Veiling 01/2019: Zilver

Veiling 26/01/2019

Zilveren Victoriaanse kan   met inscriptie en gedateerd 1906   gewicht 1170 gram
Zilveren Victoriaanse kan
met inscriptie en gedateerd 1906
gewicht 1170 gram
Schatting:
Engelse zilveren theepot   Birmingham 1850   H 15.5 B 23 cm   gewicht 648 gram
Engelse zilveren theepot
Birmingham 1850
H 15.5 B 23 cm
gewicht 648 gram
Schatting:
Zilveren koffie en theeset Wolfers    op zilveren plateau   gemerkt driekhoek met 3 sterren   zilver 835 gewicht 2190 gram
Zilveren koffie en theeset Wolfers
op zilveren plateau
gemerkt driekhoek met 3 sterren
zilver 835 gewicht 2190 gram
Schatting:
1800 – 2200 €
DELHEID    2 zilveren schotels dia 22 cm
DELHEID
2 zilveren schotels dia 22 cm
Schatting:
Zilveren messenleggers   zilveren slabestek en taartschep
Zilveren messenleggers
zilveren slabestek en taartschep
Schatting:
Wolfers Frères   gemerkt Wolfers (na 1942) en zilver 835   6 vorken en lepels
Wolfers Frères
gemerkt Wolfers (na 1942) en zilver 835
6 vorken en lepels
Schatting:
260 – 300 €
Lot zilver en verzilverd   H 4 tot 13 cm
Lot zilver en verzilverd
H 4 tot 13 cm
Schatting:
Kleine jardinière massief zilver 950   Frans ca 1890 Rocaillestijl
Kleine jardinière massief zilver 950
Frans ca 1890 Rocaillestijl
Schatting:
N° 56
Massief zilveren bonbonschaaltjes   925 Birmingham 1896   door Thomas Hayes   dia 9.5 cm
Massief zilveren bonbonschaaltjes
925 Birmingham 1896
door Thomas Hayes
dia 9.5 cm
Schatting:
N° 57
Zilveren visbestek in koffer   met ivoren grepen
Zilveren visbestek in koffer
met ivoren grepen
Schatting:
N° 163

Veiling 27/01/2019

Zilveren Art Nouveau vaasje   h 16 cm
Zilveren Art Nouveau vaasje
h 16 cm
Schatting:
N° 350
Zilveren hondje H 6 cm
Zilveren hondje H 6 cm
Schatting:
N° 353
Zilveren waterpijpje H 22 cm
Zilveren waterpijpje H 22 cm
Schatting:
N° 354
Lot zilver en verzilverd
Lot zilver en verzilverd
Schatting:
N° 439
Zilveren toiletset (4 stuks)   Birmingham
Zilveren toiletset (4 stuks)
Birmingham
Schatting:
N° 537
Set zilveren suikerstrooiers (6)   en 2 taartscheppen
Set zilveren suikerstrooiers (6)
en 2 taartscheppen
Schatting:
N° 539