Veiling 06/2019: Schouwgarnituren – klokken

Veiling 01/06/2019

Polshorloge HAUREX ITALY
Polshorloge HAUREX ITALY
Schatting:
Polshorloge FESTINA    beperkte uitgave   met aankoopbewijs
Polshorloge FESTINA
beperkte uitgave
met aankoopbewijs
Schatting:
N° 53
Klok op marmeren voet 19e eeuw   Medaille d'honneur Japy Frères   H 62 cm
Klok op marmeren voet 19e eeuw
Medaille d’honneur Japy Frères
H 62 cm
Schatting:
N° 72
Bronzen schouwgarnituur met wit marmer   H 60 cm
Bronzen schouwgarnituur met wit marmer
H 60 cm
Schatting:
N° 238

Veiling 02/06/2019

Gedoreerde klok met stolp (barst)   H 46 cm
Gedoreerde klok met stolp (barst)
H 46 cm
Schatting:
N° 503
Empire klok BECHOT    vuurverguld B 30 H 42 cm
Empire klok BECHOT
vuurverguld B 30 H 42 cm
Schatting:
N° 577
Boulleklok 19e eeuw    medaille de bronze J. Marti & Cie   H 50 cm
Boulleklok 19e eeuw
medaille de bronze J. Marti & Cie
H 50 cm
Schatting:
N° 589

Veiling 03/06/2019

Wandklokje met geêmailleerde plaat
Schatting:
N° 817