Veiling 11/2018: Zilver

Veiling 24/11/2018

Koppel zilveren kandelaars Sterling weighted with cement H 30 cm
Koppel zilveren kandelaars
Sterling weighted with cement
H 30 cm
Schatting:
N° 40
Chinese zilveren kelk gemerkt H 20 cm
Chinese zilveren kelk
gemerkt H 20 cm
Schatting:
N° 76
Zilveren coupe B 13 H 8 cm gewicht 185 gram
Zilveren coupe
B 13 H 8 cm
gewicht 185 gram
Schatting:
Zilveren bonbonschaaltje dia 14 cm gewicht 97 gram Sterling
Zilveren bonbonschaaltje
dia 14 cm gewicht 97 gram Sterling
Schatting:
Koppel zilveren coupes Birmingham H 9 dia 12 cm 210 gram
Koppel zilveren coupes
Birmingham
H 9 dia 12 cm
210 gram
Schatting:
Lot zilveren plateaus 800 855 gram dia 30 cm 2050 gram afm 40 x 60 cm
Lot zilveren plateaus 800
855 gram dia 30 cm
2050 gram afm 40 x 60 cm
Schatting:
N° 336

Veiling 25/11/2018 – sessie: 10:00

Zilveren verzorgingsset gemerkt 800
Zilveren verzorgingsset
gemerkt 800
Schatting:
N° 349
Zilveren bestek 835 gewicht 10.8 kilo zonder messen
Zilveren bestek 835
gewicht 10.8 kilo zonder messen
Schatting:
2400 – 2800 €
N° 352
Zilveren doos gemerkt H.Bros Birmingham 1887 afm 9 x 16 x 6 cm
Zilveren doos
gemerkt H.Bros Birmingham 1887
afm 9 x 16 x 6 cm
Schatting:
N° 464

Veiling 25/11/2018 – sessie: 15:00

Zilveren hengselmand gemerkt (Duits) dia 30 cm periode 1850-'70
Zilveren hengselmand gemerkt (Duits)
dia 30 cm periode 1850-’70
Schatting:
N° 548
Set (4) zilveren zoutschaaltjes met schepjes Emile Anthony Wolfers
Set (4) zilveren zoutschaaltjes
met schepjes
Emile Anthony Wolfers
Schatting:
N° 549
Zilveren punchlepel gemerkt periode 1850-'70 L 43 cm
Zilveren punchlepel gemerkt
periode 1850-’70 L 43 cm
Schatting:
N° 550
Chinese staf slangenhuid met zilveren knop rond 1930 China L 94 cm
Chinese staf slangenhuid met zilveren knop
rond 1930 China L 94 cm
Schatting:
N° 576
Zilveren coupe Engles 19e eeuw silvermark J N D H 18 dia 13 cm
Zilveren coupe Engles 19e eeuw
silvermark J N D
H 18 dia 13 cm
Schatting:
N° 582
Massief zilveren vaas H 33 cm 1907 925 gram gemerkt Frans exportmerk
Massief zilveren vaas H 33 cm 1907
925 gram gemerkt Frans exportmerk
Schatting:
N° 583
Zilveren lepels (12) en vorken (12) zilver 800 1730 gram
Zilveren lepels (12) en vorken (12)
zilver 800 1730 gram
Schatting:
600 – 700 €
N° 696
Zilveren bestek 2073 gram
Zilveren bestek
2073 gram
Schatting:
N° 884