eenden afm 21 x 25 cm
Schatting:
N° 745
olie op paneel (2) 19e eeuw   28 x 36 en 30 x 37 cm
olie op paneel (2) 19e eeuw
28 x 36 en 30 x 37 cm
Schatting:
N° 768
Alfred Jacques VERWEE (1838-1895)   olie op doek Man met paard   afm 90 x 115 cm
Alfred Jacques VERWEE (1838-1895)
olie op doek Man met paard
afm 90 x 115 cm
Schatting:
N° 784
Felix Bovie (1812-1880)   olie op paneel Landschap   afm 18 x 13 cm
Felix Bovie (1812-1880)
olie op paneel Landschap
afm 18 x 13 cm
Schatting:
N° 838